انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-06-15 11:46 PM)key نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-06-15 11:39 PM)SolidSnake نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان امروز به علت کنجکاوی زیاد Khansariha (219) با قطعه برنجی مخزن رو کلا خالی کردم ولی مشکل اینجاست که دیگه کلا هر چی باد میزنم ار ولو میره بیرون و نگه نمیداره !
فکر کنم نباید کپسول رو کاملا خالی میکردم ؟! راه حل چیه ؟
فکر کنم کپسول رو باید از روی اسلحه باز کنید جدا از اسلحه شارژ کنید بعد که شارژ شد ببندید روی سلاح . چون مخزن رو کامل تخلیه کردید والو باز موندهKhansariha (8)
درسته ولی کپسول رو باز کردم باز وقتی دارم تلمبه میزنم از اون 6 تا سوارخ والو هوا میده بیرون !!
(2015-06-15 11:46 PM)key نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-06-15 11:39 PM)SolidSnake نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان امروز به علت کنجکاوی زیاد Khansariha (219) با قطعه برنجی مخزن رو کلا خالی کردم ولی مشکل اینجاست که دیگه کلا هر چی باد میزنم ار ولو میره بیرون و نگه نمیداره !
فکر کنم نباید کپسول رو کاملا خالی میکردم ؟! راه حل چیه ؟
فکر کنم کپسول رو باید از روی اسلحه باز کنید جدا از اسلحه شارژ کنید بعد که شارژ شد ببندید روی سلاح . چون مخزن رو کامل تخلیه کردید والو باز موندهKhansariha (8)

بدون باز کردن کپسول هم میتونید تفنگ رو در حالت مسلح قرار بدید ، فشار چکش از والو برداشته میشه بعد شارژ کنید
اگر بعد باز کردن کپسول موقع شارز بازهم هوا میده احتمالا سوزن والو گیر داره چند بار فشار بدید برگرده سر جاش و کمی بچرخونید یه جا کیپ میشه
سلام دوستان
بالاخره منم بعد کلی وقت یدونه ای تی 44 به قول معروف قنداق تام هول خریدم البته تو این مدت سعی کردم یشتر پستای دوستانو بخونم مدلشم 2015 هستش ولی به نظرم تفاوت خاصی با مدلای قبلی نداره
همین اول با ی موردی مواجه شدم که از خوندن پستای دوستانم چیزی متوجه نشدم
اونم اینه که موقعی که خشاب روی تفنگه از لوله هوا رو میمکم هوا رد میشه ولی وقتی خشابو بر میدارم و گلنگدنو بر میگردونم البته نه که مسلح باشه اون موقع هر چی هوا رو میمکم هوایی رد نمیشه لطفا ی راهنمایی بکنین ممنون میشم .
آیا این ی مشکله اگه هست چیکار کنم اگرم باید مقلا اورینگای لوله رو عوض کنم اون فیلمه رو دوباره قرار بدین فایلش خراب
شده راستی تازه ی دهتا تیر باهاش زدم ا
راستی قبلش خیلی از راهنماییتون ممنونم این موضوع خیلی رو اعصابمه البته فقط وقتی خشاب روی تفنگه البته خشاب خالی و حالت غیر مسلح اینتوریه و وقتی خشابو در میارم و گلنو میبرم سر جاش بازم تو حالت غیر مسلح هیچ هوایی رد نمیشه بازم ممنون ن
(2015-06-16 06:45 PM)parandehabi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
بالاخره منم بعد کلی وقت یدونه ای تی 44 به قول معروف قنداق تام هول خریدم البته تو این مدت سعی کردم یشتر پستای دوستانو بخونم مدلشم 2015 هستش ولی به نظرم تفاوت خاصی با مدلای قبلی نداره
همین اول با ی موردی مواجه شدم که از خوندن پستای دوستانم چیزی متوجه نشدم
اونم اینه که موقعی که خشاب روی تفنگه از لوله هوا رو میمکم هوا رد میشه ولی وقتی خشابو بر میدارم و گلنگدنو بر میگردونم البته نه که مسلح باشه اون موقع هر چی هوا رو میمکم هوایی رد نمیشه لطفا ی راهنمایی بکنین ممنون میشم .
