انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوست عزیز شما میتو نیذ از تلمبه هیل 300 بار استفاده کنید که اینگلیسیه و کار کردن باهاش خیلی راحته قیمتش اینجا فک کنم 1200000 تومن به بالا باشه
داداش کلا تلمبه راحت نیست
دوستان من داشتم درباره کمپرسور تحقیق میکردم دیدم 2 سال پیش کمپرسوری امده که خیلی کوچک و راحت قابل حمل.و قیمت 2500 اگر اینطوره ماهم بخریم فقط نمیدونم فقط یکی از دوستان گفتن از آمریکا باید سفارش داد که این کارو سخت میکنه
میخواستم بدونم تلمبه هاتسان داخل ایران با تلمبه داخل ترکیه فرق داره یا نه؟
دوستان من میخوام کاملا مطمعین بشم که کسی بخواد از خارج از کشور تلمبه بیاره احتمال داره که تو فرودگاه گیر بدن؟
درودKhansariha (8)دوستان کسی از این سری جدید AT44 که نمایندگی وارد کرده خرید کرده.میخاستم ببینم این سری عیب وایراد خاصی ندارن من میخام یکیشو بخرمKhansariha (219)
سلام .بنده خریداری کردم ... دقت و قدرت خیلی عالی ...هیچ فرقی هم با سری قدیم نداره مقایسه کردم ..برخی افراد متاسفانه شایعه پراکنی میکنن که جدیدا بی کیفیتن ..اما اینطور نیست و جز شایعه پراکنی افرادی سود جو دلیلی نداره ...
نه دوست عزیز مطمن باشید گیر نمیدن
تلمبه هاتسان تو ایران با هیچ جایی فرق نداره، تفنگشم فرق نداره، هاتسان یه کپ دو تکه داره یه لوله یه ماشه همشون هم در یک کیفیت هستند، فقط قنداق بیتی پلاستیکی دو مدل داره یکی ماسه خور هست یکی مثل قنداق ۱۲۵ صافه، و در باقی موارد فرقی بین هیچ کدوم از هاتسانها نیست،
(2015-08-07 03:34 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .بنده خریداری کردم ... دقت و قدرت خیلی عالی ...هیچ فرقی هم با سری قدیم نداره مقایسه کردم ..برخی افراد متاسفانه شایعه پراکنی میکنن که جدیدا بی کیفیتن ..اما اینطور نیست و جز شایعه پراکنی افرادی سود جو دلیلی نداره ...

ممنون از پاسخ شما.دوست عزیز میشه بفرمایید شما به چه صورت خرید کردید.چون من میخام از فروشگاه اینترنتیشون خرید کنم.و اگر به این صورت خرید بشه مشکلی پیش نمیادKhansariha (8)
سلام ... خواهش میکنم .. وظیفه بود .. فروشگاه ذکر علی خریداری کردم
حالا نگفتین کسی بخواد تلمبه از خارج بیاره ممکنه بهش گیر بدن
لینک مرجع