انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
درود بر دوستان
من لوله رو باز کردم واسه تعویض اورینگ دهانه
توی اون سری اورینگ های تو جعبه چند اورینگ هست
یه سری زرد رنگ و یه دونه سیاه کدوم رو بزارم بهتره؟
و اینکه بعد از باز کردن لوله تنظیم دوربین بهم میخوره یا نه؟
(2015-08-02 09:41 AM)miladx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر دوستان
سلام
واسه کدوم اورینگ لوله رو باز کردی تعویض اورینگ دهانه لوله که نیاز به باز کردن لوله نداره فقط واسه دو تا اورینگ دور لوله نیاز به باز کردن لوله هست که موقع بستنش هم باید مواظب باشی دوباره اورینگارو خراب نکنی لوله رو هم باید دقیقا سر جای قبلیش کار بزاری فکر کنم اورینگ دهانه لوله سایزش با اون اورینگ زردا یکی باشه ولی اورینگشو جنس خوب تهیه کن اورینگ دهانه لوله هم البته منظور داخل لوله هم سایزش 8.5*1.6 بندازی خوبه
یا حق
(2015-08-02 09:50 AM)parandehabi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-02 09:41 AM)miladx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر دوستان
سلام
واسه کدوم اورینگ لوله رو باز کردی تعویض اورینگ دهانه لوله که نیاز به باز کردن لوله نداره فقط واسه دو تا اورینگ دور لوله نیاز به باز کردن لوله هست که موقع بستنش هم باید مواظب باشی دوباره اورینگارو خراب نکنی لوله رو هم باید دقیقا سر جای قبلیش کار بزاری فکر کنم اورینگ دهانه لوله سایزش با اون اورینگ زردا یکی باشه ولی اورینگشو جنس خوب تهیه کن اورینگ دهانه لوله هم البته منظور داخل لوله هم سایزش 8.5*1.6 بندازی خوبه
یا حق

منظورت از لوله دقیقا جای خودش باشه یعنی چی
چجوری باید بفهمم
اخه توی اون فیلم لوله رو باز میکرد
تنظیم دوربین بهم میخوره؟
(2015-08-02 10:17 AM)miladx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-02 09:50 AM)parandehabi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر دوستان
سلام
یا حق

منظورت از لوله دقیقا جای خودش باشه یعنی چی
چجوری باید بفهمم
اخه توی اون فیلم لوله رو باز میکرد
تنظیم دوربین بهم میخوره؟
لوله سر جاش باشه دیگه کلا اون سوراخ زیر لوله باید دقیقا جای قبلش قرار بگیریه و لوله هم تا انتها داخل محلش جابره و کامل آب بندی بشه ولی در کل ربطی به دوربین نداره
اورینگ های زرد روی پورت شارژ میافته
پیچهای لوله شما از رو باز میشه یا بغل ؟
اقا میلاد بهترین راه باز کردن لول هست که به اورنگ اسیب نمیدسه و وقت کمتری لازم هست و خیلی هم راحته که فقط دو پیچ بغل کپ و شل میکنی ولول خارج میشه البته بدون باز کردن لول هم میشه ولی یکم حوصله و تجربه میخواد و فعلا میتونی از اورنگ زرد رنگ که مال کوپل شارژ هست استفاد کنی راحت بهش میخوره ولی سر فرصت اورنگ وایتون تهیه کن . در مورد تنظیم اگر بست لول اورنگ داخلش که لول را ثابت میکنه در بیارید هم دقت میره بالاتر و هم تنظیم بهم نمیخوره چون فضای کافی برای حرکت و تخلیه شوک داره .این تجربه خودم هست وتجربه کردم نظر سایر دوستان محترم و درست هست باز هم منتظر نظر دیگر دوستان باشید .یا حق
ممنون از کمک دوستان
اون اورینگ سیاه که توی جعبه هست واسه کجاس
اونو اگه بزارم چطوره؟
(2015-08-02 11:38 PM)miladx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از کمک دوستان
اون اورینگ سیاه که توی جعبه هست واسه کجاس
اونو اگه بزارم چطوره؟
سلام
دوست گرامی حالا که دیگه لوله رو باز کردی ولی بهترین روش واسه تعویض اورینگ داخل لوله بدون باز کردن لوله هستش اینطوری آب بندی لوله و خرابی اورینگهای دور لوله هم پیش نمیاد اینم صفحه آموزش و تاپیک مربوطه که تو همین تاپیک هست صفحه 159 البته شما میتونین ابداع جدیدی با وسایل دیگه هم انجام بدید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا حق
سلام دوستان

امروز اورینگ با راهنمایی یکی از دوستان خریدم جنس

وایتون طوسی تیره همه را داره حتی کم یابا

ناظم الاطبا شمالی پاساژ تهران

طبقه2پلاک108

33902228
سلام دوستان دامادمون داره میره ترکیه میخواستم بدونم اگر تلمبه هاتسات ایران با ترکیه فرق داره بگم از انجا برام بیاره فقط اگر فرق داره چون میخواستم بگم کپسول بیاره گفتم یموقع گیر میدن .فقط میدونین قیمت تلمبه داخل ترکیه چنده .اگر فرقی نداره که هیچی.بجاش به خاتوادم بگم از آلمان بهترین تلمبرو بفرستن بهترین تلمبه چیه؟
کلا راحتترین تلمبه ای که وجود داره چیه و بهترین که خیلی راحت بشه تفنگتو شارژ کنی نسبت به تلمبه هاتسان و آیا خیلی با هم فرق دارن ؟
لینک مرجع