انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
پس از تعویض کلیه اورینگها و کف مالی آب و صابون به همه جای تفنگ فهمیدم نشتی از محل اتصالیه که در عکس با قرمز خط کشیدم
ممنون میشم راهنمایی بفرماییدKhansariha (8)
[تصویر: 13619034411.jpg]
تفنگ رو باز کردم محل اتصال قطعه بالا و پایین یه اورینگ خیلی ریز لاش بود منم با این چسب آمریکایی شارژ کردمش و تفنگ رو بستم شکر خدا دیگه نشت نداد
[تصویر: loctite-gasket-maker-518_3350101C_3.jpg]
(2013-02-26 06:37 PM)saeedmsgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان
لطفا یک بار به صورت قطعی بیان فرمایید اندازه اورینگ های دور لوله و ابتدای لوله (محل ساچمه گذاری) چنده ؟
با تشکرKhansariha (8)
سعید

دوست عزیز اورینگ داخل لوله
5.5 داخلش
1.5 قطرش
اورینگهای دور لوله در فابریک
7.66 داخلش
1.5 قطر
اورینگهای دور لوله در بازار ایران
7.5 داخلش
2 قطر
در ضمن من تویه شهر خودمون که کوچیکه هیچ جا اورینگ پیدا نکردم کولیس رو برداشتم رفتم ایران خودرو اونا جعبه اورینگ داشتن از داخل اونا سایز خودمو پیدا کردم
اینم یه نقشه کامل از ای تی 44 با سایز همه اورینگ ها
شماره قطعه در شکل موجوده و از لیست ضمیمه میشه مشخصاتش رو پیدا کرد
به من که خیلی کمک کرد امیدوارم به درد دوستان عزیز هم بخورهKhansariha (48)Khansariha (256)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای مشاهده با کیفیت بالا روی هر تصویر کلیک کنیدKhansariha (172)

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

دوستان دارم سایلنسر میسازم اما تویه رزوه کردن قسمت اتصال به لوله مشکل دارم و غلاویزشو پیدا نکردم کسی میتونه سایز دقیقش رو بگه ؟
شماره 12 میخوره اما یکم لق هستشKhansariha (226)
با نوار تفلون مشکلتون حل نمیشه ؟
(2013-02-27 04:44 PM)مصطفی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان دارم سایلنسر میسازم اما تویه رزوه کردن قسمت اتصال به لوله مشکل دارم و غلاویزشو پیدا نکردم کسی میتونه سایز دقیقش رو بگه ؟
شماره 12 میخوره اما یکم لق هستش

(2013-02-27 04:44 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با نوار تفلون مشکلتون حل نمیشه ؟

ممنون فکر نوار تفلون هم خیلی خوبه . دوستان راهنمایی کنن از هر کاری که کیفیت بهتری گرفتن بگن ما هم استفاده کنیم

نوار تفلون مشکلش اینه که در هر باز و بست به هم میریزه و ریش ریش میشهKhansariha (172)
اگرم نوار تفلون بهترین راهه بگن که دست به کار بشیم
رزوه دنده 1/2 اينچ هستش unf20 رزوه چون يكم دندش درشته لقي رو داره هيچ كارش نميشه كرد ولي براي اينكه سنتر بسته بشه بايد خزينه بهش بديد تا حداقل 3 ميلش بياد روي لول كه خطا ايجاد نكنه .
اساتید نیاز به راهنمایی :
امروز بعد آخرین شوتینگ خواستم یه تمرینی با ای تی جون داشته باشیم ، بعد شارژ یه امتحانی برای مکش لوله انجام دادم که دیدم هوا می ده !!!Khansariha (367)تا جایی که یادمه آخرین بار با مسیح و بر و بچ مشکلی نداشت ولی در هرصورت رفتم برا شوتینگ. بعد شلیک دوم هنگام لود دیدم خشاب نمی چرخه ولی دسته لود مشکلی نداشت. در هر صورت خشاب رو در آوردم و با منظره پاییین روبرو شدم !!! Khansariha (226)
این اورینگ سر لوله است ؟!!!
[تصویر: IMG_0010.jpg]
این هم نمایی بزرگتر
[تصویر: IMG_0015.jpg]
اره دوست من این اورینگ سر لوله هستش اما نیاز به باز کردن لوله واسه جا زدنش نیست
فقط یکم چرب بکنش و با پنس بزارش سر جاش دسته ساید رو جا بزن و تمانKhansariha (399)Khansariha (8)
دوست من فک نکنم ، باید لوله رو باز کنم و بعد جا بزنمش ؟!! بدون باز کردن لوله چطوری جاش بزنم؟!!!
(2011-12-27 06:06 PM)tmr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این اورینگها همراه تفنگ ارائه نمیشه ( بجز سایز 1.5-5.5 که اونم سایزش با اورینگهای رابط سر تلمبه یکی هست )
در کل اگه تمام اورینگها رو با جنس خوب عوض کنید ضرر نمی کنید چون هاتسان از لحاظ اورینگ واقعا ضعیفه
محض اطلاع من هر حلقه اورینگ وایتون رو بسته به سایز از 800 تومن تا 3000 تومن خریدم
بنا به درخواست دوستان فیلم آموزشی باز کردن لوله رو برای دانلود قرار دادم
زبان فیلم ترکی هست ( با تصویرش یاد بگیرید! )

فیلم پاک شده. اگر ممکنه مجددا در آپارات یا پیکوفایل آپلود نمایید
لینک مرجع