انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
امروز هاتسان عارف جانو دیدم بسیار زیبا شده بود چنتای هم با اسلحه من و ایشون گروپ گرفتیم که واقعا" عالی بود Khansariha (8)
اگر امکان دارد توضیح کافی در مورد درست کردن روپوش بدهید تا همه بتونند استفاده کنند
دوستان اون مگسک سره لوله رو چجوری باز کردید
اگه با عکس بگید که عالیهKhansariha (8)
حتما به روی چشم.دوستان حقیقتا توضیحاتش یکم زیاده ولی میخوام یه اموزش همراه با عکس تو سایت بزارمKhansariha (256)
من پیشنهاد میکنم دوستانی که پول کافی جهت تهیه باراکودا یا ساچمه های گرون ندارند از پرو هانتر استافده کنند.فوقا العاده خوب جواب میده.
امروز سعی میکنم یه گروپ با پرو هانتر براتون بذارم.فکر مینکم بی اس الیت هم کار پرو هانتر رو انجام بده .

در مورد باز کردن مگسک یه پیچ آلن روی مگسک هست که شما ابید اون رو باز کنید البته در پوش سر لوله هم باید باز بشه و مواظب باشید واشری که زیر در پوش هست پاره نشه.
یا علی
(2011-10-28 08:19 AM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من پیشنهاد میکنم دوستانی که پول کافی جهت تهیه باراکودا یا ساچمه های گرون ندارند از پرو هانتر استافده کنند.فوقا العاده خوب جواب میده.
امروز سعی میکنم یه گروپ با پرو هانتر براتون بذارم.فکر مینکم بی اس الیت هم کار پرو هانتر رو انجام بده .

در مورد باز کردن مگسک یه پیچ آلن روی مگسک هست که شما ابید اون رو باز کنید البته در پوش سر لوله هم باید باز بشه و مواظب باشید واشری که زیر در پوش هست پاره نشه.
یا علی
شما با ts-22 هم امتحان کردید؟
لطفا گروپ پروهانتر رو تو 50 متری هم بذارید
راستی پروهانتر تو فاصله زیاد هم دقتشو حفظ میکنه؟
ممنون
(2011-10-28 08:19 AM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا علی

من هر چی می گردم نمی تونم ساچمه پروهاتنتر پیدا کنم اگه شما جایی سراغ داری یا امکان تهیه داری بی زحمت به ما هم خبری بده
در ضمن روی مگسک دو عدد پیچ آلن هست که پیچ بزرگتر باید باز بشه
آقا هم پیچ بزرگه هم کوچیکه رو باز کردم ولی فقط تو جاش میچرخه
سر پوش و واشر هم بازش کردم بازم همونجوریه
ساچمه پرو هانتر هم تیراژه سری جدید ساچمه هاش اومده بود مطهری هم یکشنبه یا دوشنبه بارشو از انبار میاره مغازه که به علت باران گفت نیوردیم
پرو هانتر هم در بارش هست Khansariha (219)
اینم یک عکس از pcp at44 به طراحی بدنه جدید که البته احتمالا دست ساز هست و اگه فرصتش باشه من می خوام تفنگ خودمو اینجوری کنم
[تصویر: inwz1x.jpg]
اینم یک عکس از pcp at44 با طراحی بدنه جدید که البته احتمالا دست ساز هست و اگه فرصتش باشه من می خوام تفنگ خودمو اینجوری کنم
[تصویر: inwz1x.jpg]
(2011-10-28 12:21 PM)hooman63 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا هم پیچ بزرگه هم کوچیکه رو باز کردم ولی فقط تو جاش میچرخه
سر پوش و واشر هم بازش کردم بازم همونجوریه
ساچمه پرو هانتر هم تیراژه سری جدید ساچمه هاش اومده بود مطهری هم یکشنبه یا دوشنبه بارشو از انبار میاره مغازه که به علت باران گفت نیوردیم
پرو هانتر هم در بارش هست Khansariha (219)

سوراخ داخلشو چرب کن و بکش بیرون از اورینگ رد بشه راحت در میاد چون سوراخش 0.6 mm از رزوه بزرگتر است
سلام، لانگ یا معمولی مسئله این است؟
بعد از 33 شلیک خوب که اشاره شد چند دقیقه باید با تلمه فابریک تلمبه زد تا فشار به حد مناسب برسد
آیا همون ابتدای خرید میشه اورینگ های تفنگ رو با نمونه بهتر عوض کرد، آیا موجود و فراوون هست
Khansariha (256)
لینک مرجع