انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
درود فراوانKhansariha (8)
دوستان AT44 پیچ تنظیم قدرت داره؟
و تفاوت مدل های مختلف این تفنگ غیر از قنداق و شکل ظاهری اون در چه چیزی هست؟
و اینکه مدل لانگ چه تفاوتی نسبت به مدل معمولی داره؟در قدرت و دقت تو مسافت بالا تفاوت داره؟و اگه آره این تفاوت چقدر هست؟
(2016-02-01 01:18 PM)NHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و اینکه مدل لانگ چه تفاوتی نسبت به مدل معمولی داره؟در قدرت و دقت تو مسافت بالا تفاوت داره؟و اگه آره این تفاوت چقدر هست؟

تنظیم قدرت نداره و تفاوتشون فقط تو ظاهره
مدل لانگ 10 سانت بلندتره.10 شات اضافی میده.و قدرتشم 50 ژوله(لانگ الان پیدا نمیشه)
(2016-02-01 01:18 PM)NHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود برشما
بله ایتی پیچ تنظیم قدرت داره، منتها باید قنداق باز بشه تا بتونید الن را وارد سوراخ پیچ کنید.
مدل لانگ دارای لوله ۵۸/۵ سانتی هست و مخزن بزرگتر و ۱۰ ژول قویتر است، منتهی با این قدرت در تعداد شاتها برابرند. اگر قدرت را در مدل لانگ به ۴۰ ژول برسونید تعداد ده شات از مدل معمولی بیشتر شات میدهد.
درمورد دقت فرق زیادی ندارند، اما چون لوله بلندتر است خودبخود با همان مقدار مصرف هوا ۴ ژول قویتر شلیک میکند که این حسنه اما بخاطر بلند شدن لوله و بزرگتر شدن مخزن بالانس اصلا جالب نیست.
روی چه قدرت هایی میشه تنظیم کرد؟Khansariha (8)
(2016-02-01 11:28 AM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب اقا کیوان کی گفته که تفنگ نو باید لولش تمیز باشه . کثیفی لوله فقط به شلیک با ساچنمه نیست که بلکه به دلیل مراحل فرایند تولید هم میتونه باشه . از طرفی اورینگ ها رو چک کنید که سالم باشن و حتما حتما لوله رو تمیز کنید

راهنمايي مي فرمائيد چگونه و با چه ابزاري
متشكرم
اقا کیوان اینجا تاپیک مربوطه نیست . لطفا تاپیک تمیز کردن لوله سلاح رو مطالعه کنید . ممنون . این پست بعد از 24 ساعت پاک خواهد شد Khansariha (8)
(2016-02-01 06:28 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا کیوان اینجا تاپیک مربوطه نیست . لطفا تاپیک تمیز کردن لوله سلاح رو مطالعه کنید . ممنون . این پست بعد از 24 ساعت پاک خواهد شد Khansariha (8)

دوست عزيز من چنين تاپيكي پيدا نكردم! منظورتون تاپيك تعمير سلاح بود؟!!!!
ایا می شه از کپسولی که شارژ خالی می کنه همچنان استفاده کرد وقتی به صفر می رسه مجدد شارژ کردن هیچ فشاری به والف اون نمی رسونه البته شارز با کپسول
ایا امکان داره با سریع تخلیه کردن تانک اشغالش بیرو ن بیاد ؟؟؟ چون ی مقدار سختمه تانک رو بفرستم تهران . خودم هم می تونم باز کنم و سرویس کنم ولی می ترسم تو شهرم نتونم تمام اورینگ ها رو پیدا کنم یک بار تانک باز بشه بهتره تمام اورین گ ها رو تعویض کرد از جنس وایتون یا مارک بهتر که سختی زیاد ومقاوم در برابر خوردگی داشته باشه . تیر اندازی با نخجیر حال نمی ده بد جور عادت کردیم کاغذ سوراخ کنیم خخخخخخ
(2016-02-04 03:31 AM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایا می شه از کپسولی که شارژ خالی می کنه همچنان استفاده کرد وقتی به صفر می رسه مجدد شارژ کردن هیچ فشاری به والف اون نمی رسونه البته شارز با کپسول
ایا امکان داره با سریع تخلیه کردن تانک اشغالش بیرو ن بیاد ؟؟؟ چون ی مقدار سختمه تانک رو بفرستم تهران . خودم هم می تونم باز کنم و سرویس کنم ولی می ترسم تو شهرم نتونم تمام اورینگ ها رو پیدا کنم یک بار تانک باز بشه بهتره تمام اورین گ ها رو تعویض کرد از جنس وایتون یا مارک بهتر که سختی زیاد ومقاوم در برابر خوردگی داشته باشه . تیر اندازی با نخجیر حال نمی ده بد جور عادت کردیم کاغذ سوراخ کنیم خخخخخخ

شارژ کردن با کپسول بهترین روش شارژ کردنه و برای از صفر به 200 رساندن مخزن بهتره با سرعت کم مخزن پر کنی تا شوک به مخزن وارد نشه هرچند الزامی به این کار نیست.
وقتی مخزن نشتی داره بهتره استفاده نشه و زود مشکلش مرتفع بشه.چون شما از کپسول برای شارژ استفاده میکنید احتمال خرابی و تعویض اورینک ورودی هوای مخزن خیلی کمه و احتمال اینکه جرم گرفته باشه بیشتره و در چنین مواقعی هم با تمیز کردن اورینگ مشکل حل میشه.اما اگه نشتی از سمت ولو خروجی هوای مخزن باشه یعنی سمت سوزن، باید ولو باز بشه و محتویات ولو بررسی بشن.اینارو به این خاطر گفتم چون کسی که پی سی پی داره حد اقل واجبه تا این حد دست به آچار باشه و با رعایت موارد ایمنی حین کار براحتی به نتیجه مطلوب برسه.
تخلیه هوای مخازنی که در قسمت خروجی اورینگ دارن ایمن نیست چون سرعت خروجی بالا میتونه ایجاد خرابی کنه.
اگه میخوای تمام مخزن سرویس کنی بهترین کار همون ارسال به نمایندگیه که آقای شقاقی هم خدا رسونده برامونKhansariha (8)و موقع ارسال مهره تخلیه هوارو روی ولو ببند تا از آسیب های احتمالی به ولو و سوزن جلوگیری کنه.
امیدوارم به تاپیک مربوط بشه وگرنه کارت زرد میگیرمKhansariha (172)
۲۷۳

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk
لینک مرجع