انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اقا محمد عزیز
ساچمه بطور واضح دیده میشه تو دوربین مخصوصا هنگام تیر اندازی به سمت بالادست، خوب وقتی تا الان ندیده بودید و الان میبینید پس توجه شما بیشتر شده.
بریم سر اصل مطلب،
جواب ندادی سوالمو و یا سوال تو سوال جواب داید،
بالاخره نگفتین تعداد شات بیشتر شده یا نه ؟ اگه نشده پس سرعت با توجه به نداشتن نشتی پایین نیومده.Khansariha (8)
راستش قبلا هم میدیدم Khansariha (115)Khansariha (115)
ولی الان احساس کردم قدرتش کم شده
لوله رو باز کردم نگاه کنم ببینم بافل هایه صدا خفه کن بهم نریخته دیدم بهم ک هیچ ترکیده بود Khansariha (367)
صدا خفه کن رو باز کردم داخلش رو تعویض کردم فک میکنم درست شده باشه
در مورد تعداد شات هم چون بیشتر از 10 تا شلیک ندارم اکثرا ، نمیدون کم شده بود یا نه
ولی فردا اگه وقت بشه هم یه گروپ میگیرم هم تعداد شات رو برسی میکنم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
البته یه چیزی از تجربه خودم بگم . اگه زوم دوربین رو ببرید بالا هم این اتفاق ( دیده شدن ساچمه توی دوربین ) پیش میاد. مثلا توی زوم 9 ممکنه ساچمه رو نبینید ولی توی زوم 16 دیده بشهKhansariha (8)
سلام دوستانKhansariha (8)
امروز فرصتی شد تا رگلاتور جدید ساخته شده آقای توکل رو امتحان کنم
ده تیر اول صرف صفر کردن دوربین شد
کورنو اسلحه از تیر یازدهم به این صورت بود
البته ساچمه ها کاملا تصادفی انتخاب شده بود و ای کاش اینطور نبود وساچمه ها رو وزن میکردم در اونصورت یه کورنو ی فوق العاده میشد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1- 251.4
2- 251.5
3- 252.2
4- 247
5- 250.7
6- 251.5
7- 251.4
8- 247.9
9- 251.9
10- 250.2
11- 250.7
12- 251.5

پنج تیر بعدی صرف گروپ گیری تو فاصله 40 متر شد
زوم 16 دوربین سنتر پوینت
اسلحه ای تی بولپاپ
بدون باد
ساپورت نسبتا مناسب
ساچمه جی اس بی 18 گرین

تیر های بعدی صرف هدف زنی شد
کلا از فشار 210 بار تا 120 بار 36 شات رگوله میده
با سلام:
دست شما و اقای توکل هم درد نکنه Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
بنظر من مبتدی که عالی شده . فقط من متوجه نشدم 36 شات چند ژولی رو اینطوری تیر روی تیر میزنه ؟
آقا مهدی ماشالله ظل السلطانی هم میری گروپ گیری ها ......خخخخخخخخخخخخخخ
موفق باشید
سلام به دوستان
ماشه تفنگ ای تی من در مقایسه با بی تی 65 کمی سفت تر عمل میکنه. میخواستم بدانم این موضوع طبیعیه یا نه؟
ضمنا آیا ممکن هست که این سفتی به دلیل صیقلی نبودن اجزای ماشه باشه یا خیر؟
(2015-11-25 12:49 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام:
دست شما و اقای توکل هم درد نکنه Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
بنظر من مبتدی که عالی شده . فقط من متوجه نشدم 36 شات چند ژولی رو اینطوری تیر روی تیر میزنه ؟
آقا مهدی ماشالله ظل السلطانی هم میری گروپ گیری ها ......خخخخخخخخخخخخخخ
موفق باشید

سلام آقا کامران عزیز Khansariha (8)
به دلیل گرون بودن ساچمه و نداشتن کپسول نتو نستم از شاتهای بیشتری کورنو بگیرم ولی تو تمام شات ها همین دقت رو داره
من در خدمتمKhansariha (8)
‌با سلام

دوستان اخیرا من برای تمیز کردن و سرویس AT44 به موردی برخوردم .

تو بازار دید اسپری سیلیکون ناهید با قیمت ارزان حدود 5000 تومن موجوده و از این نوع اسپری برای قالبگیری هم انجام میه ! یعنی هم نسوزه و در برابر حرارت بسیار مقاومه و هم کار چرب کنندگی رو انجام میده .
حالا بنظر شما برای سرویس خود اسلحه و تلمبه اش میشه از این اسپری ها استفاده کرد ؟

Khansariha (8)

حتی برای تفنگ فنری هم ممکنه کاربرد داشته باشه .
(2015-11-26 07:54 AM)peisaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان
ماشه تفنگ ای تی من در مقایسه با بی تی 65 کمی سفت تر عمل میکنه. میخواستم بدانم این موضوع طبیعیه یا نه؟
ضمنا آیا ممکن هست که این سفتی به دلیل صیقلی نبودن اجزای ماشه باشه یا خیر؟

دوست عزیز سفتی ماشه مربوط به وزن ماشه هست احتمالا وزن ماشه شما بیشتر از دوستتان است برای کم کردن وزن ماشه و خلاصی از 2 پیچ جلوی ماشه استفاده کنید یکی وزن را کم و زیاد میکنه و دیگری خلاصی رو . ضمنا پیشنهاد میکنم وزن ماشه رو زیاد کم نکنید چرا که امکان شلیک ناگهانی وجود دارد
سلام دوستان.روز پنج شنبه گذشته بلاخره ای تی من هم رسید دستم همه چیزش عالی بود جز اون دوپایه پلاستیکی که میتونست در عین سادگی یخرده ایمنتر و کارامدتر باشه.دوربینی رو که از قبل داشتم رو با چند تیر تقریبا صفر کردم البته 15 متری و یه چیزی شبیه گروپ ازش گرفتم که عکسشو میتونید ببینید.ساچمه 18 گرینی رنجر بود مدل دراگون.البته یه بسته جی اس بی هم گرفتم که چون هنوز وقت نشده برم شکار ازش استفاده نکردم(خساست به این میگن).یه سوال فنی دارم اینکه اون قسمتی که ریل دوربین روش سوار هست یخرده لقی داره از ظاهر پیچاش هم تقریبا معلومه اما من خواستم سفتشون کنم تکون نمیخوردن البته زیاد فشار نیاوردم اخه نو بود و دلم نیومد گفتم اول بپرسم ببینم جریان چیه.اساتید راهنمایی کنن ممنون میشم.از دوستانی هم که راهنماییم کردن تا یه دل بشم برا خریدش تشکر میکنم اخه واقعا برا من که فقط با فنری تیراندازی کرده بودم ارزششو داشت.
لینک مرجع