انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و ادب،
دوستان دقت داشته باشن که لق زدن میل لودینگ هیچ ارتباطی به اورنگ داخل لول نداره و میل لودینگ حتی وقتی که لول تفنگ رو در میارید هم نباید لق بزنه.
در حقیقت علت لق زدن میل لودینگ قطعه ای بوش مانند هست که میل لودینگ داخلش هست و تو اون قطعه جلو و عقب میره.
اون قطعه داخل کپ هست و برای بیرون آوردنش باید سیستم گلن باز بشه.
اگه پیدا کردم عکسشو آپلود میکنم که بهتر متوجه بشین
بله بنده هم دقیقآ همین فکر رو کردم ک میل لودینگ باید تو جای خودش لق نزنه ، نه اینکه اورینگ داخل لول اون رو ثابت کنه
چون اصل اینی ک داریم میگیم نباید لق بزنه برای اینه ک موقع ساچمه گزاری بد جا نندازه ک دقیقآ وقتی ساچمه تو جای خودش در لول قرار گرفت تازه میل لودینگ ب اورینگ داخل لول میرسه
اگر لطف کنید عکس رو بزارید ک ممنونتون میشم
فعلآ اول نشتی رو درست میکنم بعد کپ رو باز میکنم ببینم چ خبره اگر مشکل داشت ک حتمآ داره قطعه رو میفرستم گارانتی تا نو بدن ک ی 15 روزی رو باید سماق بمکیم
آدم جنس آک میخره اینهمه باید دردسر بکشه، دقیقآ وضعیت صنایع ترکیه هم شده عین صنعت فرقون سازیه ما
با سلام امروز بازم تو گرمای شدید و افتاب داغ تفنگ رو گذاشتم روی لبه دیوار یه گروپ نه چندان راحت با ساچمه jsb 18.13 و ساچمه هاتسان رنجر 15.43 ninja گرفتم.
البته باید بگم نامتعادل ایستاده بودم و یمقدار لرزش دست بخاطر زوم زیاد داشتم.
تفنگ ای تی 44
دوربین سنتر 40×16-4
فاصله 90 متر
زوم ×16
دو تیر بالا جی اس بی 18.13
و 10 تیر پایین رنجر نینجا 15.43 گه گروپی تقریبا 10 سانتی داره.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ب خونه همسایه شلیک میکنین؟Khansariha (67)
خخخخخKhansariha (394)
اومدم تو سوراخها رو با چسب حرارتی پر کردم البته اول باید لول رو داخل جوری بزارید ک ته پیچ آلن خور رو کپ مسدود بشه تا چسب دقیقآ حالت دیواره رو ب خودش بگیره
خداییش خودم کفیدم ک چقدر راحت اورینگ با این حرکت جا میره
و وقتی لول تا آخر جا رفت میتونید ب راحتی مثل پیچ چسب رو بپیچونید و باز کنید چون فرم رزوه های پیچ رو ب خودش میگیره فقط موقع چسب زدن ی مقدار بیرون رو هم چسب اضافی بزنید تا جای دست داشته باشید برای در آوردن
و همینطور من از اسپری سیلیکون قبل چسب زدن داخل رزوه استفاده کردم ک تو پست قبلیم تصویرش هست ک اصلیترین کارش جدا سازی قطعه از قالب ک تو این کار هم کمک میکنه چسب ب دیواره رزوه چسبیده نشه و گیرایی نداشته باشه تا براحتی بتونید درش بیارید
اینم تصاویرش

بالاخره مشکل اصلی نشتی مشخص شد اونم چ مشکلی
ب تصویر دقت کنید اون قطعه برنجی کج جا رفته و خوب با اورینگش تماس برقرار نمیکنه و نشتی میده

اسم این قطعه چیه ؟ چطور میشه درش اورد؟
اساتید بزرگوار هم اکنون نیازمند یاری پر مهرتان هستیم!
(2016-07-18 11:40 PM)alizakeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بالاخره مشکل اصلی نشتی مشخص شد اونم چ مشکلی
ب تصویر دقت کنید اون قطعه برنجی کج جا رفته و خوب با اورینگش تماس برقرار نمیکنه و نشتی میده

