انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان تو انجمن یه مدل ای تی گذاشته که نوشته لانگ هست . و یه مدل هم که آقا سهیل گذاشته ولی ننوشته لانگ . حالا امکان داره برا سهیل هم لانگ باشه ؟ اصلا این لانگ چی هست ؟

خیلی مبتدی هستم . واقعا معذرت میخوام .
Khansariha (226)
(2014-02-12 05:14 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان تو انجمن یه مدل ای تی گذاشته که نوشته لانگ هست . و یه مدل هم که آقا سهیل گذاشته ولی ننوشته لانگ . حالا امکان داره برا سهیل هم لانگ باشه ؟ اصلا این لانگ چی هست ؟

خیلی مبتدی هستم . واقعا معذرت میخوام .
Khansariha (226)

سلام دوست عزیز

مدلی که آقا سهیل گذاشتن لانگ نیست و معمولیه

قدرت اسلحه و حجم سیلندر در مدل لانگ بیشتر از مدل معمولی هست ... و طول لوله هم بیشتره ...

Khansariha (8)
دوستان الان با جي اس بي جامبو مانستر تست كردم و ساچمه رو ساچمه زد هر سه خشاب رو، ساچمه قبلي باراكودا ٢١/١٤ گريني بود، يه كم مشكوك بودن باراكوداها، پيليسه داشتن بعضياشون، بعضيا هم نوك ساچمه تخت بود و پشتش با بقيه ساچمه ها فرق داشت، با تي اس ٢٢ هم تست كردم، دست چين نشده، ميشه گفت بد نبود، خيلي پرت و پلا نزد.
(2014-02-12 05:32 PM)alaolmolk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان الان با جي اس بي جامبو مانستر تست كردم و ساچمه رو ساچمه زد هر سه خشاب رو، ساچمه قبلي باراكودا ٢١/١٤ گريني بود، يه كم مشكوك بودن باراكوداها، پيليسه داشتن بعضياشون، بعضيا هم نوك ساچمه تخت بود و پشتش با بقيه ساچمه ها فرق داشت، با تي اس ٢٢ هم تست كردم، دست چين نشده، ميشه گفت بد نبود، خيلي پرت و پلا نزد.

مشکوک بودن منظورتون اینه ممکنه تقلبی بوده باشن ؟؟

جامبو مانستر exact یا straton ??
هر جفتشون فوق العاده سنگین هستن
سوالی که من در مورد این جور ساچمه های سنگین دارم اینه که ممکنه به لوله آسیب وارد کنه ؟یعنی خان لوله رو خراب کنه ؟

کسی تجربه استفاده مداوم از این نوع ساچمه ها داره ؟؟ Khansariha (226)

[تصویر: exact_jumbo_monster_m.jpg]
[تصویر: JSB%20-%20Diabolo%20Straton%20Jumbo%20Mo...%20.22.jpg]

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یک سوال دیگه هم یادم اومد تاحالا شده ساچمه خاصی توی خشاب AT44 راحت جا نره یا طولش زیاد باشه ؟؟
تاحالا کسی با طول ساچمه مشکلی نداشته ؟؟
(2014-02-12 05:05 PM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در مورد اينكه آيا اي تي 2 تا ساچمه به داخل لول مي بره شكم تبديل به يقين شد
اما يك مورد جالب اينكه يك سري اي تي مدل s با مانومتر جديد دوستم خريد و لطف كردن آوردن بنده از نزديك زيارت كردم
اين امتحان رو روش انجام دادم فقط يك ساچمه مي فرستاد داخل هر چه سعي كردم دومي نرفت داخل لول
برعكس اي تي كه سري قبل كه راحت تا 5 تا ساچمه رو هم مي فرستاد داخل لول!!!
الان ديدم آقا رضا cordoba عزيز
باز همين مشكل براشون ايجاد شده
احتمالا اون سري قديمي كه دستم رسيده بوده مشكل داشته يا ......
حالا دوستان كه جديد ميخرن يه چك بكنن
ضمنا اگر سايلنسر بر روي تفنگ بسته شده باشه حتما حتما سايلنسر رو باز كنيد بعد دو تير رو شليك كنيد وگرنه
سايلنسر خراب ميشه Khansariha (8)

