انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان عزیز بجز تعویض فنر راه دیگه ای برای تیون کردن at44 وجود نداره ؟
(2013-09-07 03:25 PM)sasanis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز بجز تعویض فنر راه دیگه ای برای تیون کردن at44 وجود نداره ؟

دوست عزیز برای AT44 کلا 2 راه تیون وجود داره :
1- اضافه کردن قطعه ای به سر چکش که معمولا باعث کم شدن قدرت و افزایش تعداد شات و کاهش صدای برخورد چکش میشه
2- بازی با فنر و یا تعویض فنر که من دیدم قدرت این تفنگ را تا 80 ژول هم زیاد کردند .
سلام
آقا من هرچی گشتم نحوه شارژ تفنگ با کپسول رو پیدا نکردم.دوستان کسی هست آموزش بده؟
من خودم رابط رو که وصل میکنم شیر رو باز میکنم هوا از لوله در میره!!
تفنگ رو مسلح کنید و شارژکنید.اینجوری حتما شارژ میشه
(2013-09-13 02:26 PM)ARROW نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون
الان امتحان کردم فرقی نکرد
(2013-09-13 02:35 PM)bshahab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-13 02:26 PM)ARROW نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون

فشار روی کپسول اسلحه صفر شده؟
اگه شده کپسول رو با پیچاندن از اسلحه جدا کنید
سر کپسول یک سوزنه و چند بار سوزن رو بالا پایین کنید شاید گیر کرده (تاکید میکنم اگه کپسول خالی نشده این کار رو نکنید)
بعد بدون اینکه کپسولو روی اسلحه ببندید شارژ کنید و نتیجه رو بگید
(2013-09-13 03:40 PM)hamed73 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-13 02:35 PM)bshahab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون

فشار روی کپسول اسلحه صفر شده؟
اگه شده کپسول رو با پیچاندن از اسلحه جدا کنید
سر کپسول یک سوزنه و چند بار سوزن رو بالا پایین کنید شاید گیر کرده (تاکید میکنم اگه کپسول خالی نشده این کار رو نکنید)
بعد بدون اینکه کپسولو روی اسلحه ببندید شارژ کنید و نتیجه رو بگید

ممنون
همین کارو کردم
سوزنه خیلی تو بود با یه خلال دندون چندبار بالا پایین کردم فرقی نداشت.بعد یه تکه برنجی رو اسلخه بوده که نمیدونم به چه دردی میخوره اونم بستم به مخزن بعد شارز کردم فایده ای نداشت.بعد که بازش کردم دیدم سوزنه اومده بالا!!!!بعد امتحان کردم درست شد
البته از محل ارتباط رابط با مخزن هوا میداد که نمیدونم چقدرش طبیعیه!!
مخزن هم بیشتر از 150 بار پر نشد!!مثلا قرار بوده کپسولو 300 بار پر کنه!!!
وقتی سوزن والو داخل باشه هر چقدرم که باد بزنید باد از سر لوله تفنگ بیرون میزنه. این مورد وقتی پیش میاد که باد مخزن به طور کامل خالی شده باشه و چکش سوزن والو رو تا اخرو تو برده باشه. در این مورد میشه گلنگدنو عقب کشید شارژو انجام داد یا مخزنو باز کرد شارژ کرد
در صورتی که تو این 2 مورد دروست نشد سوزن والو یعنی گیر کرده که باید مخزنو از رو تفنگ باز کرد و سوزنو یکم چرب کنید که دروست بشه اگه دروست نشد باید والو رو از رو مخزن باز کنید که توضیح باز کردنشو تو چند صفحه قبل گذاشتم همراه عکس.
در مورد شارژ مخزنم فلکه مخزنو تا اخر باز کنید عدد رو گیج خود کپسولو نگاه کنید بمیند چند بار داخلش داره.
تانک تفنگم از 130 بار نزارید پایینتر بیاد هیچ وقت
(2013-09-13 04:36 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در مورد شارژ مخزنم فلکه مخزنو تا اخر باز کنید عدد رو گیج خود کپسولو نگاه کنید بمیند چند بار داخلش داره.
تانک تفنگم از 130 بار نزارید پایینتر بیاد هیچ وقت

ممنون
تا آخر باز کردم هومن 150 است.2 ماهه من تفنگو گرفتم از اون موقع تا حالا شارز کپسول طول کشید اخرم انقدر شده
چرا از 130 کمتر نشه؟من که الان چند تا شلیک کنم میاد رو 130 Khansariha (226)
راستی گلندنم کشیده بودم موقع پرکردن ولی نمیشد.منظورتون ابن نیست که گلنگدن عقب بمونه؟
یک بار گلنو عقب بکشید چکش عقب گیر میکنه و روسر والو دیگه نیروی نمیمونه.مشکل شما از سوزن والو بوده که گیر کرده بوده. اگه بازم تکرار شد باید والو باز کنید چک کنید.
مخزنو کم جاهای تا 300 بار پر میکنن.
بیشتر مراکز پمپ های با این قدرت ندارن. منم واس همین کپسول 40 لیتری گرفتم چون اینجام بیش از 150 پر نمیکنن و من با این مخزن 40 لیتری 6 ماه مخزن تفنگو پر میکنم ولی کپسولای کوچکتر 6 لیتری وقتی 150 بار شارژ داشته باشه بعد چند بار شارژ باد کپسول افت شدیدی میکنه که دیگه نمیتونه تو اون فشار تفنگ نیازاتونو براورده کنه.
دنبال مراکزی باشید که مخزنو تا 300 براتون پر کنن
لینک مرجع