انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
از دوستان کسی جای این فنرماشه رو میدونه . ؟
[تصویر: 13919573731.jpg]
(2014-02-09 06:21 PM)behnamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان کسی جای این فنرماشه رو میدونه . ؟

سلامKhansariha (8)Khansariha (8)
[تصویر: 13919597691.jpg]
ارادتKhansariha (8)
(2014-02-09 06:14 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما یه سر به خیابون ناظم الطبا زدید تا ب حال ؟ Khansariha (8)
من ناظم الاطبا بودم هفته قبل پیدا نکردم. ولی دوستان با تجربه یه همتی کنن لیست و سایز و مشخصات اورینگ هایی که نیاز به تعویض دارن تو ای تی و کوپل شارژش رو اینجا اعلام کنن تا من یه روز سر فرصت برم ناظم الاطبا رو زیر و رو کنم پیدا کنم و اگه خواستین از هر کدوم تعداد بگیرم بدم به یکی از مسوولین بذاره تو فروشگاه سایت
دوست عزیز اگر وسیله ای برای فروش دارید باید با هماهنگی مدیران اقدام کنید.لطفا توجه فرمایید.پستتون ویرایش شد.
(2014-02-10 01:37 PM)mostafaagai نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان....

سلام و درود دوست عزيز Khansariha (8)

بهتر هست دراين خصوص با مدير بخش فروش انجمن آقا سهيل يه هماهنگي بفرماييد تا براي شما يه تاپيك مجزا ، حسب صلاحديد مديران مربوطه ايجاد گردد . تشكر از همكاري شما Khansariha (8)
سلام دوست عزیز من واسه سود شخصی اینکارو نمیکنم میخوام کار دوستانی که بعضی از قطعات لازمشونه را بیوفته چون خودمم همین مشکلو داشتم ضمنا اگرم کسی چیزی لازم داشته باشه میگم با مدیرا هماهنگ کنه یا با عضوهای شناخته شده سایت با تشکر
(2014-02-10 03:23 PM)mostafaagai نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز من واسه سود شخصی اینکارو نمیکنم میخوام کار دوستانی که بعضی از قطعات لازمشونه را بیوفته چون خودمم همین مشکلو داشتم ضمنا اگرم کسی چیزی لازم داشته باشه میگم با مدیرا هماهنگ کنه یا با عضوهای شناخته شده سایت با تشکر

دوست عزیز مسلما شما نیتتون خیره ولی به هر حال هماهنگی باید انجام بشه.البته اگر کسی در تاپیک اعلام نیاز چیزی خواست که شما توان تهیه داشتید بحثش جداست.با تشکر از توجهتونKhansariha (8)
یک خواهشی داشتم
دوستانی که ای تی 44 دارند و هنوز اورینگ های فابریکش در اختیارشون هست،لطفا سایز اورینگ داخل لولش را بزارند.و یا اگه قبلا تهیه کردن لطفا اندازه هاش را بگن(با کولیس اندازه گیری شده باشه بهتره)Khansariha (256)
من دیروز رفتم اورینگ کوپل شارژ را خریدم(از ناظم اطبا)ولی با خودم کولیس نبردم و به جای 2*8 بهم 1.5*8 داد و مجبور شدم زیرش تفلن بپیچم تا سایزش درست بشه(و خدارا شکر عالی هم شارژ کرد)
4 تا دونه 100 تومن
[تصویر: 13919669281.jpg]
اما متاسفانه سایز بقیه اورینگ های ای تی را نداشتم که تهیه کنمKhansariha (226)
طرف وایتون هم داشت اما باید اندازه ای دقیقش را داشته باشم و با خودم کولیس ببرم.
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام به همه ی دوستان میخواستم بدونم اورینگ دقیقا تو تفنگ چه نقشی داره!!!؟یعنی کارش چیه!!!؟
(2014-02-10 07:24 PM)AmirHd نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه ی دوستان میخواستم بدونم اورینگ دقیقا تو تفنگ چه نقشی داره!!!؟یعنی کارش چیه!!!؟

دوست عزیز اورینگها نقش آببندی دارن. یعنی جلوی نشتی هوا رو از جاهای مختلف لوله مثل سر لوله می گیرن

برادر mhrsb میشه بگی کدوم مغازه ناظم الاطبا بود؟
لینک مرجع