انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-08-25 12:00 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-08-25 11:45 AM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ای تی سوار
چند تا سوال داشتم برای اطلاعات عمومی :
۱-سایلنسری که روی مدل x هست نسبت به سایلنسری که جدا روی ای تی معمولی میبندن٬ چطور عمل میکنه؟ و آیا قابل جدا شدن هست؟
۲- مگسک ای تی جدا میشه؟ اگر جدا شد زیرش روی لوله چیزی داره؟( رزوه یا همچین چیزایی)
۳-الان سایت هاتسان رو نگاه میکردم دیدم که مدلی به نام AT44-10 QE ساخته شده. آیا توی ایران اومده؟ درمورد سایلنسر این مدل هم همون سوال ۱ رو دارم.
با تشکر
سلام اقا شهاب
1-بله سری ایکس ها قابل جدا شدن هستن و منم بعضی مواقع بازش میکنم و تمیزش میکنم.فقط با یک پیچ الن شماره 2 کیپ میشه و اتفاقا خود سایلنسر هم خیلی خوش تراش و زیبا هست.Khansariha (256)
2-دیگه این سری مگسک و روزنه دید نداره.و فقط رزوه هست که سایلنسر سرش بسته میشه و این سری اورینگ دور لوله هم برای سایلنسر نداره(ای تی های معمولی یک اورینگ 1.5*11 میخورن)
3-بله اون همین سایلنسر سری ایکس هست و اسمش کاملش میشه:Quiet Energy Sound
و اما یک مورد جالب.روی ای تی 44 هایی که سایلنسر سری ایکس دارن میشه مخزن لانگ هم بست و مخزن اصلا به سایلنسر گیر نمیکنه،من اینو دیروز متوجه شدم.Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

ممنون محراب جان
از نظر کاهش صدا هم میخواستم بدونم سایلنسر x بهتره یا معمولی بگیریم روش سایلنسر ببندیم؟ اصلا تفاوتی هست بین این سایلنسر ها؟!
دوست عزیز سایلنسر x زیاد صدا را کاهش نمیدهد ولی سایلنسر دست ساز که بنده تجربه استفاده را دارم واقعا باعث کاهش صدا میشود Khansariha (8)
دوستان اگه واقعا دنبال کم کردن صدا و افزایش دقت هستین فقط سایلنسرهای آقا مسیحو استفاده کنین ...هم صدارو خیلی کم میکنه هم اعجاج پشت ساچمرو میگیره که نتیجه افزایش 10-15 درصدی دقت رو داره....درضمن رنگ اپوکسی هم داره که در شکیل بودن سایلنسر و زیبایی طراحیش خیلی اثر + داره....این تجربه شخصی منه که بارها و بارها تست کردیم.
من رو ای تی سایلنسر فابریک و دستساز آقا مسیحرو استفاده کردم.(البته دست ساز واس دوستم بود) فابریک بیشتر صدا رو کم میکرد.باعث بی دقتی هم نمیشد
من هر دو سايلنسر رو دارم ، سايلنسر فابريك مدا ايكس زيباتر و كوتاه تر و با قطر كمتره ولي شايد حدود ٥٠٪ صدا رو ميگيره اما سايلنسر هايي كه جدا تهيه ميشه حجيم تر و بلند تر هستند و حدود ٨٠٪ صدارو ميگيرن كه به دليل بزرگتر بودنشونه ، من خودم از فابريك زياد استفاده نميكنم چون شكار رو فراري ميده
سلام دوستان قطعه 310 رو تقریبان مثل فابریک و عکس ها درست کردم ولی وقتی تفنگ رو شارژ میکنم باد از لوله میاد مشکل از کجاست؟

عکس ها رو هم میزارم
(2014-08-26 08:59 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان قطعه 310 رو تقریبان مثل فابریک و عکس ها درست کردم ولی وقتی تفنگ رو شارژ میکنم باد از لوله میاد مشکل از کجاست؟

عکس ها رو هم میزارم

مختار جان اگر کپسول شارژ نداشته باشه و خالی باشه موقع شارژ کردن احتمال داره هوا از لوله اسلحه خارج بشه. شما اسلحه را مسلح کنید و بعد شارژ کنید.
اگر در حالت عادی و وقتی مخزن شارژ داره هوا از لوله خارج میشه اول از هم مخزن را باز کن و ببین از بخش سوزن والو نشتی داره یا از جای دیگست.به همین ترتیب باید بری جلو تا مشخص بشته نشتی از کجاست.
مرسی اقا شهریار کپسول خالی هست همون کار اولی رو کردم شارژ نشد سمت خشاب باد میاد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد سر سوزن باید بیاد بیرون؟مال من یه مقدار داخل هست
مختار جان من نتونستم عکسها را ببینم.
تو آپلود سنتر سایت یا تو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آپلود کن.

بله سوزن مخصوصا وقتی که فنر را قرار دادید باید کاملا از سر والو بیرون باشه , به همان اندازه ای که در حالت شارژ بودن بیرون هست. اگر اینطوری نیست شاید درست جا ننداختیدش. باید بازش کنید و با دقت و حوصله خوب در محل خودش قرارش بدید.
با سلام خدمت دوستان
احتمال داره ما به زودی به جمع شما بپیوندیم ...
ولی خوب به خاطر مشکلات پر نکردن کپسول و رطوبت اینجا سعی نکردم پی سی پی داشته باشم چون همیشه از زور تلمبه میترسیدم خخخخخخ Khansariha (214)
بین 5-6 تا فنری هم که داشتم همینی که دارم رو ترجیح میدم و دل کندن هم ازش سخته ...
حالا تو ای تی من گرایشم به قنداق چوبی بیشتره احساس میکنم سنستیک تو دستم نمیاد و بالانس خوبی برام نداره ... حالا به غیر جای بند این دو تا تفاوت دیگه ای هم دارن؟
بعد دوستان از 2-3 تا ساچمه سازگار با این تفنگ زیاد تعریف کردن ... شاید کلی خریدم ، خرید کدوم ساچمه رو تو الویت قرار بدم؟
سوال بعد اینکه با تلمبه کپسول تفنگ رو تا چه فشاری پر میکنن؟
لینک مرجع