اسم این قطعه چیه ؟ چطور میشه درش اورد؟
اساتید بزرگوار هم اکنون نیازمند یاری پر مهرتان هستیم!
با سلام
اسمش رابط پورت هواست بهتره از نمایندگی هاتسان یکی تهیه کنید عکس و یا نمونه را با خودتان ببرید
البته تراشکار ماهر و با حوصله هم میتونه از روی جنس برنج یا آلمینیوم براتون بزنه Khansariha (8)
بینهایت سپاس
مشکل بنده اینه ک تراشکار ماهر هم اگر پیدا بشه دستگاه تراش خوب پیدا نمیشه من تا الان برای چیزهای مختلف بینهایت تراشکاری رفتم ک هیچ کدوم دستگاشون بدون لنگ نبود و همشون لنگ میزدن
این قطعه هم ک ماشالله کوچک و حساس ک دقت بالایی میخواد
تفنگ رو 2 ماه خریدم و گارانتی داره
میتونید راهنمایی کنید چطور این رابط پورت هوا باز میشه
ی خورده با دم باریک ور رفتم دیدم خیلی سفت بیخیال شدم
این رزوه ای یا ...
ببین دوست عزیز دلیل کج بسته شدن پرت هوا اینه که سوراخ هایه لوله ی زیر کپ با سوراخ قطعه برنجی داخل لوله که مخزن بهش بسته میشه سنتر نیست و باعث کج بسته شدن پرت هوا میشه.
شما میتونی با یک سوهان گرد کوچیک در عرض چند دقیقه سوهان کاری ردیفش کنی منتها اول پیچ زیره لوله که به قطعه برنجی وصل شده رو باز کن و پرت هوا رو در بیار و ببین میتونی با عقب یا جلو بستم اون قطعه برنجی که مخزن بهش وصل میشه اون سوراخ ها رو سنتر کنی یا نه ، بعد وارد مرحله سوهانکاری شو.

اینم عکس پرت هوا و قطعه ای که میل لودینگ داخلش بازی میکنه، که در اکثر ای تی ها ایراد داره،
من چند تا ازشون تراشیده بودم و به دوستان هم دادم شما هم اگر تهران هستی میتونی تشریف بیاری و این قطعات رو رایگان دریافت کنی.
اینم بگم که این قطعات رو نمایندگی نداره.
یا علی
(2016-07-19 12:56 PM)ake نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما میتونی با یک سوهان گرد کوچیک در عرض چند دقیقه سوهان کاری ردیفش کنی منتها اول پیچ زیره لوله که به قطعه برنجی وصل شده رو باز کن و پرت هوا رو در بیار و ببین میتونی با عقب یا جلو بستم اون قطعه برنجی که مخزن بهش وصل میشه اون سوراخ ها رو سنتر کنی یا نه ، بعد وارد مرحله سوهانکاری شو.....

Khansariha (302)
دقیقآ مشکل همین بود تو تصویر مشخص کردم ک چون سوراخ ب یک سمت تمایل داره نمیزاره رابط درست تو جاش بشینه و همینطور اون رو تحت فشاد داشت و برای همین هم در نمیومد

بعد از باز کردن پیچ براحتی در اومد و پرت هوا هم راحت و دقیق تو جاش نشست اما پیچ دوباره بسته نمیشه و وقتیم بسته میشه دقیقآ میشه مثل قبل و کج میشه
ب نظرم پورت هوا دست نخوره بهتره میخوام سوراخ بدنه رو ی خورده با مته از بالا بتراشم تا جاش باز تر بشه
منظورم همین سوراخ ک تو تصویر مشخص کردم

و بینهایت ممنون از لطفتون اگر تهران بودم مزاحمتون میشدم اما..Khansariha (8)
سلام .بعداز بستن برنجی پرت هوا که دو عدد اورینگ ریز داره برای اینکه اورینگ لبه هاش بریده نشه دو تیکه گپ بزرگ را با یک کش فیکس کنید و بعد دو پیچ را ببندید چون کوچکترین حرکت این دو باعث پارگی مجدد اورینگ می شود و شما متوجه نمی شوید
لینک مرجع