انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-05-15 09:31 AM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان
میخواستم بدونم با چه قیمتی میتونم یه دوربین مناسب برای AT44 بخرم ؟ چه دوربینی مناسب این تفنگه ؟
تشکر .

دوست عزیز ای تی 44 دوربین خراب کن نیست و بعضی از دوستان تنها به دوربیت اپتیمای 32-9-3 همراه ای تی هم بسنده میکنند.
من دوربین اپتیمای سری بی تی و گالاتیان که 44-12-3 هست استفاده میکنم.
پس تنها کیفیت دوربین و نوع استفاده از سلاح باعث انتخاب نوع دوربین میشه.
شما اگر از سلاح برای شکار بعد از تحریمات بخواهید استفاده کنید باید سعی کنید دوربین سبک باشه مثلا زوم 9 یا نهایتا 12 با دهنه 32 یا 40
اگر برای هدف زنی میخواهید باید زومتون زیاد باشه 16 یا 24
ولی بیشترین دوربینهایی که دوستان استفاده میکنند و خوب هم هست لیپرز و سنتر پوینت هست.

CenterPoint 3-9x32
CenterPoint 4-16x40
Leapers 3-9x40
Leapers 4-16x40

در مورد قیمت هم در تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیگیری بفرمایید.
درود دوستان Khansariha (8)
ببخشید میخواستم بدونم ای تی ۴۴ قنداق چوبی معمولی (غیر لانگ) لول والتر هم داریم یا فقط مدل های لانگ لول والتر هستن؟
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
بله حنان جان هست
اي تي معمولي قنداق چوب لوتار والتر هم هست فكر كنم 2 تاشو خريدم !!!Khansariha (8)
دوستان ایا زدن گریس به قسمت فنر و چکش
میتونه روی دقت سلاح تاثیر بزاره
ارادتKhansariha (8)
مهرداد جان فکر کنم قبلا در موردش صحبت شده بود.
تا جایی که یادمه گفته شد که تاثیری زیادی روی دقت نداره و تنها بدلیل روانسازی سرعت چکش بیشتر شده و کمی قدرت افزایش پیدا میکنه که ممکنه در فشار بالا باعث پرت زنی هم بشه.
ولی کلا قطعاتی که روی هم حرکت میکنند با کمی روغن عملکرد بهتر و عمر بیشتری خواهند داشت.
دوستان سلام !
امیدوارم که همه خوب باشید و در شکار لحظه های زندگیتون شکارچی قهاری باشید ..

بنده به دنیال تفینگ هاتسان ای تی 44 5.5 هستم : البته نه برای خودم بلکه برای یک دوست عزیزم !
و میخوام با کمترین قیمت ممکن تهیه اش کنم ! و آیا میشه از سلیمانیه ویا مرز تهیه اش کرد ؟
لطفا در مورد خرید ارزانترین حالت ممکن کمی توضیح دهید .

سپاس .
(2014-05-18 03:31 PM)SAJDEHGAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام !
امیدوارم که همه خوب باشید و در شکار لحظه های زندگیتون شکارچی قهاری باشید ..

بنده به دنیال تفینگ هاتسان ای تی 44 5.5 هستم : البته نه برای خودم بلکه برای یک دوست عزیزم !
و میخوام با کمترین قیمت ممکن تهیه اش کنم ! و آیا میشه از سلیمانیه ویا مرز تهیه اش کرد ؟
لطفا در مورد خرید ارزانترین حالت ممکن کمی توضیح دهید .

سپاس .

سلام دوست عزیز
بهتر هست در تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوالتون و مطرح مکنید.
موفق باشید
با درود فراوان
علت خالی شدن هوای مخزن در حالت سکون و بدون استفاده از تفنگ بعد از یک یا دوماه چی میتونه باشه وچه راه کاری برای برطرف کردن این ایراد وجلوگیری از هدر رفتن هوای مخزن وجود داره واینکه آیا میتوان این ایراد وراه حل برطرف کردن آن را برای گالاتیان هم تعمیم داد یا نه چون این نقص برای گالاتیان پیش اومده وعلت اینکه اینجا پست گذاشتم ، این بود که خواستم از تجربه دوستان at44 سوار استفاده کنم تا شاید بتوانم ایراد تفنگم را برطرف نمایم ، واز این بابت از همه دوستان عذرخواهی میکنم .
با سلام :
دوستان یه سوال داشتم : اون محوری که خشاب رو در جای خودش نگه میداره یه دستگیره داره ( اون توپ برنجی ) که توسط رزوه به هم متصل شده اند . میخواستم بدونم بعد از باز کردن اون توپ برنجی ، میله شو باید به کدوم سمت پیچوند ؟ چپ گرده ؟ راست گرده ؟ برای باز کردن و تمیز کاری و سرویس کاملا لازمه بازش کنم . متاسفانه گیرپاژ هم هست و تکون نمیخوره بفهمم به کدوم سمت میپیچه ؟ قاعدتا باید به سمت چپ باز بشه یعنی با سفت کردن اون توپی برنجی میله اش هم سفت بشه
بله به چپ باز میشه.
لینک مرجع