دوست عزیز دیگه شما از قدیمی های ای تی سوارها هستید و تجربه های شما زیاد، سلاح ای تی 44 من سری 2012 هستش که از مسیح عزیز خریداری کردم. این مشکل رو نداره یعنی بعد لود ساچمه برای بار دوم نمی تونید لود رو کامل کنید و ساچمه دوباره بره داخل لوله!!! اگه تایپیک مربوط به محصولات هاتسان و سری ای تی 44 ها رو مطالعه کنید ، پست های بعضی دوستان مربوط به 2 سال پیش رو می تونید ببینید که همچین مشکلی رو داشته اند. ولی در حال حاضر نه ! و وجود ندارد. در واقع یک بهسازی در این سری ها صورت گرفته است.
موفق و موید باشید. Khansariha (8)
(2014-02-12 05:41 PM)drivyyy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-12 05:32 PM)alaolmolk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشکوک بودن منظورتون اینه ممکنه تقلبی بوده باشن ؟؟

جامبو مانستر exact یا straton ??
هر جفتشون فوق العاده سنگین هستن
سوالی که من در مورد این جور ساچمه های سنگین دارم اینه که ممکنه به لوله آسیب وارد کنه ؟یعنی خان لوله رو خراب کنه ؟

کسی تجربه استفاده مداوم از این نوع ساچمه ها داره ؟؟ Khansariha (226)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یک سوال دیگه هم یادم اومد تاحالا شده ساچمه خاصی توی خشاب AT44 راحت جا نره یا طولش زیاد باشه ؟؟
تاحالا کسی با طول ساچمه مشکلی نداشته ؟؟
منم از جی اس بی25 گرین استفاده کردم واقعا عالی میزنه(رویایی) کیف کردم فقط افت ساچمه تو فواصل بالا
زیاد هست نه به لول اسیب نمیزنه مگر اینگه جنس ساختش فرق کنه
ساچمه الماس اکستریم وسامیانگ32گرین وزنش درست یادم نیست که بزرگتر از خشاب هست اما میشه دستی وارد لول کرد
ارادتKhansariha (8)
سلام دوستان اگه دوربین هاتسان تو 40 متر صفر باشه تو 10 متر بالای هدف میخوره یا پایین لطفا کسایی که تجربه دارن پاسخ بدن ممنون از همتون
نقل قول :منم از جی اس بی25 گرین استفاده کردم واقعا عالی میزنه(رویایی) کیف کردم فقط افت ساچمه تو فواصل بالا
زیاد هست نه به لول اسیب نمیزنه مگر اینگه جنس ساختش فرق کنه
ساچمه الماس اکستریم وسامیانگ32گرین وزنش درست یادم نیست که بزرگتر از خشاب هست اما میشه دستی وارد لول کرد
ارادتKhansariha (8)

تو این مدت نحقیقات زیادی داشتم تقریبا همه جا می گن ساچمه سنگین تر باشه دقیق تر می زنه (( نه همیشه ولی اکثرا می گفتن دقیق تره ))

مثلا 18 گرین از 15 بهتره 25 هم که جای خود دارد Khansariha (8)

برام جالبه بدونم بچه های At44 دار همچین تجربه ای داشتن یا نه ؟؟
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
به نظرم اگه از ترکیب مدل لانگ با 51 ژول قدرت و ساچمه سنگین استفاده بشه هم دقت بدست میاد و هم قدرت که برای شکار بهترین انتخاب هست
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ولی چون شخصا دنبال شکار نیستم و بیشتر دنبال هدف زنی و گروپ گیری و تفریح سالم ام مدل معمولی انتخاب بهتریهبرای من Khansariha (219)
[تصویر: 13922248021.jpg]
ببینید دوست عزیز اگه نقطه ی 2 رو 40 متر در نظر بگیریم پس دوربن در 40 متری صفره و صفر دوم میفته توی 10 متر.
حالا بین دو نقطه ی 1 و 2 که فاصله ی بین صفر دوربینه شما باید در حد نیم یا یک میلدات پاینن بگیرید تا هدف رو بزنید.
مثلا در نقیه ی 3 شما حتما باید 1 میلدات پایین بگیرید
ممنون رویال جان اتفاقا من تو 40 متر صفر کردم حالا تو 10 متر بدون لغزش با بهترین ساپورت 2 میلدات پایین میزنه ساچمه جی اس بی 18 گرین .
لینک مرجع