انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-11-08 10:00 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا مهدی
کلآ هر گونه نشتی باعث پایین آمدن عدد مانومتر میشه و بمرور زمان فشار پایین میاد
شما مخزن رو فول شارژ کن بعد از گذشت زمان یک الی دو روز از نشتی مخزن مطمئن شو
با توجه به اینکه میفرمایید اورینگ دهانه لوله رو تعویض و بقیه هم چک کردید اون پرت زدن و کاهش تعداد شات میتونه از قدرت خیلی زیاد تفنگ باشه که با پایین اومدن فشار نرمال میشه و دقیق میزنه

سلامKhansariha (8)
طبق فرمایش شما مخزن فول شارژ شد ولی بعد از گذشت 24 ساعت عدد مانومتر هیچ تغییری نکرده, پس میشه از آب بندی مخزن مطمعن شد, با تست مکشی که انجام شد اورینگ پورت های هوا هم سالمه ولی اورینگهای دور لوله رو نگاه نکردم ( به همون دلیلی که خدمت شما عرض کردم) تو این مرحله میشه این نتیجه رو گرفت که این مشکل ناشی از شل شدن پیچ چکش و درنتیجه افزایش قدرت سلاح هست؟
تشکرKhansariha (8)
مهدی جان
عمومآ پیچ به سمت جلو میره یعنی بسته میشه و قدرت AT44 کم میشه ولی بندرت مورد شما هم دیده شده که میشه باز شدن پیج
چاره کار اینه تفنگ رو که باز کردید بعد از خارج کردن چکش با شمردن تعداد دور تا بیرون امدن آلن محل رو ثبت کنید بعد با پیچیدن نوار تفلون سرجاش نصب و مجددآ با نیم دور نیم دور چرخوندن نسبت به تنظیم تفنگ اقدام کنید(با توجه به اینکه به کرونو دسترسی ندارید)
تفنگ شما تفنگ دقیقی هست و عملکردش همو ن ده شات دومی هست که خوب میزنه و اون ده تای اول یه مشکلی داره
(2014-11-09 11:01 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهدی جان
عمومآ پیچ به سمت جلو میره یعنی بسته میشه و قدرت AT44 کم میشه ولی بندرت مورد شما هم دیده شده که میشه باز شدن پیج
چاره کار اینه تفنگ رو که باز کردید بعد از خارج کردن چکش با شمردن تعداد دور تا بیرون امدن آلن محل رو ثبت کنید بعد با پیچیدن نوار تفلون سرجاش نصب و مجددآ با نیم دور نیم دور چرخوندن نسبت به تنظیم تفنگ اقدام کنید(با توجه به اینکه به کرونو دسترسی ندارید)
تفنگ شما تفنگ دقیقی هست و عملکردش همو ن ده شات دومی هست که خوب میزنه و اون ده تای اول یه مشکلی داره

یعنی کپ تفک رو باید اوراق کنم تا بتونم پیچ آلن چکش رو بیرون بیارم؟ همین جور که دوستان از زیر ضامن پیچ تنظیم رو دست کاری میکنن نمیشه پیچ آلن رو بیرون آورد؟
تشکر Khansariha (8)
میشه تنظیم کنی ولی اگر آلن شل باشه نمیتونی تفلون بپیچی
دوستان عزیز سلام
میخواستم ببینم هاتسان at44 long که تو کالیبر ۵,۵ ۵۱ ژول قدرت داره تو ایران موجود هست?و قیمتش حدودا چنده?
با سلام
دوستان مدتی قبل که با اسلحه تیراندازی میکردم دیدم بعد از 30 شات تازه فشار روی 150 هست. و به این نتیجه رسیدم که پیچ الن رو باید کمی باز کنم. البته پیچ از جایش تکان نخورده بود چون روزی که تفلون تراشیدم و به جای پیچ استپ . جلوی چکش انداختم پیچ رو تا اخر بستم و محکم کردم . فکر کنم قطعه تفلون تغییر کرده بود خلاصه چون روز جمعه بود و مغازه ها بسته. تصمیم گرفتم خودم اچار الن بلند درست کنم. که از یک اچار الن که برای بستن پولی کولر استفاده میشودو در اکثر خانه ها شاید باشد استفاده کردم که اول با چکش صافش کردم و چون کوتاه بود یک نوک پیچ گوشتی شکسته رو به اون جوش دادم.
ابتدا چکش هم با پیچ میگشت.سپس قنداق اسلحه رو باز کردم و یک پیچ گوشتی در لبه چکش قرار دادم تا با پیچ نگردد. سپس پس از چند بار باز و بسته کردن پیچ و تست اسلحه . پیچ چکش در کل فقط نیم دور باز شد. این هم عکس پیچ گوشتی الن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ولی طبق کرنوگرافی کارخونه که تو پستهای اول موجوده این تفنگ از فشار 205 بار بعد از 30 شات به فشار 150 بار میرسه و این استاندارد کارخونست ، تفنگ من هم همینطور بود که بعد از چند مدت پیچش شل شد و با 20 شات به این فشار رسید و باید دوباره به حالت قبل برگردونمKhansariha (8)
(2014-11-10 10:40 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ولی طبق کرنوگرافی کارخونه که تو پستهای اول موجوده این تفنگ از فشار 205 بار بعد از 30 شات به فشار 150 بار میرسه و این استاندارد کارخونست ، تفنگ من هم همینطور بود که بعد از چند مدت پیچش شل شد و با 20 شات به این فشار رسید و باید دوباره به حالت قبل برگردونمKhansariha (8)
دوست عزیز همه بچه هایی که این اسلحه رو دارن سوال کن با فشار 200 ...... 30 عدد شات و بعضی اسلحه ها 35 عدد شات فشاربه100 یا 110 میرسد
حرف شما هم درسته ولی من طبق این گفتم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم تو این رنج با تفنگم گروپ 1 سانت تو 40 متر گرفتم البته با جی اس بی وزن شدهKhansariha (8)
سلام
دوستان دوربین مناسب واسه ای تی 44 چیه؟
لینک مرجع