انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-04-26 10:55 PM)Cayalouss.The.Removal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر دوستان عزیزم.
ی سوالی که خیلی خیلی زیاد برای دوستان تازه کار مطرحه و حتی خیلی از دوستان با سابقه هم از روش صحیحش آگاهی ندارن تعویض اورینگ دهانه لوله در سلاح حای بادی به سبک ای تی 44 هست. سلاح های که اورینگ آب بندیه ساچمه در خود لوله کار گذاشته شده.
تو این ویدئو روش صحیح تعویض اورینگ دهانه رو آموزش دادم.
امیدوارم برای بالا بردن اطلاعاتتون درمورد سلاحتون سودمند باشه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دمت گرم.اون قسمت که باز میشه و اورینگ توشه رو من نمیدونستم باز میشه.Khansariha (8)
two
Khansariha (8)
عرفان جان من باز شدن قسمت اول لوله رو 2 سال پیش که داشتم اسلحه بولپاپم رو میساختم فهمیدم هنگامی که داشتم لوله بی تی65 رو روش سوار میکردم اتفاقی فهمیدم تو همین تاپیک هم گفتم فکر کنمKhansariha (8)

خبر جدید از نمایندگی هاتسان مثل اینکه بار جدید ای تی های که قراره براشون برسه ای تی با هارد کیس قیمتش 1100 گذاشته تو سایتش.
فکر کنم به خاطر وارد شدن پی سی پی کرال نزدیک بودن به قیمت ای تی44 نمایندگی...
امین جان مطرح کردن اینکه کی اول فهمیده یا دوم بچه بازیه اصن نباید راجع بهش حرف زد وگرنه ما اینو سال 88 یا 89 که تازه ای تی خریده بودیم با مسیحجان یاد گرفتیم... قضیه کلیپ از این قرار بود که این چند وقته خیلیا در مورد همین تعویض اورینگ ازم سوال میکردن مخصوصا توی ف ی س ب و ق این شد که دیگه ی کلیپ در موردش ساختم هم تو پیج گذاشتم هم تو آپارات هم اینجا تا دوستان استفاده کنن...بلاخره اینجوری تا ی سرچ فارسی هم بکنن کلیپ رو پیدا میکنن....دلیل کلیپ این بود وگرنه هیچ وقت در مورد این مسئله من حرفی نمیزدم کما اینکه بارها و بارها سوالای از این قبیل خیلی مطرح شده بود و من هیچ وقت درصدد جواب دادن نبودم.Khansariha (290)
=======================================================================
سهیل خان گان اِسمِث خیلی خیلی ارادت داریم قربان.
م.....ز.....ش توئِنتی!!! (ورژن ریگولشه)
خیلی کار خوبی کردی چون من هیچ وقت نتونستم با سوزن بدون در اوردن لوله به راحتی اورینگ داخلو تعویض کنم داداKhansariha (8)
سلام دوستان
دقت at44 بهتره یا کالاتیان ؟
دوم اینکه آیا با هر تلمبه ای ( هیل - اف ایکس-گان پاور...)میشه گالاتیان و AT44 رو پر کرد یا باید تغییرات داد؟
مچکرم
(2015-04-27 02:18 AM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی کار خوبی کردی چون من هیچ وقت نتونستم با سوزن بدون در اوردن لوله به راحتی اورینگ داخلو تعویض کنم داداKhansariha (8)

سلام
ولی به نظر من روشی که کاربر هانتسمن قرار داده بودن خیلی کارآمده من تو سه دقیقه اورینگ رو از دهانه لوله در میارم و جا میندازم , چون من هر 100 تا تیر لول رو سرویس میکنم و اورینگ رو عوض میکنم اگه بخوام هر بار لول رو باز کنم که واویلا Khansariha (256)
در ضمن دست عرفان عزیز هم درد نکنه زحمت این کار رو کشیدن و این خودش میتونه یه مرجع کامل باشهKhansariha (8)
از دوستان کسی نبود جواب سوال من را بده
گالاتیان قدرتش بیشتره شکیلتره دقتش به ای تی نمیرسه به نظر من ....
دوستان اگر بخام ی قطره روغن در ورودی تانک بریزم و به وسیله ی کپسول پر کنم مشکلی به وجود نمیاد
سلام بر دوستان گلم
دیروز برا تیراندازی بیرون رفتم که نازل برنجی شارژ داخل خاک افتاد . کمی بیرونش رو تمیز کردم ولی ظاهرا داخلش خاک بوده
امروز تفنگ رو شارژ کردم ولی بعد از شارژ از کپسول از قسمت محل شارژ هوا بیرون میاد و کاملا تخلیه میشه
اگر دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم
Khansariha (8)
لینک مرجع