انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام.دوستان
به نظر شما این کثرت عیب و ایراد در سری جدید ای تی ها ربطی به 100 تومن ارزون شدنش داره? یا دلیل دیگه ای داره من میخواستم یک ای تی بگیرم.که با توجه به این همه ایراد و زندگی کردن در شهری جز تهران (مشهد) کمی دچار شک.شدم.
(2015-06-29 06:57 PM)Areno نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مچکرم از دوستان عزیز آقا کیوان و آقا mhrSB
اما آقا mhrSB من یه قسمتو متوجه نشدم..بلاخره واسه تعویض اون سه تا اورینگ باید لوله باز شه یا نه؟البته تو توضیحات جنابعالی مشخصه که برای تعویض اورینگ داخل لوله (همون زرد رنگ که تو فیلم بود)نیاز به باز کردن لوله نیست.اما اون دوتا اورینگ خارجی لوله چی که رنگاشون هم مشکی هست؟اصن اونا نیازه که تعویض بشن؟

و اما در مورد 27 اورینگی که فرمودین خوب میشه یه خورده بیشتر توضیح بدید تا هم من و هم دیگر دوستان مشتاق،آشنایی بیشتری با ای تی تی44 پیدا کنیم؟
با تشکر
یک اورینگ در دهانه لولست
دو اورینگ دو طرف سوراخ ورودیه هواست که لوله رو هم سر جاش محکم میکنه، که برای تعویضشون لوله باز میشه
دو اورینگ دو طرف لوله کوچک ورودیه هوا است که بینه مخزن و قبضه قرار دارد
یک اورینگ هم سره لولست که خفه کن با هاش کیپ میشه
این تمامیه اورینگهایه بیتی هست که اگه سره لوله رو حساب نکنیم میشه ۵ تا نه ۲۷ تا
در مخزن هم دوتا اورینگ قابله مشاهده داره و دو اورینگ داخل و طرف مانومتر
ای تی گارانتی داره در صورت هر مشکلی براحتی و بی هزینه برای ما و نمایندگی ،تعویض میشه، تفنگه ارزون و خیلی دقیقی هست
(2015-06-29 07:15 PM)rezayi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.دوستان
به نظر شما این کثرت عیب و ایراد در سری جدید ای تی ها ربطی به 100 تومن ارزون شدنش داره? یا دلیل دیگه ای داره من میخواستم یک ای تی بگیرم.که با توجه به این همه ایراد و زندگی کردن در شهری جز تهران (مشهد) کمی دچار شک.شدم.
شخصا فکر میکنم جلب توجه ها به سمت کرال پانچر باعث شده تا قیمت ای تی افت کنه تا از لحاظ قیمت برتری رو داشته باشه. قبلا هم ای تی ارزونتر بود ولی در مقابل ویژگی های پانچر مثل قنداق زیباتر، قدرت بیشتر ، مخزنی با 100 سی سی حجم بیشتر، ولوم تنظیم قدرت و کپ یک تکه کاملا اختلاف قیمت 300 تومانی رو توجیه میکرد. الان با اختلاف قیمت 400 تومانی باز توجه ها به ای تی هم جلب میشه. اگر الان کسی به جای پانچر، ای تی بخره تنها دلیلش بحث مالی و کمبود بودجه هستش. البته امیدوارم کیفیت فدای این کاهش قیمت 100 تومانی نشده باشهKhansariha (8)
دوست عزیز همون دو اورینگ سوراخ ورودی هوا،اصن نیازه عوض شه؟مگه نمیگید لوله رو سر جاش محکم میکنه؟اون اورینگ داخلی هم که دوستان میگن بدون این که لوله باز شه میشه تعویضش کرد،پس دلیل این که لوله باید باز شه چیه؟یعنی اون دوتا اورینگ هم به مرور خراب میشن؟
و همینطور کی باید دوتا اورینگ لوله کوچیک تعویض کرد؟اون هم راحت قابل مشاهدس؟
(2015-06-29 08:22 PM)Areno نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز همون دو اورینگ سوراخ ورودی هوا،اصن نیازه عوض شه؟مگه نمیگید لوله رو سر جاش محکم میکنه؟اون اورینگ داخلی هم که دوستان میگن بدون این که لوله باز شه میشه تعویضش کرد،پس دلیل این که لوله باید باز شه چیه؟یعنی اون دوتا اورینگ هم به مرور خراب میشن؟
و همینطور کی باید دوتا اورینگ لوله کوچیک تعویض کرد؟اون هم راحت قابل مشاهدس؟
دوسته عزیز اورینگ ته لوله که ساچمه میخوره راحت عوض میشه، اگه بعده تعویض وکیوم نباشه و بقولی نشتی داشته باشه احتیاج به تعمییر داره، اون موقع هم من و دوستان هستند تا مراحل کارو توضیح بدن، ولی چون تحته فشار زیادی نیستن به ای زودیها خراب نمیشن
(2015-06-29 08:06 PM)key نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-06-29 07:15 PM)rezayi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.دوستان
شخصا فکر میکنم جلب توجه ها به سمت کرال پانچر باعث شده تا قیمت ای تی افت کنه تا از لحاظ قیمت برتری رو داشته باشه. قبلا هم ای تی ارزونتر بود ولی در مقابل ویژگی های پانچر مثل قنداق زیباتر، قدرت بیشتر ، مخزنی با 100 سی سی حجم بیشتر، ولوم تنظیم قدرت و کپ یک تکه کاملا اختلاف قیمت 300 تومانی رو توجیه میکرد. الان با اختلاف قیمت 400 تومانی باز توجه ها به ای تی هم جلب میشه. اگر الان کسی به جای پانچر، ای تی بخره تنها دلیلش بحث مالی و کمبود بودجه هستش. البته امیدوارم کیفیت فدای این کاهش قیمت 100 تومانی نشده باشهKhansariha (8)

