انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-03-13 10:57 PM)javaddiana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ،من امروز رفتم از مغازه ذکر علی یه یه ای تی 44 ،از اونایی که صدا خفه کن روش هستش رو گرفتم ،با همون هوای داخل مخزنش سه تا خشاب رو خالی کردم و فشار اومد روی 100،که این قسمتش ظاهرا طبیعی هستش،قدرتش که خیلی خوبه ،وقت نشد یه گروپ ازش بگیرم ببینم دقتش چطوره،فقط یه مشکلی که دارم نحوه شارژکردنشه که باهاش مشکل دارم،وقتی تلمبه رو به سرمخزن وصل میکنم و شروع میکنم به باد زدن هیچ بادی وارد مخزن نمیش و همش از محل اتصال مخزن به تلمبه خارج میشه ،دوستان عزیز اگه میشه یه راهنمایی بکنن و بگن مشکل کار از کجاست،با تشکر
سلام دوست عزیز
انشاالله ماشش به سلامتی بچکه.
اگر وقت کردین لطفا حتما گروپ و ... را هم بگیرین تا بشه بهتر با نمونه های معمولی مقایسه اش کرد.Khansariha (256)
احتمال داره اورینگ های کوپل شارژتون خراب شده و سایزش هم 2*8 بازاری هست.البته به تاب برداشتن کوپل شارژ هم میشه توجهی کرد ولی اون خیلی خیلی احتمالش کمه.Khansariha (172)
و در اخر هم به والو خراب سر مخزن که تا به حال نشنیدم.Khansariha (226)
تیراندازی های خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
محراب جان به نظر من و محتمل ترین علت همون مورد اول که فرمودید هست
همون خرابی اورینگ سر کوپل شارژ
(2015-03-13 11:11 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-03-13 10:57 PM)javaddiana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ،من امروز رفتم از مغازه ذکر علی یه یه ای تی 44 ،از اونایی که صدا خفه کن روش هستش رو گرفتم ،با همون هوای داخل مخزنش سه تا خشاب رو خالی کردم و فشار اومد روی 100،که این قسمتش ظاهرا طبیعی هستش،قدرتش که خیلی خوبه ،وقت نشد یه گروپ ازش بگیرم ببینم دقتش چطوره،فقط یه مشکلی که دارم نحوه شارژکردنشه که باهاش مشکل دارم،وقتی تلمبه رو به سرمخزن وصل میکنم و شروع میکنم به باد زدن هیچ بادی وارد مخزن نمیش و همش از محل اتصال مخزن به تلمبه خارج میشه ،دوستان عزیز اگه میشه یه راهنمایی بکنن و بگن مشکل کار از کجاست،با تشکر
سلام دوست عزیز
انشاالله ماشش به سلامتی بچکه.
اگر وقت کردین لطفا حتما گروپ و ... را هم بگیرین تا بشه بهتر با نمونه های معمولی مقایسه اش کرد.Khansariha (256)
احتمال داره اورینگ های کوپل شارژتون خراب شده و سایزش هم 2*8 بازاری هست.البته به تاب برداشتن کوپل شارژ هم میشه توجهی کرد ولی اون خیلی خیلی احتمالش کمه.Khansariha (172)
و در اخر هم به والو خراب سر مخزن که تا به حال نشنیدم.Khansariha (226)

سلام
محل اتصال شلنگ تلمبه به کوپلینگ شارژ را با تفلون حسابی آب بندی کنید. احتمال زیاد مشکل از اینجاست.
سلام مبارك باش. زير تلمبه يك پيچ هست كه اونو مي بنديد و هوا انتقال پيدا مي كنه به سيلندر. چك كنيد
دوست عزیز شما مخزن را از تفنگ جدا کن احتمالا مخزن خالی شده وچکش در گیره و نمیزاره باد وار مخزن بشه ویا اینکه تفنگ را در حالت مسلح بزار بعد بادش کن .
سلام دوستان عزیز از بابت راهنمایی همتون کمال تشکر رو دارم .
به روی چشم در اولین فرصت یه گرپ می زارم.
و اما در رابط با اورینگها :هر بار که کوپل رو داخل والو گذاشتم به سختی وارد شد و یه قسمت از اورینگ کنده شد که تعویضش کردم و برای بار دوم هم همین اتفاق افتاد
او پیچ رو هم کاملا بستم که هیچ هوایی خارج نشه
الانم میخوام اون قسمت اتصال شیلنگ به کوپلینگ رو با تفلون آب بندی کنم
در ضمن تفنگ رو در حالت مصلح نیز شارژ کردم که هیچ هوایی وارد مخزن نشد
دوستان گلم بالاخره موفق شدم ،تمام کارهایی رو که گفته بودین رو با هم انجام دادم،از آب بندی با نوار تفلون،تعویض اورینگها،شارژ در حالت مصلح و ...که این تفنگ رو تونستم شارژ کنم ،در رابطه با تلمبه زدن که خیلی ازش می ترسیدم ،اون توری که بعضی از دوستان میگفتند سخت نیست به جز اون قسمت آخرش یعنی از 150بار تا 170که یه خورده فشار زیاد میخوا،در کل برای من که یه ورزش بود
دست همتون از بابت راهنمایی های ارزشمند تون درد نکنه
(2015-03-14 08:22 PM)javaddiana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز از بابت راهنمایی همتون کمال تشکر رو دارم .
به روی چشم در اولین فرصت یه گرپ می زارم.
و اما در رابط با اورینگها :هر بار که کوپل رو داخل والو گذاشتم به سختی وارد شد و یه قسمت از اورینگ کنده شد که تعویضش کردم و برای بار دوم هم همین اتفاق افتاد
او پیچ رو هم کاملا بستم که هیچ هوایی خارج نشه
الانم میخوام اون قسمت اتصال شیلنگ به کوپلینگ رو با تفلون آب بندی کنم
در ضمن تفنگ رو در حالت مصلح نیز شارژ کردم که هیچ هوایی وارد مخزن نشد
سلام
انشاالله ماشه اش هم به خوبی بچکه.
شما برای کوپل شارژ میزان کمی روغن روان کننده(روغن چرخ خیاطی مناسبه چون زیاد سنگین هم نیست)به اورینگ هاش بزنید و بعدش با دستمال اضافی روغن را بگیرین،به احتمال بالای 95% مشکلتون حل میشه.Khansariha (256)
اما اگه بازم سخت تو میرفت به تاب برداشتن کوپل دقت بکنید(چون کوپل شارژ خودم احتمالا تاب برداشته و برام تجربه شده و این مورد را هم میگم،با قلق و کمی سخت جا میره)Khansariha (226)
انشاالله که مشکلتون برطرف بشه.Khansariha (399)
خوش حالم که مشکلتون حل شده.ولی میزان بسیار بسیار کمی روغن،کار را راحت تر میکنه.Khansariha (8)
دوست گرامی شما از طرف دیگه محل شارژ استفاده کنید بینم ایا با ز کوپل شارژ به سختی وارد میشه یا نه احتمال اینکه لبه سوراخ ایراد پیدا کرده باشه وجود داره.
سلام عرض می کنم خدمت تمامی دوستان .من دیروز جندین شات از 150 بار به 110 بار در فاصله 15 متر انجام دادم . یک گروپ بسیار باز به دست اومد (ساچمه مچ ). از سره لوله فوت کردم نه چندان راحت فوت می خورد . با باز کردن النهای کنار لول لوله رو خارج کردم دو اورینگ ورودی هوا دچار گاز کرفتگی شده بود با اینکه اولین بار بود که کپسولش پر می شد وسلاح کاملا اک می باشد ولی اورینگ داخل لوله کاملا سالم بود . اورینگ های دور لوله رو با مدل وایتون تعویض کردم ولی اورینگ داخل لوله رو عوض نکردم العان سلاح رو بستم . از سر لوله فوت کردم چندان فرقی نکرده . نه خیلی راحت ونه خیلی سخت فوت می خوره . این معمولیه ؟؟؟؟؟. ایا می شه ضخامت رو بیشتر گرفت تا ابندی بین شافت برنجی واورینگ داخل لوله بیشتر بشه اگر بشه اورینگ بر اثر فشار از شیا ر داخلیش بیرون نمی زنه ؟؟ باید همیشه اورینگ داخل لوله رو چرب نگاه داشت ؟؟؟ ببخشید که سوال ها بیشتر از معمول شده . باز باید تست در گروپ انجام بدم تا بفهمم که تعویض اورینگ تاثیر داشته یا نه
لینک مرجع