انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2016-08-07 01:09 PM)mehrdads نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی از دوستان بابت راهنمایی. حدود 100 صفحه از تاپیک رو خوندم . اینکه بعضیا میگن لوله ای تی مشکل داره و دقتش درست بشو نیست چقدر درسته ؟ راهی هست که بشه درصد شانسو تو خرید ای تی خوب اکبند بالا برد ؟
ممنون

دوستان دوبار بهتون یاداوری میکنم.
فقط موقع خرید با یک ادم وارد به محصولات pcp برین خرید و حتما حضوری خرید کنید همین.
بنظر بنده از نمایندگی بخرین خیالتون راحتر میشه.
(2016-08-07 01:09 PM)mehrdads نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی از دوستان بابت راهنمایی. حدود 100 صفحه از تاپیک رو خوندم . اینکه بعضیا میگن لوله ای تی مشکل داره و دقتش درست بشو نیست چقدر درسته ؟ راهی هست که بشه درصد شانسو تو خرید ای تی خوب اکبند بالا برد ؟
ممنون
بله درسته خیلی از ای تی ها مشکل لوله دارن . نه اینکه کلا نشه . هرچی که باشه بالاخره به حد قابل قبولی میشه رسوند با دستکاری .
همینطوریش 60-70 درصد شانس دارین
اگر واقعا دنبال تفنگ خوب هستین ، باید کارکرده بخرین. اگه خوب بود که هیچ ، اگر نبود هم برای فروشش ضرری نمیکنید . ای تی اکبندش ریسک داره
دوستان کسی میتونی سایز دقیق اورینگ های دهانه ی لوله و دور لوله رو بهم بگه ، بعد اگه میشه یه راهنمایی کنید که چطور میشه اورینگ رو عوض کرد خیلی ممنونKhansariha (8)
بهترین سایز اورینگ دور لول 1.78*11.2
اما چون خیلی سخت گیر میاد (حد اقل من گیر نیاوردم) از این نمره استفاده کردم و خیلی خوب هم جواب گرفتم 1.8*11
ب نظر بنده نیازی نیست وایتون بگیرید ب جاش nbr بگیرید خیلی خوب جواب میده
اورینگ داخل لول یا دهانه هم دوستان 1.8*8.6 پیشنهاد میدن اما من از 1.6*8.5 استفاده میکنم
نحوه باز کردن لول هم ک مشخص . با آچار آلن همراه ، اون دو تا پیچ آلن رو کپ رو باز کنید بعد هم ب آرومی لول رو بچرخونید و بکشید بیرون
اما جا زدنش اگر بخواید همینطوری جا بزنید مطمئن باشید سوراخهای آلن ک رو کپ ، موقع جا زدن اورینگها رو خراب میکنن
من ی روش پیاده کردم ک خیلی عالی جواب گرفتم تو صفحات قبل توضیح دادم

(2016-07-18 07:42 PM)Azin Mehr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موقع جا انداختن وقتی اورینگ ب قسمت دو تا پیچ آلن خور میرسه چون تحت فشار و ی جای باز پیدا میکنه از اونجا میزنه بیرون و همین زمان شما هم فشار میدید و اورینگ گیر میکنه ب رزوه ساییده میشه
من هرکاری بگید کردم اما نشد ک نشد و هر بار اورینگ خراب میشد
اومدم تو سوراخها رو با چسب حرارتی پر کردم البته اول باید لول رو داخل جوری بزارید ک ته پیچ آلن خور رو کپ مسدود بشه تا چسب دقیقآ حالت دیواره رو ب خودش بگیره
خداییش خودم کفیدم ک چقدر راحت اورینگ با این حرکت جا میره
و وقتی لول تا آخر جا رفت میتونید ب راحتی مثل پیچ چسب رو بپیچونید و باز کنید چون فرم رزوه های پیچ رو ب خودش میگیره فقط موقع چسب زدن ی مقدار بیرون رو هم چسب اضافی بزنید تا جای دست داشته باشید برای در آوردن
و همینطور من از اسپری سیلیکون قبل چسب زدن داخل رزوه استفاده کردم ک تو پست قبلیم تصویرش هست ک اصلیترین کارش جدا سازی قطعه از قالب ک تو این کار هم کمک میکنه چسب ب دیواره رزوه چسبیده نشه و گیرایی نداشته باشه تا براحتی بتونید درش بیارید
اینم تصاویرش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط از هر اورینگ چنتا تهیه کنید ک اگر خراب کاری شد دستتون تو پوست گردو نمونه
اورنگ دهانه لول هم وقتی لول رو در میارید خیلی تعویضش راحت میشه با ی سیم مفتول یا سنجاق ک نوکش خم شده میتونید راحت درش بیارید و اورینگ نو رو هم با دست خالی میتونید راحت جا بندازید
سختی تعویض اورینگ دهانه موقعی ک لول رو سلاح و باید از قسمت خشاب اون رو تعویض کنید
اقا دم شما گرم ،نمیدونم چطور تشکر کنمKhansariha (8)Khansariha (8)
ای تی من از مخزن دچار مشکل شده از بالا سعنی جایی که مخزن رو باد میکنیم هوا میده وموجب کم شدن باد مخزن و خالی شدن اون طی چند روز میشه ..کسی میتونه راهنمایی کنه باید چیکار کنم واقعا کلافم کرده تازه تازه ۸ماه هست که خریدمش

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk
(2016-08-17 01:50 PM)Pedam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای تی من از مخزن دچار مشکل شده از بالا سعنی جایی که مخزن رو باد میکنیم هوا میده وموجب کم شدن باد مخزن و خالی شدن اون طی چند روز میشه ..کسی میتونه راهنمایی کنه باید چیکار کنم واقعا کلافم کرده تازه تازه ۸ماه هست که خریدمش

باد مخزن رو خالی کن باز کن و با اچار جوری که روی برنجی خط نندازی بازش کن بعد اونطرف رو هم باز کن جوری که از هر دو طرف باز بشه.
اورینگ ها رو چک کن ببین خراب نباشن بعد چک کن ببین قطعات دو طرف جابجا نشده باشن بعد دوباره سرهمش کن بعد اگه با تلمبه بادش میکنی گلن تفنگ رو به عقب بکش و مسلحش کن بعد بادش کن.
به احتمال زیاد اورینگها خراب شدن.
سپاس گزارم

دوستان یه سوال.
تا چند وقت پیش وقتی توی وضعیت بدون باد تیراندازی میکردم تدی هر مسافت و افت تیری، ساچمه به صورت مستقیم میرفت و به چپ یا راست گرایش نداشت.
الان الان چند روز هست احساس میکنم که وقتی یه شکار شلیک میکنم توی فواصل بالای 40 متر تیر کمی به چپ گرایش داره.
بنظر شما علتش چیه؟؟؟ خیلی واسم مهمه یمقدار نگران سلامت سلاح هستم.
جهت اطلاع تاجایی که مطمئنم اسلحه اصلا ضربه نخورده.
با تشکر.
سلام دوستان
من بعداز کلی تحقیق رسیدم به گزینه ای تی 44 اما الان رفتم مغازه فروشنده گفت نخر
گفت مرجوعی و خراب زیاد داره
با بودجه 1800 تومن خواستم ای تی با تلمبه بگیرم اما فروشنده گفت بهتره به جای اینکه بدترین پی سی پی رو بخری بهترین تفنگ فنری رو با دوربین بگیری
شما دوستان که هاتسان داشتید تایید میکنید حرفای فروشنده رو؟
لینک مرجع