انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوست عزیز برای روغن کاری تلمبه از اسپری سیلیکون میتونید استفاده کنید و روغن چرخ خیاطی بدردتلمب نمیخوره که جهت سرویس تلمبه میتونید به تایپیک خودش مراجعه کنید در مورد تمیز کردن لول هم بهتر لول را باز کرد بدون بازکردن هم میشه تمیز کرد وبرای تمیزکردن لول از اسپرس خشک ناهید میتونی استفاده کنید و روغن سیلیکون را از روغن ماشین فروشیها و بعضی فروشگاهای خاص میشه تهیه کرد وسعی کنید در زمان نگهداری واستفاده نکردن از تفنگ حداقل 100 بار باد داشته باشه و تنها جاهای مترک مانند اهرم گلنگدن و ماشه روغن کاری کنید .
(2015-07-27 02:48 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان و اساتید عزیز atسوار Khansariha (8)
یکی از دوستان تازه at خریده و تازه کارهم هست ... اگه میتونین به سئولاتش پاسخ بدیدKhansariha (8)
.
سلام دوست عزیز برای روغن کاری تلمبه از روغن چرخ خیاطی میشه استفاده کرد و چه جاهایی رو باید روغنکاری کرد آیا کیلیپی هست در این مورد .؟ و برای تمیز کردن لوله تفنگ ای تی حتما باید لوله رو در آورد و روغنکاری کرد ؟و باید بند کفش رو به یه پارچه لطیف گره زد از دو طرف لوله هی چپ و راست کرد تا تمیز بشه و آیا برای تمیز کردن لوله باید روغنم زد ؟و میشه از روغن چدخ خیاطی استفاده کرد؟ و آیا نیاز هست خود تفنگ هم روغن کاری کرد و اگر باید اینکادو کرد چه جاهای تفنگ رو باید روغنکاری کرد و اگر 2 ماه نخوابم از تفنگ استفاده کنیم نیار هست تمام جاهای تفنگ رو روغنکادی کرد و یا فقط باید لوله رو روغنکاری کرد و اصلا خشک نکرد تا زمانیکه میخواهبم استفاده کنیم باید خشک کرد؟ممنون میشم به تمام سوالات جواب بدهید تشکر.و میتونم 2تا اورینگ نارل شارژ رو با روغن چرخ خیاطی چرب کنم و همینطور 2 تا اورینگ دور لوله ای تی 44 چون وقتی میخوای لوله رو جا بزنی اورینگ رخمی میشه .و اسپری سیلیکون کلا برای چیه و ار چه نوع مغارهایی میشه تهیه کرد؟
.
Khansariha (8)
سلام سید
به دوستتون بگو روغن چرخ خیاطی میشه ولی زیادی رقیقه ، از روغن سیلیکون با واسکوزیته ۱۰۰۰ از مغازهایی که انواع روغن میفروشن بگیره، من از نمایندگی تویوتا هر لیترشو میخرم ۲۵

واسه تمیز کردن لوله از همون بنده کفش یا نخ ماهیگیری و پارچه ابریشمی و اسپریه dw40 استفاده کنه و لازم به باز کردن لوله نیست،

تو روغن کاری زیاده روی نکنه ماهی نوک انگشت اورینگ مخزن و کوپل رو با روغن سیلیکون چرب کنه، تلمبه هم ماهی یک دفعه کم ، چون اورینگ پایینی سیلندر متحرک همشو جمع میکنه میاره پایین پشت نانومتر خیلی کثیف میشه. خود تفنگ اگه خاکی نباشه روغن کاری عیبی نداره ولی زیادیش عمر تفنگ رو کم میکنه
(2015-07-27 06:41 PM)parandehabi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-27 02:48 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان و اساتید عزیز atسوار Khansariha (8)
یکی از دوستان تازه at خریده و تازه کارهم هست ... اگه میتونین به سئولاتش پاسخ بدیدKhansariha (8)
.
سلام دوست عزیز برای روغن کاری تلمبه از روغن چرخ خیاطی میشه استفاده کرد و چه جاهایی رو باید روغنکاری کرد آیا کیلیپی هست در این مورد .؟ و برای تمیز کردن لوله تفنگ ای تی حتما باید لوله رو در آورد و روغنکاری کرد ؟و باید بند کفش رو به یه پارچه لطیف گره زد از دو طرف لوله هی چپ و راست کرد تا تمیز بشه و آیا برای تمیز کردن لوله باید روغنم زد ؟و میشه از روغن چدخ خیاطی استفاده کرد؟ و آیا نیاز هست خود تفنگ هم روغن کاری کرد و اگر باید اینکادو کرد چه جاهای تفنگ رو باید روغنکاری کرد و اگر 2 ماه نخوابم از تفنگ استفاده کنیم نیار هست تمام جاهای تفنگ رو روغنکادی کرد و یا فقط باید لوله رو روغنکاری کرد و اصلا خشک نکرد تا زمانیکه میخواهبم استفاده کنیم باید خشک کرد؟ممنون میشم به تمام سوالات جواب بدهید تشکر.و میتونم 2تا اورینگ نارل شارژ رو با روغن چرخ خیاطی چرب کنم و همینطور 2 تا اورینگ دور لوله ای تی 44 چون وقتی میخوای لوله رو جا بزنی اورینگ رخمی میشه .و اسپری سیلیکون کلا برای چیه و ار چه نوع مغارهایی میشه تهیه کرد؟
.
Khansariha (8)

