انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خوب شما میدونید چندتا اورینگ داره و در قسمت لوله منظورتون سر لولست همون مگسک .
دوستان یسری از بچها میگن وقتی سایلنسر میبندن موقع شلیک پرت میزنه آیا این مورد صحت داره یا نه ؟
سلام دوستان من با این وجود که حتی 1تیر هم با پی سی پی نزدم و نمیدونم اصلا خوشم میاد یا نه چون اصلا لگد نداره ولی همین الان به مبلغ 2600 خریدم با تمام وسایل که تا عصر بدستم میرسه نهایتش اینکه بعداز چند ماه با ضرر امیلیون تومنی ردش کنم حالا بدستم برسه میگم چطوریه
ان شالله که بدستتان برسه و مبارکتان باشه Khansariha (8)
ولی بدانید هر تفنگی رفتار خودش را دارد و سایلنسرها هم همه مثل هم نیستند و باید تست شوند
من اول توصیه میکنم که اگر اوائل کار خیلی رضایتمند نبود کمی حوصله کنید و بگذارید تفنگ و لوله کمی آببندی شود و بعدا سراغ ارائه گروپ و یا قضاوت بروید .
دوم برای شناخت از رفتار تفنگ خودتان و انتخاب ساچمه خوب تلاش کنید و تستهای مختلفی را گاها بگیرید (چون به مرور نیز رفتارها متفاوت خواهد بود) . Khansariha (8)
(2015-07-04 09:39 AM)smoker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب شما میدونید چندتا اورینگ داره و در قسمت لوله منظورتون سر لولست همون مگسک .
دوستان یسری از بچها میگن وقتی سایلنسر میبندن موقع شلیک پرت میزنه آیا این مورد صحت داره یا نه ؟
مبارکتون باشه، به سلامتی و بی خطر استفاده کنید.
خود تفنگ فارق از تلمبه و مخزن و خشاب ۵ عدد اورینگ داره و یکی بالایه مگسک که خراب شدنی نیست و واسه فیت شدن سایلنسر هست،
اورینگ دهانه لوله اوله لوله جایی که ساچمه بارگذاری میشه هست،
سایلنسر ها انواع مختلفی دارند که نوع هلزونی باعث کم دقتی میشه، در صورت درست بسته شدن و رعایت دقت در اندازه بافل هایه سایلنسر از هر کدام که خواستید استفاده کنید، نوع فابریک سایلنسر هاتسان هیچ تغیری در دقت نداره و فقط دو ژول به ازایه هر ۵۰ ژول از قدرت کم میکنه، پیشنهاد من هم همین سایلنسر فابریک هست، اگه گیر اوردید حتما از این خفه کن استفاده کنید، در صورت گیر نیاوردن دوستانی هستند براتون دست ساز و تقریبا با همون کیفیت بسازن.
ارز همتون ممنونم فقط خیلی خجالت میکشم که تو فامیل بگن من بچم که تفنگ خریدم درصورتیکه نمیدونن این خودش ورزش ولی میگن دیگه در این مورد خیلی فکرم مشغوله آخه من 28سالمه با اینکه اصلا جا واسه تیراندازی ندارم فقط میتونم برم بالا پشت بام که 15متره ولی دوست دارم دیگه چه میشه کرد
(2015-07-04 01:57 PM)smoker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارز همتون ممنونم فقط خیلی خجالت میکشم که تو فامیل بگن من بچم که تفنگ خریدم درصورتیکه نمیدونن این خودش ورزش ولی میگن دیگه در این مورد خیلی فکرم مشغوله آخه من 28سالمه با اینکه اصلا جا واسه تیراندازی ندارم فقط میتونم برم بالا پشت بام که 15متره ولی دوست دارم دیگه چه میشه کرد

من تو 36 سالگی هنوز تفنگ بادی از سرم نپریده. اینکه فامیل شما خوشش نمیاد مشکل فامیل شماست نه خود شما Khansariha (8)
اسموکر جان زیاد به این چیزها اهمیت نده . من بعد 57 سال هنوز تفنگ و تیرکمون از سرم نیوفتاده و هنوز بچه هستم . بقول قدیمیها در دروازه رو میشه بست ولی دهن مردمو نمیشه بست . پس خوش باش .Khansariha (48)Khansariha (256)
میدونم.ولی اصلا جا برای شلیک ندارم تو آپارتمانمون میتونم شلیک کنم ولی فاصله 12متره و پشت بام 15 متر اگه ماشین داشتم خیلی خوب بود
من گاهی در فاصله 7متری با خانوم و بچه ها حدود 200 ساچمه شلیک میکنم .Khansariha (256)
جدی یعنی با pcp
دوست عزیز یعنی ماشین ندارم ایراد نداره؟اگر در باشگاه تیراندازی بشه پی سی پی ببرم و تیراندازی کنم خیلی خوب میشه اگر کپسول شارژم باشه که عالیه
کاش بشه دوستان نحوه عوض کردن تمام اورینگهای ای تی رو بصورت فیلم میزاشتن تو تاپیک ها دیدم ولی فقط مخزن و دهانه لوله ای تی بود اینکارو بکنین خیلی عالی میشه و اگر میدونید تو یوتوپ هست بگید به کدوم آدرس بریم ولی من گشتم پیدا نکردم
لینک مرجع