انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان این قطعه air stripper چیه ؟ من بیشتر روی گالاتیان دیدمش Khansariha (226)
بدرد ای تی 44 هم میخوره یا بیخوده؟
سلامKhansariha (8)
این کلیپ مربوط به تنظيف لوله هستKhansariha (215)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارادتKhansariha (8)
(2014-02-14 05:10 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام این قطعه هوای خروجی لوله رو هنگام شلیک پخش میکنه و باعث دقت بیشتر میشه البته کمی هم صدا بیشتر میشه من خودم یکی دارم و رو ای تی 44 امتحان کردم اما زیاد راضی نبودم یعنی دقتش به نظر من فرقی نمیکرد با سایلنسر فابریک راحترم البته این نظر شخصی منه شاید دوستان نظر دیگه ای داشته باشن
دوستان بین ای تی لول معمولی ولول والتردرعمل فرقی هست؟ دوستانی که تجربه عملی استفاده ازهردو ورژن رو دارن لطف کنن توضیح بدنKhansariha (8)
(2014-02-15 12:08 AM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان بین ای تی لول معمولی ولول والتردرعمل فرقی هست؟ دوستانی که تجربه عملی استفاده ازهردو ورژن رو دارن لطف کنن توضیح بدنKhansariha (8)
فرقی ندارند آقا میثم فقط لوله والتر گرونتره Khansariha (8)
(2014-02-15 12:08 AM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من خودم لول معمولی دارم و 1 ساله استفاده میکنم اما دوستم به تازگی یه لول والتر خریده و تو دقت و عمر یقینا والتر بهتره
(2014-02-15 12:27 AM)mostafaagai نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من خودم لول معمولی دارم و 1 ساله استفاده میکنم اما دوستم به تازگی یه لول والتر خریده و تو دقت و عمر یقینا والتر بهتره
تو دقت فرقی نداره من خودم والتر استفاده میکنم .
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
(2014-02-14 05:24 PM)mostafaagai نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-14 05:10 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام این قطعه هوای خروجی لوله رو هنگام شلیک پخش میکنه و باعث دقت بیشتر میشه البته کمی هم صدا بیشتر میشه من خودم یکی دارم و رو ای تی 44 امتحان کردم اما زیاد راضی نبودم یعنی دقتش به نظر من فرقی نمیکرد با سایلنسر فابریک راحترم البته این نظر شخصی منه شاید دوستان نظر دیگه ای داشته باشن
امروز فرصتي شد كمي در مورد خانكشي at44 تعمق و مكاشفه كنم , و بعد از چند شليك با پرومگنوم ( چون نياز به ساچمه اي با دامنه محكم و سرب سفت داشتم) تعدادي از ساچمه هارو سالم بدست آوردم و ازشون با نماي نزديك عسكبرداري كردم
at44 داراي 12 خان بصورت خانكشي سطحي كه فكر ميكنم به روش خانكوبي انجام شده و پرداخت نهايي هم روش اجرا نشده ولي رويهمرفته به قيمتش نميشه بيشتر از اين انتظار داشت
فقط تعجبم از اينكه تفنگ با اين لول معمولي اينقدر دقيق ميزنه اگر خان پلي گونال پهن داشت چي ميشد!؟ احتمالا حد اقل 10 الي 15 % به دقت و بعد مسافت تير اندازيش اضافه ميشد
[تصویر: 13923952731.jpg]
[تصویر: 13923952732.jpg]
[تصویر: 13924007301.jpg]
دوستان به نظر شما چه دوربینی برای ای تی 44 مناسبه ؟
لیپرز دهنه 40 با زوم 16
یا...
سنتر پوینت دهنه 32 با زوم 9 ؟
لینک مرجع