سلام دوست عزیز
این تاپیک رو بخون در مورد تلمبه کامل هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لوله تفنگ رو هم با اسپری خشک ناهید تمیز کن فعلا نمیخواد بازش کنی هنوزم زوده زیاد لوله تفنگتو تمیز کاری کنی فعلا نو به حساب میاد
تفنگ رو هم با اسپری روغنی دبیلیو 40 البته نه خیلی زود به زود گاهی اوقات ی کمی روغن کاری کن
روغن چرخ خیاطی رو هم فکر نکنم به درد این کار بخوره البته کامل اطلاع ندارم ولی فکر کنم اون. بیشتر به درد قسمتهای فلزی دستگاه ها میخوره ولی تفنگ چون اورینگ و قسمتهای غیر فلزی هم زیاد داره احتمال خرابی اونها هست و معمولا هم کمی نفت داخل روغن چرخ خیاطی میریزن که به نظرم چیز جالبی واسه این کار نباشه .در مورد اورینگهای دور لوله و نازل شارژ هم ی نوک انگشت وازلین کفایت میکنه زیاد کار خاصی نمیخواد البته توی تاپیک تفنگ آی تی حتما دوستان درباره این موارد خیلی بهتر توضیح دادن
یا حق
با سلام و عرض خسته نباشی
دوستان تجربه خودم در خصوص تمییز کردن لوله را خدمتتان عرض میکنم . دوستانی که در استانهای شمالی زندگی میکنند یا در شهرهای با رطوبت بالا به هیچ وجه از اسپری ناهید خشک اسنفاده نکنند با وجود اینکه این اسپری برای تمییز کردن لوله سلاح کارامد است ولی متاسفانه ظرف مدت کوتاهی داخل لوله زنگ میزنه من بعد از این مشکل لوله را با wd40 تمییز میکنم و خوشبختانه مشکلم حل شد
با سلام خدمت اساتید:
بهترین و مناسب ترین دوربینی که می شود روی ای تی 44 نصب کرد چه دوربینی است؟
(2015-07-28 01:06 PM)fmad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت اساتید:

سلام.
با اجازه ی اساتید
دوستی عزیز سوالت خیلی کلی هست.پی سی پی لگد نداره پس هر دوربینی روش جواب میده.از طرف دیگه هرچی پول بدی همونقدر هم اش میخوری .میتونی یه دوربین 200 تومنی بندازی روش و میتونی یه دوربین 3 میلیونی بندازی.شما مقدار پولی که میتونی هزینه کنی واسه دوربین تو سایت اعلام کن تا بهتر بشه راهنماییت کرد.
موفق باشیKhansariha (8)Khansariha (8)
(2015-07-28 01:06 PM)fmad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت اساتید:

سلام دوست عزیز همونطور که دوستمون گفتن سوال کلی هست ولی اگه بخوایم بریم سر اصل مطلب باید بگیم سنتر زوم 16 بهترینه چون الان قیمتش هم عالی شده و از طرف دیگه بیشتر مشخصات یه دوربینه خوب رو داره . قیمتش هم حدود 200 هست
با عرض سلام و وقت بخیر

میخواستم در مورد کیفیت ساخت و دوام at44 سوال کنم همونطور که از قدیم گفتن هیچ ارزونی بی علت نمیشه وقتی یه پی سی پی رو با این قیمت (حدود یک و دویست) میدن حتما یه مشکلی داره درسته؟
(2015-07-29 01:23 PM)HamideverBest نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام و وقت بخیر

میخواستم در مورد کیفیت ساخت و دوام at44 سوال کنم همونطور که از قدیم گفتن هیچ ارزونی بی علت نمیشه وقتی یه پی سی پی رو با این قیمت (حدود یک و دویست) میدن حتما یه مشکلی داره درسته؟
مشکلش واردات قانونیشه که با ارز دولتی میاد و زیر ۳هزار تومنه، در مقایسه با تفنگی که ۲۵۰ دلاره و دونیم ملیون قیمت داره ( هر دلار ۱۰ هزار تومن) یه خورده این سوتفاهم ها بوجود میاد،
منکه دارم و راضیم هم قدرتش هم دقتش هم سازگاریش با ساچمه هایه مختلف
در مورد کیفیت چطور مثل خرابی اورینگ ها؟
(2015-07-29 03:16 PM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-29 01:23 PM)HamideverBest نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام و وقت بخیر

مشکلش واردات قانونیشه که با ارز دولتی میاد و زیر ۳هزار تومنه، در مقایسه با تفنگی که ۲۵۰ دلاره و دونیم ملیون قیمت

داره ( هر دلار ۱۰ هزار تومن) یه خورده این سوتفاهم ها بوجود میاد،
منکه دارم و راضیم هم قدرتش هم دقتش هم سازگاریش با ساچمه هایه مختلف

جناب گرشاسب من متوجه ارز دولتی ب جهت واردات کالای غیر ضروری و دلار ۱۰ هزار تومن نشدم لطف میکنید بفرمایید این عرض دولتی چه قیمتی داره و دلار ۱۰ هزار تومنی رو چه کسی میخره ک تفنگ ۲۵۰ دلاری میشه ۲.۵ میلیون؟
لینک مرجع