انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-12-15 03:34 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این رنگ قنداقم رفته مال چیه؟اونقدر تو دست نبود چون بازش کرده بوده ام برای بولپاپ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود Khansariha (8)
مختار جان اينجاست كه كيفيت جنس خودش رو معرفي مي كنه . مي تونه به دليل كيفيت پايين باشه . مواد كهنه و مواد نو كه اصطلاح رايج خودمون هست براي اجناس پلاستيكي. و يا اينكه درجايي بوده كه حرارت نزديك بوده و طي چندين روز اينطور شده . دقيقا مثل اينكه شما يه ظرف پلاستيكي رو چند مدت روبروي نور خورشيد قرار بدهيد كه به مرور براثر حرارت و تابش نور كم رنگ ميشه .
سلام اقا ارش والا این تو کارتنش و تو پارکینگ بوده دیگه چرا اینجوری شده خیلی برام عجیبه الان یسری داران با همون قنداق استفاده میکنن ولی اینطوری نشدهKhansariha (290)

یکی از دوستان میگه رنگ شده و چرب شده الان پریده به خاطر همین اینجوری شده
(2013-12-15 04:44 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا ارش والا این تو کارتنش و تو پارکینگ بوده دیگه چرا اینجوری شده خیلی برام عجیبه الان یسری داران با همون قنداق استفاده میکنن ولی اینطوری نشدهKhansariha (290)

به احتمال زياد عوامل جوي تاثير گذاشته . چون جنس از پلاستيك هست و سردي هوا تاثير ميزاره .
(2013-12-15 04:44 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی از دوستان میگه رنگ شده و چرب شده الان پریده به خاطر همین اینجوری شده

سلام مختار جانKhansariha (8)
وقتی اسلحه را گرفتی قنداق مشکی براق بود ؟ یا مانند این بود که با ماده ای گچی مثل فرض کنیم پود ر بچه پوشیده شده باشه؟ (اصطلاح بهتری پیدا نکردم) از این جهت میگم که قسمت خارجی قنداق اسلحه خودم حالتی بود که انگار روی ان پودر گچ مانندی پاشیده شده باشد و به مرور در جاهای که با دست و رطوبت ان تماس پیدا میکرد رنگش به سمت مشکی بر می گشت ، که من کلا با پارافین چربش کردم و کاملا یکدست مشکی شد . گاهی وقتها در هنگام تزریق پلاستیک برای جلوگیری از چسبیدن پلاستیک به قالب از یک پودری استفاده میکنند نمونه ان در سیم های دورشته ایست که دورشته عایق دار را در یک روکش مشترک قرار می دهند و بین انها از همین پودر گچی استفاده می کنند که عایق پلاستیکی هنگام خروج از دستگاه تزریق پلاستیک به هم نچسبند .
ارش جان بقیه هم تو سرما و گرما میبرن هم همین طوری هستش؟

سلام اقا اشکان

نه مات مانند بود نه همچین چیزی نداشت این اتی هم چیزی جز دردسر نداشت برامKhansariha (367)

زیاد هم تو دستم نبود دوستان دیگه هم داران اینطوری شده براشون؟
اقا مختار به نظر من به قنداقت کمی پارافین یا اسپری داشتبورد بزن ببین چی میشه.من هم قبول دارم بعضی تفنگ ها هم مثل بعضی ماشین ها که اصلا به ادم رکاب نمیدن همش حال ادم رو میگیرن.Khansariha (8)
میشه بفرمایید at44 چقدر وزن داره ؟ همین طور at44 long ؟
(2013-12-15 03:35 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-15 02:30 PM)majidirani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود به اساتید و بزرگواران Khansariha (8)

میخواستم بدونم اگه بخوام کالیبر 5.5 ای تی رو به 4.5 تبدیل کنم فقط لول و خشاب باید عوض بشه؟یا اینکه شافت برنجی که ساچمه رو هل میده تو لول هم باید عوض بشه؟
شافت گلن که حتما و کپ و بدنه هم از سمت ورودی شافت باید با شافت کالیبره شود Khansariha (214)

براي تعويض كاليبر و لول سه تا گزينه رو عوض مي كنن
يك لول
دو خشاب
سه محوري كه ساچمه رو هدايت مي كنه در لول(در تفنگ هاي تك تير فرق ميكنه)
اين قطعاتي بود كه براي يك اوانيكس بيلزارد 4.5 ار سال شده بود
لول شادو 5.5 + محوري كه از سوپاپ ماشين تراشيده شده بود و خشاب 5.5 + اورينگ اضافه !!!! Khansariha (8)
تعویض لول در تفنگهایی که خشاب میخورند دشوارهست چون کالیبره کردن سوزن گلنگدن با کپ و دسته ساید لور یا دسته گلنگدن خیلی سخت هست و به احتمال زیاد به روانی حالت فابریک نخواهد شد
پیشنهاد میشود هر تفنگی را باا کالیبر فابریک خودش استفاده کنید
این لول های مثلا اضافه که بابتش پولهای گزاف هم میگیرند کار همون کلاهبردار معروف مانی هستش.
حتی لول شادو نیست و لول های تعمیری و خراب تفنگهای فنری هاتسان هست که اکثرا تاب برداشته اند و ایشون با گرم کردن و روتراشی ظاهرشون را درست میکنه و میندازه به خلق الله.
دوستان توجه داشته باشند که گول حرفهاشو نخورندKhansariha (367)
(2013-12-16 02:11 AM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه بفرمایید at44 چقدر وزن داره ؟ همین طور at44 long ؟
در قنداق سنتیک به ترتیب3.2 و 3.6 کیلو گرم
در قنداق چوبی به ترتیب3.6 و 4 کیلوگرم
Khansariha (8)
لینک مرجع