انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
تفنگ تکش مدل معمولی حدود 2300 تا 2600 قیمت میدهند .
مدل قنداق جدید با دوربین و دوپایه و جعبه کامل را حدود 300 بالاتر قیمت میدهند .
تلمبه قیمت 800 تومان
کپسول هم بسته به جنس و سال ساخت و کشور سازنده قیمتها فرق داره .
ذوستان داخل پک اورینگ همراه AT44 یک واشر یا اورینگ هست که ضخیم هست انگار 2 تا اورینگ به هم چسبیده باشه و وسطش هم یه نوار مشکی داره .کسی میدونه این واشر مربوط به کدام قسمت تفنگ میباشد ؟؟
امیر جان فکر میکنم مربوط به قسمت شلنگ تلنبه است که به تلنبه بسته میشه
(2013-06-19 09:24 AM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر جان فکر میکنم مربوط به قسمت شلنگ تلنبه است که به تلنبه بسته میشه

سلام رضا جان
فکر نکنم چون زده برای سیلندر هست .من عکش را اینجا قرار میدم و پارت نامبراش هم هست که از رو نقشه شماتیک شاید بشه تشخیص داد مال کجاست چون من متوجه نشدم :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين قطعه داخل برنجي مخزن مي خوره و براي آب بندي سوزن
در اصل تفلونه دورش اورينگه Khansariha (8)
با سلام خدمت دوستان عزیز
دیروز برام مشکلی سر تفنگ یکی از دوستان پیش آمده که از دوستان عزیز راهنمایی میخوام .

یکی از تست هایی که میگند برای تست اورینگ داخل لوله و دور لوله انجام بدیم اینه که از سر لوله با دهان مکش کنیم و اگر راحت باد داد یعنی اورینگ باید عوض بشه .
قبلا هم این کار در یک تفنگ دیگه انحام دادم و با تعویض اورینگ مشکل حل شده ولی در تفنگ این دوست عزیزمون مشکل حل نشده و هنوز مثل اول با مکش راحت هوا میده .اورینگ دور لوله و داخل لوله هم چند باز تعویض شده و با سایزهای مختلف تست شده .
دوستان لطفا راهنمایی کنند و اگر چیزی به ذهنشون میرسه بگند .حتی اورینگ ضخیم تر و .. هم تست شده ولی باز از سر لوله راحت مکش انجام میشه .
میخوام بدونم امکان داره سر بستن لوله اشتباهی کردم و یا این تست درست نیست و یا .... تفنگ بنظر خودم مورد خواصی نداره ولی اون دوستمون میخواد کاملا آببندی و با قدرت کامل باشه و کم و کسر نداشته باشه .کونوگراف ندارم که بخوام تست کنم .

در ضمن لطفا بگید از کجا میشه فهمید اورینگ های داخلی دیگه تفنگ نیاز به تعویض دارند یا نه ؟؟
اول از همه اورينگ دور لوله دو تا هست
و اين احتمال رو ميدم با دو تا سايز مجزا
اون دو تا اورينگ رو كه عوض كردي با اسپري سليكان (يا سيليكون)
چربش مي كني جا مي زني بعد انگشت اشاره رو بزار اون قسمتي كه ساچمه جا ميره
از سر لوله مكش مي كني نبايد هيچ هوايي رد كنه اگه رد كرد مي توني دوباره لوله رو باز كني
و تفلون بزني
حالا در مورد اورينگ داخل لوله
دسته سايد لور رو جا مي زني . مكش انجام ميشه مكشش مثل 350 يا 54 نيست كه بگم اصلا هوا رد نمي كنه)
بستگي به اورينگ داره
يه مدل اورينگ هست كه گوشت داخل اورينگ بيشتره و گوشت بيرون اورينگ كمتره
دقت داشته باشيد در تمامي مراحل بايد صدا خفه كن فابريك از جاش خارج شده باشه
چون واسه خودم پيش امد تمام مراحل درست بود صدا خفه كن فابريك رو مي بستم هوا مي داد
در مورد خراب بودن اورينگ وقتي لول اسلحه با موادي مثل تينر ووووو تميز ميشه اورينگ رو فاسد مي كنه
يا استفاده از تير نامناسب اورينگ(سر لوله) رو لب پر مي كنه
فقط كافيه با يك ذره بين با دقت بهش نگاه كني
البته چون قيمتي نداره تعويض بهتره Khansariha (8)
دوست عزیز ممکنه از اورینگ این قسمت باشه سلاح من هم همین مشکل
را داشت با تعویض اورینگهای لوله و این اورینگ حل شد امید وارم تونسته باشم
کمکی کرده باشمKhansariha (8)
[تصویر: 13720605751.jpg]
(2013-06-24 11:29 AM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز ممکنه از اورینگ این قسمت باشه سلاح من هم همین مشکل
را داشت با تعویض اورینگهای لوله و این اورینگ حل شد امید وارم تونسته باشم
کمکی کرده باشمKhansariha (8)
[تصویر: 13720605751.jpg]
سلام
دقیقا مشکل من هم با تعویض همین اورینگ و البته اورینگ سر لوله حل شد ،طوری که الان هیچ گونه نشتی نداره
دوستان عزیز سلامKhansariha (8)

اگر بعد از تعویض اورینگهایی که دوستان اشاره کردند بازهم مشکل حل نشد،
فقط میمونه دو عدد اورینگ قطعه برنجی سر مخزن که با تعویض اونها قاعدتا مشکل باید حل بشه.
[تصویر: 13720995571.jpg]
لینک مرجع