انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید و بچه های تایپیک
دوستان منم چند وقتی هست آتی گرفتم واقعا از دقتش راضی هستم
تنها چیزی که اذیتم میکنه صداش هست که صدای خیلی خیلی زیادی داره
البته نمیدونم چرا حس میکنم بعضی وقت ها صداش خیلی زیاده بعضی وقتا کم تر!Khansariha (226)
حالا میخوام صدا خفه کن تهیه کنم یه مدل بچه های اینجا دست ساز دارن مدل خود هاتسان هم هست این ها تا چقدر صدا را کم میکنه و من از کدام استفاده کنم؟Khansariha (8)
دوست عزیز من هفته پیش یه سایلنسر گرفتم از فردوسی که گفتن فابریک هاتسانه.
انصافا با کیفیت بود و حدود هفتاد هشتاد درصد صدا رو کم میکنه،فکر کنم تاثیری رو دقت هم نداشته،اگه دوست داشتین عکسشو بزارم که اساتید هم نظر بدن.(البته خودمم نمیدونم واقعا فابریکه یا نه)
(2015-10-07 10:09 PM)ake نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز من هفته پیش یه سایلنسر گرفتم از فردوسی که گفتن فابریک هاتسانه.
انصافا با کیفیت بود و حدود هفتاد هشتاد درصد صدا رو کم میکنه،فکر کنم تاثیری رو دقت هم نداشته،اگه دوست داشتین عکسشو بزارم که اساتید هم نظر بدن.(البته خودمم نمیدونم واقعا فابریکه یا نه)

دوست عزیز منم دنبال سایلنسرم . اگه لطف کنی عکسشو بذاری و قیمت خریدم بگی ممنون میشم .
والله رفتم فروشگاه ذکرعلی گفت فابریک 250 تومنه و ما هم موجود نداریم اصفهانم 150 تومنه،خلاصه بعد از کلی گشتن یکی داشت و گفت فابریک هاتسانو فقط من دارم حتی ذکرعلی هم نداره،که البته راستم میگفت،خلاصه 170 گفت و ماهم 160 ازش گرفتیم،عکسشو اگه بشه امروز براتون میزارم که اساتید هم نظر بدن در موردشKhansariha (8)
با عرض سلام .سایلنسری که خرید کردید روی سایلنسر حک شده که ساخت شرکت هاتسان هست ؟؟؟
سلام،نه هیچی روش نوشته نشده
سلام
دوستان این صفحه لوازم جانبی تولید هاتسان هست میتونید چیزایی که میخرید رو باهاشون مقایسه کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته ممکن هستش ی جنسی رو سفارشی با ی طرح و یا بسته بندی خاص تولید کنه که اونم بیشتر توسط نمایندگی ها انجام میشه
یا حق
آقا این اورینگی که جلویه مگسک میوفته سره لوله تو دقت تاثیری داره؟من با ای تیم هزار تا ساچمه تا حالا زدم همش پرت و پلا میزنه تو بیست و پنج متر با ts22 و با ساپورت پایه و حالت نشسته تو ده تا ساچمه گروپ بیست سانت میده،کجایه کار ایراد داره؟لطفا راهنمایی کنید،امشب میخوام دل و رودشو بریزم بیرون ببینم چشه!Khansariha (8)
نه دوست عزیز هیچ تاثیری نداره . شما بهتره با ساچمه ی بهتر مثل جی اس بی گروپ بگیرید و در ضمن از سالم بودن بقیه ی اورینگ ها به خصوص اورینگ داخل لول اطمینان حاصل کنید
جلوی مگسک و سر لوله اورینگ نداره فقط یه قطعه فلزیه که پیچ میشه سر لوله تا رزوه های سر لوله رو بپوشانه و ربطی به دقت نداره. گروپ ۲۰سانت تو ۲۵ متر خیلی بده . احتمالا مشکل از تفنگ باشه . برای دقت در گروپ سعی کن در حالت درازکش تیراندازی کنی . ساچمه جی اس بی برای این تفنگ خوبه. تی اس زیاد جالب نیست. دوباره امتحان کن نتیجه رو بگید

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk
لینک مرجع