انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-05-18 01:55 PM)benyaminshaho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من خودمم قصد خرید دارم ولی من ای تی رو انتخاب کردم البته دوستان کمی قیمت رو بالا میگن. ایتی قنداق پلاستیکی بدون هارد کیس رو میگن ۱۴۰۰. اگه ایتی مونت کارلو پلاستیکی با هاردکیس سفارش ترکیه ۱۳۰۰ گیرم بیاد صددرصد میخرم. قنداق چوبیش رو هم ۱۴۰۰ میخرم. ولی مشکلم اینه که باید غیرحضوری خرید کنم.

از کدوم سایت میخواین خرید کنین که ای تی تی خود سفارشی ترکیه رو بده بهتون جناب؟
خوب منم منتظر همینم که سفارش ترکیه گیرم بیاد.
دوست عزیز جناب آرنو اگه منظورت انحصاری بودن وارداته فک نکنم منحصرا در اختیار نوری باشه شرکت های دیگه هم به صورت قانونی وارد میکنند. چون خیلی از برندهای معتبر وارد میشن ایتی هم مثل اونا.
يعني واقعاً كيفيت ساخت تفاوت داره سفارش تركيه با اينايي كه روش مهر گارانتي ايران حك ميشه ؟!
دوستان بحث اختلاف کیفیت ایتی سفارش ایران وسفارش ترکیه یااروپا مدتیه که بالا گرفته ازدوستانی که هردو مدل ایتی رو داشتن آرم نوری دار وبدون آرم نوری وکسانی که الان ایتی دارند خواهش میکنم که تجربیاتشون رو از دید مقایسه در کیفیت ساخت شکل ظاهری استهلاک قطعات ودقت بیان کنند تا انتخاب راحت تر بشه. در ضمن اختلاف قیمت نوری با غیرنوری از ۲۰۰ تا ۴۰۰ تومن است. ونوری ها دارای یکسال گارانتی هستند.
اره واسه منم جالبه ، آخرش ما نفهميديم اين كه زده تا 20 روز آينده با قيمت 1100 قراره برسه يا از تاريخش رد شده ؟!
تابیست روز دیگه قراره برسه ولی این بیست روز از کی شروع میشه مهمه.خخخ
Khansariha (399) من دیروز تماس گرفتم گفتن دوهفته دیگه 6روزش بالاخره گذشت
(2015-05-21 08:31 AM)smart.pro نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره واسه منم جالبه ، آخرش ما نفهميديم اين كه زده تا 20 روز آينده با قيمت 1100 قراره برسه يا از تاريخش رد شده ؟!

جناب ذکرعلی اول اردیبهشت اعلام فرمودن 25 روز دیگه Khansariha (399)
از دوستان کسی مدل qe رو داره.؟میخوام بدونم صداش با مدل معمولی با بستن سایلنسر چقدر فرق میکنه
سلام اقا میلاد من مدل sxدارم که با سایلنسر شرکتی خودشکه همراه تفنگه زیاد صدا کم نمیشه ولی از هیچی بهتره و بعلت باریک بودن سایلنسر صدا یکم تیز میشه .
لینک مرجع