انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوست عزیز خیلی راحته.دقیق نگاه کن متوجه میشی.فقط قبل از تعویض اورینگ لوله خشاب رو خارج کن و تفنگ رو در حالت مسلح قرار بده و با انگشت کوچیکت ابتدای لوله که ساچمه وارد میشه(همون جایی که خشاب رو خارج کردی ) رو کیپ کن بعدش از انتهای لوله که ساچمه خارج میشه با دهان میک بزن ببین باز هم نشتی داره یا نه .اگه باز هم نشتی داشت بدون که مشکل از اورینگ لوله نیست ولی اگه نشتی نداشت مشکل از اورینگ لوله هست که باید تعویض شه
(2014-02-13 03:31 PM)rezagh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز خیلی راحته.دقیق نگاه کن متوجه میشی.فقط قبل از تعویض اورینگ لوله خشاب رو خارج کن و تفنگ رو در حالت مسلح قرار بده و با انگشت کوچیکت ابتدای لوله که ساچمه وارد میشه(همون جایی که خشاب رو خارج کردی ) رو کیپ کن بعدش از انتهای لوله که ساچمه خارج میشه با دهان میک بزن ببین باز هم نشتی داره یا نه .اگه باز هم نشتی داشت بدون که مشکل از اورینگ لوله نیست ولی اگه نشتی نداشت مشکل از اورینگ لوله هست که باید تعویض شه

این تیکه رو متوجه نشدم رضا خان
با دست انتهای لوله رو گرفتم و از سر لوله میک زدم , اگر نشتی نداشت سالمه درسته ؟
معمولا من شنیدم اگر نشتی بده خرابه اورینگ ... نه اینکه نشتی نده Khansariha (226)Khansariha (226)
اگه بعد از کیپ کردن ابتدای لوله با انگشت نشتی نداشت علامت اینه که اورینگ ابتدای لوله خرابه
این تفنگ همش 5تا اورینگ میخوره که اونم 176 صفحه این تاپیک تمام در مورد تعویض اورینگ هست!!!
2تا اورینگ برای پورت هوا هست
2تا اورینگ برای روی لوله هست
1اورینگم برای ورودی لوله هست
برای اورینگ جلو لوله گلنو بدین عقب دست جلو ورودی لوله بگیرین از سر لوله مکش کنین اگه نشتی نداد یعنی باید اورینگ ورودی عوض کنید اگه داد نشتی از اون نیست و مربوط به پورت هوا یا اورینگ روی لوله هست که با باز کردن 4تا پیچ میتونین مشکلو حل کنین.
آقای فرجی عزیز دوتا اورینگ مخزن (در قسمتی که والو وجود داره )رو از قلم انداختید
داداش اون برای تانک هست نه خود تفنگ عمده مشکلات اتی هم همین 5تا اورینگ خود تفنگ هست نه تانک.
در تانک قسمت والو 1اورینگ میخوره رو سوزن. 1 پلی امید میخوره تو قسمت برنجی والو و در قسمت شیر یک طرفه یه اورینگ میخوره رو پیستون. که عمده خرابی اورینگ تانک اتی برای شیر یک طرفش هست که اونم برای کثیف شدن اورینگ هنگام شارژ به وجود میاد موفق باشید.
داداش گلم فکر کنم اشتباه منظورم رو به عرض رسوندم
یک قطعه برنجی در ابتدای تانک وجود داره که والو در وسط همین قطعه جا خوش کرده و در بیرونش هم مقداری رزوه برای بستن تانک به تفنگ و چندتایی هم سوراخ وجود داره برای خروج هوای پشت والو،اما برای آببندی همین سوراخها ،شرکت معظم هاتسان دوعدد اورینگ مشکی رنگ رو طراحی کرده که از قرار معلوم که یکی از اورینگها(اورینگی که کوچیکتره) رو در ابتدای قطعه برنجی، و دیگری یا به عبارتی برادر بزرگتره رو در انتهای قطعه(قسمتی که رزوه شده ) قرار داده است،اگه یکی از این اورینگها خراب شه باعث نشتی تفنگ خواهد شدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دروسته رو خود والو تانک هم دوتا اورینگ بزرگ هست که برای ابندی هوای خروجی والو هست. اگه بخایم کل اورینگاشو حساب کنیم اورینگ زیاد داره مثل برای گیج هم اورینگ دارهو ولی خرابی عمده از همون 5 تا اورینگ هست مخصوصا اورینگ ورودی لوله چون نوک گلن تو رفتو امد هست و دامنه ساچمه...
(2014-02-13 03:46 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این تفنگ همش 5تا اورینگ میخوره که اونم 176 صفحه این تاپیک تمام در مورد تعویض اورینگ هست!!!
2تا اورینگ برای پورت هوا هست
2تا اورینگ برای روی لوله هست
1اورینگم برای ورودی لوله هست
برای اورینگ جلو لوله گلنو بدین عقب دست جلو ورودی لوله بگیرین از سر لوله مکش کنین اگه نشتی نداد یعنی باید اورینگ ورودی عوض کنید اگه داد نشتی از اون نیست و مربوط به پورت هوا یا اورینگ روی لوله هست که با باز کردن 4تا پیچ میتونین مشکلو حل کنین.

جناب فرجی .... اقا انگشتم رو گذاشتم سر قسمت ورودیه ساچمه و از اون طرف لوله شروع کردم هوا رو مکیدم
ولی یه ذره نشدی میداد ... Khansariha (8)

خوب حالا باید چیکار کنم ؟

منطورتون از اورینگه روی لوله چیه ؟ همون 2 تا اورینگه کنار همدیگه رو میفرمایید که روی ابتدای لوله هستند ؟؟
والا بنده هرچی نگاه کردم 2تا پیچ الن بیشتر نداشت و وقتی اون 2 تا پیچ رو باز کردم لوله رو کشیدم بیرون Khansariha (226)
آقای فرجی ببخشید که به جای شما جواب میدم
بعد از بیرون آوردن لوله دوتا اورینگ روی لوله قرار داره که اگه زدگی یا خوردگی داشته باشه باید تعویض بشه
لینک مرجع