به زودی سری جدید پانچر با قیمتی پایینتر با رفع کل ایرادات سری اول میاد که دوباره توجه هارو بیشترم جلب میکنه Khansariha (219) Khansariha (8)
(2015-06-29 09:07 PM)keivaan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-06-29 08:06 PM)key نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.دوستان

به زودی سری جدید پانچر با قیمتی پایینتر با رفع کل ایرادات سری اول میاد که دوباره توجه هارو بیشترم جلب میکنه Khansariha (219) Khansariha (8)

دوست عزیز منبع این خبر از کجا هست چون منم جزو کسایی هستم که بین ای تی و پانچر موندم.لظفا بیشتر توضیح بدینKhansariha (8)
(2015-06-29 09:51 PM)seywan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-06-29 09:07 PM)keivaan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.دوستان

دوست عزیز منبع این خبر از کجا هست چون منم جزو کسایی هستم که بین ای تی و پانچر موندم.لظفا بیشتر توضیح بدینKhansariha (8)

دوست عزیز من از یکی از دوستانم شنیدم ولی به نظرم ارزش کمی صبر کردن رو داره حداقلش اینه که سری جدید ایرادات از کارخونه برطرف میشهKhansariha (8)
سلام دوستان
مشکلات سریه جدید تا این حد جدی هست؟
یعنی کلا بیخیال خرید ای تی بشیم
قیمت وسوسه انگیزی داره و خیلی از دوستان ازش راضی بودن و هستن
یا شاید مثل تخم مرغ شانسی میمونه هر کدوم یه جور در میاد؟
(2015-06-29 06:57 PM)Areno نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مچکرم از دوستان عزیز آقا کیوان و آقا mhrSB
اما آقا mhrSB من یه قسمتو متوجه نشدم..بلاخره واسه تعویض اون سه تا اورینگ باید لوله باز شه یا نه؟البته تو توضیحات جنابعالی مشخصه که برای تعویض اورینگ داخل لوله (همون زرد رنگ که تو فیلم بود)نیاز به باز کردن لوله نیست.اما اون دوتا اورینگ خارجی لوله چی که رنگاشون هم مشکی هست؟اصن اونا نیازه که تعویض بشن؟

و اما در مورد 27 اورینگی که فرمودین خوب میشه یه خورده بیشتر توضیح بدید تا هم من و هم دیگر دوستان مشتاق،آشنایی بیشتری با ای تی تی44 پیدا کنیم؟
با تشکر
اقا محمدgarshasb توضیحات را دادند،البته لازم دانستم یک موردی را اضافه بکنم.
اون 27 موردی که گفتم بر اثر گذر زمان و اشتباه ذهنم بود،اون 27 مورد تمامی اورینگ های ای تی + قسمتی از اورینگ های تلمبه هاتسان هست و همش برای ای تی نیست(الان مجدد نگاه کردم)برای این اشتباه پوزش میطلبمKhansariha (8)
فقط همون داخل لوله(از محل خشاب رویت میشه)نیاز به تعویض داره و اگه نشتی باشه بقیه را عوض کنید.
ای تی اورینگ های پر مصرفش بیرون از کپسول هست(اورینگ های کپسول بسیار کم مصرف هستن)
و در این مجموع 2تا 3 سری اورینگ بیشتر نیاز میشه.
اورینگ داخل لوله(برای تعویض لوله باز نکنید)اورینگ سر لوله(اگه سایلنسر خرابش بکنه)و اورینگ کوپل شارژ
خود کوپل شارژ
[تصویر: 14212375383.jpg]
-----
(2015-06-29 11:01 PM)damoon_61 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
مشکلات سریه جدید تا این حد جدی هست؟
یعنی کلا بیخیال خرید ای تی بشیم
قیمت وسوسه انگیزی داره و خیلی از دوستان ازش راضی بودن و هستن
یا شاید مثل تخم مرغ شانسی میمونه هر کدوم یه جور در میاد؟
سلام
یک دوستی را دیدم که شاکی بود سایز اورینگ ها فرق میکنه و برای تهیه اورینگ به مشکل خورده بود.Khansariha (226)
کیفیت هم کمی امده پایین،ولی باز اگه دست به اچار باشین زیاد فرقی نداره
تیراندازی های خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع