انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
ممنون آقا بهروز
موارد اول دوم و چهارم چک شد و مشکلی نبود از نظر قدرت با وجود نبود کورنو نمیشه به صورت دقیق گفت که کم شده یا زیاد ولی فک نکنم تغییری کرده باشه چون از 200 تا 150 همانند قبل 30 شات میده ولی دوازده تا تیر آخر دقیق میزنه قدرتشم تو 35 متری تخته mp رو سوراخ میکنه
منظور شما از اورینگهای پرت هوا همون دو اورینگی هست که داخل کپ اسلحه قرار داره توی نقشه تفنگ میشه شماره 402 ؟
تشکرKhansariha (8)
بلی اورینگهای 402 مربوط به پورت هوا هست و اگر مکش لوله اشکالی نداره فعلا به اونها دست نزن
پیچهای سفت کننده لوله رو هم چک کنید
و بازهم شک من به اورینگ دهانه لوله است
اگر بتونید با اورینگی که کمی سفت تر و گوشتی تر باشه و بهتر آببندی کنه امتحان کنید
گاهی اوقات اورینگ هنگام تست مکش خوب جواب میده ولی زمان شلیک تحت فشار پنوماتیکی بالا پس میزنه یعنی به اسطلاح یه درصدی از فشار پاس میکنه و از بغل گلن رد میشه ولی وقتی فشار از حد معینی کمتر شد دیگه این اتفاق نمی افته با نگاه کردن دقیق از بغل موقع شلیک میشه تا حدودی متوجه شد
گاهی اوقات حتی در اندازه کاملآ برابر جنس اورینگ میتونه تاثیر گزار باشه
چه تفنگ دقیقی بود اون تفنگ و من قدرش ندانستم دوست عزیز با توجه به مشکل شما یک بار دیگه اورینگها رو چک کن (اورینگهای دور لوله و داخل لوله ) و اونارو عوض کن (مشکل شما از مخزن نیست ) احتمالا مشکل از اونا است Khansariha (8)
(2014-07-18 08:34 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان Khansariha (8)
تعریف نرم قدرت برای at44 چه مدل قدیمی و چه مدل جدید مثل برند های اروپایی یکمی بعید بنظر میاد ولی بخاطر مکانیزم ساده و روان سیستم چکش ای تی تنظیم مجدداون روی قدرت دلخواه کار بسیار راحتی هست و با شلیک نهایتآ 50 الی 100 تا ساچمه میشه به بهترین تنظیم در محدوده قدرتی مناسب و دلخواه رسید
عمومآ بعد از مدتی استفاده بدلیل نرم شدن فنر چکش و یا بابسته شدن آلن تنظیم قدرت با کاهش قدرت مواجه میشند و بهتره پس از روان شدن مکانیزم مسلح کننده و فیکس کردن ضربه گیر چکش تنظیم مجدد انجام بشه و آلن هم کاملآ سر جاش فیکس بشه بعد دیگه at44مثل یه اسب رام در خدمتتونه

(2014-10-28 10:26 PM)taktirandaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه تفنگ دقیقی بود اون تفنگ و من قدرش ندانستم دوست عزیز با توجه به مشکل شما یک بار دیگه اورینگها رو چک کن (اورینگهای دور لوله و داخل لوله ) و اونارو عوض کن (مشکل شما از مخزن نیست ) احتمالا مشکل از اونا است Khansariha (8)
سلام
جناب آقای رضایی این تفنگ هنوز هم متعلق به شماست کافیه امر کنیدKhansariha (8)
منم با شما کاملا هم مشکل هستم اما به جوابی نرسیدمKhansariha (8)
مال شما چطوره؟
مال من مشکلش به صورت روال هست و پرت و پلا نمیزنه فقط 15 تیر اول صفر در یک نقطه است 15 تیر دوم میاد 10 سانت به راست
باسلام خدمت دوستان عزیز من میخوام ای تی 44 بخرم باتوجه به تجربیات شما آز ایت تفنگ ایا ارزش خرید داره ؟ از نظر دقت وقدرت چجور اسلحه‌ای هست. باتشکر.
(2014-10-30 12:09 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوستان عزیز من میخوام ای تی 44 بخرم باتوجه به تجربیات شما آز ایت تفنگ ایا ارزش خرید داره ؟ از نظر دقت وقدرت چجور اسلحه‌ای هست. باتشکر.

ایتی
پرقدرت
دقیق
ارزان
راحت التعمیر
اما بعضی وقتا لوس بازی هم در میاره
درمورد صدا خفه کن

دوستان کسی تجربه ای در مورد صدا خفه کن فابریک این اسلحه ای تی 44 دارد؟

چقدر صدا را پایین می آورد؟

قیمتش چقدر است>؟

از مجا می شود تهیه کرد؟

//////

کسی تا الان با همچین ساچمه ای کار کرده است؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پر قدرت ترین ساچمه برای این سلاح کدامست؟
آیا استفاده از صدا خفه کن قدرت شلیک را پایین می آورد؟
دوست عزیز استفاده از سایلنسر فابریک صدا رو بسیار کم میکنه همچنین هیچ تاثیری روی دقت نداره.در مورد تهیه هم پیام خصوصیتون رو چک کنین.در مورد ساچمه هم با کراسمن و جی اس بی 18 سازگاری خوبی داره
سپاس ویژه از شما سرور گرامی

من دنبال یک ساچمه ای هستم که بکشه

که خلاصه قوی باشه
لینک مرجع