انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من سلاح ای تی رو باز کردم فنر چکش مقدار4 میل فشار رو پیچ استپ داره . و پیچ تنظیم چکش نداره بد جور پرتو پلا می زنه از اون مدل سرطا نهاست
پیچ فنر چکش داخل چکش هست و با یه آلن نمره 4 شل و سفت میشه اگه مقابل نور بگیرید میتونید گل پیچ رو ببینید ولی اگر نیست احتمالا یادشون رفته ببندند میتونید خودتون یه پیچ مغزی آلن خور ببندید و تنظیمش کنید،
فقط ان شا الله یادشون نرفته باشه که رزوه کننشKhansariha (367)
اول هر چی آلن از زیر ضامن فرو کردم به چیزی گیر نمیکرد بعد باز کردم و سیستم ماشه رو خارج کردم و دوباره الن رو وارد کردم و دیدم که به فنر رسید و هیچی سر راهش نیست...مگه اینکه به قول دوستمون روی خود چکش باشه چون تا اونجا پیش نرفتم...میشه لطفآ یه عکس از محل پیچ روی چکش بزارید؟
سلام به همگی
خواهشا لطفا راهنمایی کنید
ای تی خریدم..روزای اول از دویست تا صدوسی بار حدود بالای پنجاه شات میداد ولی
الان تعداد شاتها زیر بیست رسیده؟؟؟اورینگها همه چک شده سالمه,,لطفا راهنمایی کنید !!؟
(2016-04-12 04:45 PM)arashas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی
الان تعداد شاتها زیر بیست رسیده؟؟؟اورینگها همه چک شده سالمه,,لطفا راهنمایی کنید !!؟

سلام
آی تی به صورت دیفالت یا تنظیم اولیه ۳ تا خشاب حدود ۳۰ شات مفید میده کمتر یا بیشتر بودنش در مورد تفنگی که نو خریده باشید باید بررسی بشه خصوصا با توضیحاتتون چکش و فنر و چکش و پیچ تنظیمش هم حتما بررسی بشه مگه اینکه ی دست کاری هایی شده باشه و یا دست دو باشه
یا حق
(2016-04-12 04:45 PM)arashas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی
احتمالش زیاده که پیچی که جلوی ضربه چکش رو میگیره خم شده .بنابراین ضربه محکمتری به سر والو مخزن میخوره و هوای بیشتری خارج میشه.پس تعداد شات کمتر ولی قدرت بیشتر نتیجه میشه
(2016-04-14 08:16 PM)unique نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی
احتمالش زیاده که پیچی که جلوی ضربه چکش رو میگیره خم شده .بنابراین ضربه محکمتری به سر والو مخزن میخوره و هوای بیشتری خارج میشه.پس تعداد شات کمتر ولی قدرت بیشتر نتیجه میشه

با سلام.دوستان توجه داشته باشین که پیچی که جلو ضربه چکش رو بگیره در ای تی وجود نداره بلکه یک پیچ الن خور داخل چکش ای تی بسته میشه که فنر چکش پشت اون پیچ میوفته.با بازتر شدن پیچ فشردگی فنر بیشتر میشه و ضربه محکمتری به والو میزنه در نتیجه قدرت سلاح بیشتر میشه.اگر این پیچ در جای خودش با هر وسیله ای از چسب تا راههای دیگه که دوستان قبلا اشاره کردن ثابت نباشه با هر بار شلیک ممکنه یه مقدار پیچ باز یا بسته بشه که روی قدرت سلاح ناخواسته تاثیر میزارهKhansariha (8)دوستان میتونن با بستن یه مقدار تفلون دور پیچ و تنظیم مجدد اون مشکلشون رو حل کننKhansariha (48)
[/quote]

با سلام.دوستان توجه داشته باشین که پیچی که جلو ضربه چکش رو بگیره در ای تی وجود نداره بلکه یک پیچ الن خور داخل چکش ای تی بسته میشه که فنر چکش پشت اون پیچ میوفته.با بازتر شدن پیچ فشردگی فنر بیشتر میشه و ضربه محکمتری به والو میزنه در نتیجه قدرت سلاح بیشتر میشه.اگر این پیچ در جای خودش با هر وسیله ای از چسب تا راههای دیگه که دوستان قبلا اشاره کردن ثابت نباشه با هر بار شلیک ممکنه یه مقدار پیچ باز یا بسته بشه که روی قدرت سلاح ناخواسته تاثیر میزارهKhansariha (8)دوستان میتونن با بستن یه مقدار تفلون دور پیچ و تنظیم مجدد اون مشکلشون رو حل کننKhansariha (48)
[/quote]
سلام و ادب.
دوست گرامی بغیر از پیچ تنظیم فنر چکش که آلن خور هست و شما وظیفش رو به خوبی توضیح دادید یه پیچ چهار سو خور هم رویه لوله زیر کپ وجود داره که وظیفش مهار چکش در فشارهایه پایین هست تا چکش بعد از جمع کردن کامل سوزن والو به خود والو برخورد نکنه که البته خیلیا هم با مشکل شکسته شدن اون پیچ مواجه شدن از جمله خوده بندهKhansariha (8)
میشه عکسی از فرمایشتون هم بزارید؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع