انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با عرض سلام.
من قبلا با باراکودا شلیک های بسیار عالی با هاتسان داشتم که گروپ هاش تو همین سایت موجوده.حقیقتا با توجه به اینکه وقتم کمه و بیشتر فصل شکار بوده نتونستم با دو ساچمه جی اس بی گروپ بگیرم.
ان شا اله با اغاز فصل بهار حتما بنده هم در حد وسع خودم اقدام به گروپ گیری خواهم کرد.خیلی علاقه دارم این موضوع به صورت عملی و علمی حل بشه.من خودم معتقدم باراکودا روی هاستان خوب جواب میده.
با تشکر از دوستان
از دوستانی که وسعشون میرسه تقاضا دارم لطفا از ساچمه هالوپوینت باراکودا هم استفاده کنند
ساچمه ایی هست با درصد کشندگی و درصد تخریب بسیار بالا که همچنان برروی پی سی پی ای تی 44
بی نام و نشون مونده و معلوم نیست چقدر برروی این تفنگ بازدهی داره
(2014-03-03 06:35 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستانی که وسعشون میرسه تقاضا دارم لطفا از ساچمه هالوپوینت باراکودا هم استفاده کنند
ساچمه ایی هست با درصد کشندگی و درصد تخریب بسیار بالا که همچنان برروی پی سی پی ای تی 44

فرخ جان اگه منظورت خود هالوپوینت هست که فکر نمیکنم جندان تعریفی باشه مخصوصا در فواصل بالا.. از اون بهتر کرو مگنوم هست (۱۸ گرینی) و باز از اون بهتر هانتر هست...
من سفارش باراکودا مچ دادم که به زودی انشاءالله گروپی باهاش میگیرم و با جی اس بی ۱۸ گرین مقایسش میکنم...
Khansariha (8)
(2014-03-03 06:57 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-03 06:35 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرخ جان اگه منظورت خود هالوپوینت هست که فکر نمیکنم جندان تعریفی باشه مخصوصا در فواصل بالا.. از اون بهتر کرو مگنوم هست (۱۸ گرینی) و باز از اون بهتر هانتر هست...
من سفارش باراکودا مچ دادم که به زودی انشاءالله گروپی باهاش میگیرم و با جی اس بی ۱۸ گرین مقایسش میکنم...
Khansariha (8)

عزیزم کراسمن هالوپوینت با باراکودا هالوپوینت زمین تا زیر زمین فرق داره!
لطفا سرچ کنید متوجه منظورم میشید... این ساچمه رو بیشتر برای دفع افات و منفجر کردم افات استفاده کینند
چون دقیقا طبق گلوله های هالو پوینت در بدن شکار باز میشه و شروع به چرخ کردن گوشت میکنه!
مدل هالوپوینت کراسمن بیشتر نمایشی و سرکاری هست اما باراکودا هالوپوینت داستانش فرق میکنه

من ویدیو تخریب این ساچمه رو دیدم توی یوتوب... فقط با این ساچمه باید کلاغ زد... چون مترکونه کلاغ رو

[تصویر: H&N%20Hollow%20Point%202.jpg]
راستی بهتر بود دل رو میزدید به دریا و کرو مگنوم هم میگرفتید ....
(2014-03-03 07:05 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-03 06:57 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)

عزیزم کراسمن هالوپوینت با باراکودا هالوپوینت زمین تا زیر زمین فرق داره!
لطفا سرچ کنید متوجه منظورم میشید... این ساچمه رو بیشتر برای دفع افات و منفجر کردم افات استفاده کینند
چون دقیقا طبق گلوله های هالو پوینت در بدن شکار باز میشه و شروع به چرخ کردن گوشت میکنه!
مدل هالوپوینت کراسمن بیشتر نمایشی و سرکاری هست اما باراکودا هالوپوینت داستانش فرق میکنه
من ویدیو تخریب این ساچمه رو دیدم توی یوتوب... فقط با این ساچمه باید کلاغ زد... چون مترکونه کلاغ رو
راستی بهتر بود دل رو میزدید به دریا و کرو مگنوم هم میگرفتید ....

فرج جان حالا عصبانی نشو برادر! Khansariha (226)
من این سرچ رو ۲ سال پیش انجام دادم...
من هم منظورم همین اچ اند ان هالو پوینت بود... ممکنه در فواصل نزدیک جواب بده اما بالای ۳۰ تا ۴۰ متر دقتش خیلی پایین میاد...
هانتر بهتر از اون هست (من روی دیانا ۴۶۰ تست کردم و تا ۴۰ متر خوب بود)
از همه ی این ها بهتر باراکودا مچ هست که تا ۵۰ الی ۶۰ متر برای شکار جواب میده و دقیق هست (البته روی ای تی هنوز تست نکردم و به زودی چک خواهد شد)
موفق باشی... Khansariha (8)
(2014-03-05 12:32 PM)ghaplan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام برای تمیز کردن لوله ای تی ست تنظیف گامو گرفتم که به نظرم سیم های مسی فرچه مقداری زیادی سفت و زبر هست به صورتی که با سختی زیاد داخل لوله حرکت میکنه به نظرتون ممکنه به خان آسیب برسونه؟
جواد جان ، سئوال شما مربوط به تایپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هستش . توضیحی اونجا دادم می تونیم بیشتر بررسیش کنیم. ممنون میشم عکسی از این کیت آپلود کنید چون من دسترسی بهش ندارم الان .
با تشکر از همکاری دوستان Khansariha (8)
سلام
دوستان کسی در ای تی 44 معمولی سرعت و انرژی را برای ساچمه تی اس 22 و پرو مگنوم و الماس اکستریم کرونو کرده؟
Muzzle Velocity
Energy
برای استفاده در برنامه چیرگان میخوام
از اساتید سوالی دارم راجب نگهداری لوله ای تی 44
به نظر شما برای جلوگیری از زنگ زدگی لوله باید چکار کرد ؟
ایا میشه از ست های تنظیف لوله استفاده کرد ؟
به نظر شما بهترین ست تنظیف برای ای تی چه برندی هست ؟؟؟
هر چند هزار شلیک باید لوله تنظیف بشه ؟

و از همه مهم تر ... کیفیت لوله ای تی 44 واقعا در چه حدی هست ؟
ایا بعد از مدتی نیاز به تعویضه لوله هست ؟ Khansariha (8)
شما اگه تو منطقه مرطوب زندگی نکنین هیچ وقت لوله تفنگ زنگ نمیزنه حتی لوله تفنگ چینی زنگ زدگی بیشتر از استفاده نکردن به مدت طولانی میاد برای این کار یه روغن اسپری کنید داخل لوله تا یک سالم یه گوشه بمونه به لوله هیچ آسیبی نمیرسه.
برای تمیزی لوله هر 100 شلیک لوله تمیز کنید از پارچه نرم تا پنبه میتونین برای تمیز کردن استفاده کنین. استفاده از ست تنظیفی که با فشار زیاد داخل لوله بره بیشتر باعث خراش رو سطح خان میشه که اصلا خوب نیست.
کیفیت و خانکشی ای تی هم در سطح معمولی هست ولی هیچ وقت نیاز به تعویض نداره.
دوستان چه روغنهایی واسه تنظیف لوله و جاهای دیگه تفنگ بکار میره؟ wd40 و .....اینا دقیقا چی هستن؟ تو یوتیوب دیدم یه بنده خدایی این روغن رو اسپری میکرد به یه تیکه پارچه معمولی و با یه نخ ماهیگیری خان رو تمیز میکرد. این روغنا تو بازار هست؟
لینک مرجع