انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان سختش نکردید ؟؟؟ من یک 2 پایه کوتاه انداختم روش دروبینمم هم سنتر دهنه 40 هست . خیلی هم خوب جواب میده... بابا فنری که نداریم احتیاج به پایه 4 پیج باشه که Khansariha (8)
(2014-03-13 09:12 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سختش نکردید ؟؟؟ من یک 2 پایه کوتاه انداختم روش دروبینمم هم سنتر دهنه 40 هست . خیلی هم خوب جواب میده... بابا فنری که نداریم احتیاج به پایه 4 پیج باشه که Khansariha (8)

فرخ جان اکثر پایه های دو تکه وقتی که روی ریل بسته میشن در یک راستا دقیقا نیستن و تو صفر کردن مشکل ایجاد میکنن مثل پایه ی فابریکی خود هاتسان... مگر اینکه از برند هایی مثل لیپرز و بایکال استفاده بشه
در ثانی با توجه به قابلیت های یک pcp بهتره که از پایه های متوسط تا بلند استفاده بشه که صفر دورتری به دست بیاد
Khansariha (8)
البته پایه یک تیکه 12 سانتی یکم برای ای تی 44 بلند هست(خودم الان بستم)
و برای ای تی 44 پایه یک تیکه 10 سانتی خیلی مناسب تر هست.
پایه 2 تیکه هم در صورتی ارزش داره که شما بخواهید یک پایه را قبل از خشاب و یکی دیگه را بعد از خشاب قرار بدهید و همچنین باید جنس پایتون هم خوب باشه.نه مثل این 10 تومنی های تو بازار که تو باقالیا هستن خخخخخ
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دم همه تون گرم به مولا. پس یه تیکه 10 سانتی بگیرم یا نهایت 12 سانتی و ارتفاع بلند. چه مارکی تو بازار هست؟ همین لئوپولدی که سمس زده 36-40 تومن خوبه؟
آقا صفر دورتر که با پایه کوتاه هم بدست میاد با تنظیم دوربین.....پایه کوتاه حسن بسیار بسیار مهمی که داره کیل زون طولانی تری میده در نتیجه تو هدف گیری دقت رو چند برابر میکنه....هرچه کانون دوربین به سنتر لول نزدیکتر باشه در نتیجه دقت بطور محسوس بالا میره ...بنظر من پایه ویوور بردار اگه وسعت میرسه.
این پایه ویوور چی هست؟ چه فرقی داره و حدود قیمت؟
(2014-03-13 10:44 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا صفر دورتر که با پایه کوتاه هم بدست میاد با تنظیم دوربین.....پایه کوتاه حسن بسیار بسیار مهمی که داره کیل زون طولانی تری میده در نتیجه تو هدف گیری دقت رو چند برابر میکنه....هرچه کانون دوربین به سنتر لول نزدیکتر باشه در نتیجه دقت بطور محسوس بالا میره ...بنظر من پایه ویوور بردار اگه وسعت میرسه.

هر چه فاصله ی مرکز دوربین از مرکز لوله بیشتر بشه شما میتونید کیل زون ثابت رو در فاصله ی بیشتر و دورتری مورد اصابت قرار بدید...
اتفاقا این فاصله هر چه بیشتر باشه (با انتخاب پایه ی بلندتر) کیل زون طولانی تر میشه...
توجه داشته باشید که در سلاح های دورزن از پایه های بلندتری برای دوربین های حرفه ای استفاده میشه...
Khansariha (8)
اقا عرفان صحیح میفرمایند .... حق با ایشونه !
Khansariha (8)
(2014-03-13 11:25 PM)mbmb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این پایه ویوور چی هست؟ چه فرقی داره و حدود قیمت؟

عزیز پایه ی ویور رو بیخیال... همین پایه ی یک تکه ی ۱۰ سانتی کارتون رو راه میندازه... Khansariha (8)
(2014-03-13 11:53 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا عرفان صحیح میفرمایند .... حق با ایشونه !
Khansariha (8)

فرخ جان اینجا جای بحثش نیست عزیز اما این رو بدونید که Scope Height بیشتر دو نتیجه رو در پی داره :
۱- صفر اول و دوم دورتری رو بدست میده
۲- رنج بیشتری رو در کیل زون ثابت میده (البته تا یک حدی)
این ها جزء ابتدایی ترین اصول صفر کردن دوربین هستن... Khansariha (8)
سلام
دوستان فکر میکنم هم آقا عرفان و هم آقاحنان درست گفتند
بدین صورت که

پایه کوتاه حسن بسیار بسیار مهمی که داره کیل زون طولانی تری میده. البته نه با تفاوت خیلی زیاد
هر چه فاصله ی مرکز دوربین از مرکز لوله بیشتر بشه شما میتونید کیل زون ثابت رو در فاصله ی بیشتر و دورتری مورد اصابت قرار بدید. البته کیل زون کمی کوتاهتر میشه

من تو چیرگان فقط با تغییر ارتفاع دوربین اینارو دیدم

ارتفاع 3 سانتی متر دوربین و صفر در 29 متری و کیل زون 2 سانتی متر محدوده 6 تا 33 متر که میشه 27 متر
ارتفاع 6 سانتی متر دوربین و صفر در 34 متری و کیل زون 2 سانتی متر محدوده 12.6 تا 38 متر که میشه 25.4 متر
ارتفاع 9 سانتی متر دوربین و صفر در 38 متری و کیل زون 2 سانتی متر محدوده 17.5 تا 41.9 متر که میشه 24.4 متر
ارتفاع 12 سانتی متر دوربین و صفر در 42 متری و کیل زون 2 سانتی متر محدوده 21.3 تا 45.3 متر که میشه 24 متر

پس زیاد هم خودت و اذیت نکن دوست عزیز پایه 10 تا 12 سانتی یک تیکه متوسط بگیر و حساسیت زیاد بخرج نده
پایه دوبینهایی هم که کارخانه روی ای تی میده هم فکر میکنم ارتفاع متوسط باشه
لینک مرجع