آیا این ی مشکله اگه هست چیکار کنم اگرم باید مقلا اورینگای لوله رو عوض کنم اون فیلمه رو دوباره قرار بدین فایلش خراب
شده راستی تازه ی دهتا تیر باهاش زدم ا
راستی قبلش خیلی از راهنماییتون ممنونم این موضوع خیلی رو اعصابمه البته فقط وقتی خشاب روی تفنگه البته خشاب خالی و حالت غیر مسلح اینتوریه و وقتی خشابو در میارم و گلنو میبرم سر جاش بازم تو حالت غیر مسلح هیچ هوایی رد نمیشه بازم ممنون ن
خیلی جالبه بعد از خوندن پست شما من هم این موضوع رو ازمایش کردم و دقیقا همانطوری که گفتید وقتی خشاب هست هوا رد میکنه Khansariha (290)
حدس میزنم خشاب باعث میشه میله ای که ساچمه رو هل میده کمی کج بشه و درست سرجاش قرار نگیره .
حالا چیکار کنم یعنی خوبه یا بده یا مشکل ایجاد میشه شایدم بعد ساچمه گذاری خوب بشهKhansariha (226)
(2015-06-16 08:43 PM)parandehabi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا چیکار کنم یعنی خوبه یا بده یا مشکل ایجاد میشه شایدم بعد ساچمه گذاری خوب بشهKhansariha (226)
تا اونجایی که میدونم هیچوقت نشتی هوا علامت خوبی نبوده !!و فکر نکنم ساچمه گذاری جلوی نشتی رو بگیره
امروز یه گروپ نصفه و نیمه گرفتم اون دقتی رو که انتظار داشتم نتونستم بگیرم شاید به دلیل همین موضوع باشه
حالا حتما بر و بچه های با سابقه و حرفه ای ی کمکی میکنن تا ما راهنمایی بشیم البته من چند تا تفنگ دیگه رو هم امتحان کردم همینطور بودن؟؟؟!!
سلام بر همه دوستان و اساتید
ما هم بلاخره 2 قبضه ای تی 44 یکی واسه دوستم یکی هم واسه خودم از نمایندگی خریدم . تو اولین تست تفنگ ها متوجه صدای خیلی زیاد شلیک ( در حد بی تی 65 ) و قدرت بیشتر تفنگم نسبت به تفنگ دوستم شدم. با 20 شلیک فشار مخزنم از 200 اومد روی 100 Khansariha (172). اورینگا رو عوض کردم بازم مشکل حل نشد . پیچ تنظیم فنر و اول 2.3 دور بعد 7.8 دور و نهایتا 10 دور سفت کردم بازم مشکل حل نشد Khansariha (226) . مخزن تفنگ رو با مخزن تفنگ دوستم جابجا کردم بازم مشکل پا برجاست . دوستان به نظرتون مشکل از کجاست ؟
سلام دوستان، بزرگترین اشتباه اینکه بعد از ساچمه گذاری بخواهید تست فوت کردن یا مکش رو بدونه رابط انجام بدین، حتما برای این تست از یک شلنگه لاستیکی یا نی که قابله خم کردن باشه استفاده کنید،
تفنگه دوستمون نو هست و به ۳۰ تا شلیک برسه درست میشه، دوسته دیگرمون هم که تست کرده بود همینجوری بود یعنی اخرهای عمره اورینگه تویه لوله هست، در هر دو مورد نشتی وجود نداره چون سوزن که جاش میره وکیوم میشه ، چه برسه به ساچمه گذاری،
(2015-06-16 10:32 PM)keivaan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه دوستان و اساتید
ما هم بلاخره 2 قبضه ای تی 44 یکی واسه دوستم یکی هم واسه خودم از نمایندگی خریدم . تو اولین تست تفنگ ها متوجه صدای خیلی زیاد شلیک ( در حد بی تی 65 ) و قدرت بیشتر تفنگم نسبت به تفنگ دوستم شدم. با 20 شلیک فشار مخزنم از 200 اومد روی 100 Khansariha (172). اورینگا رو عوض کردم بازم مشکل حل نشد . پیچ تنظیم فنر و اول 2.3 دور بعد 7.8 دور و نهایتا 10 دور سفت کردم بازم مشکل حل نشد Khansariha (226) . مخزن تفنگ رو با مخزن تفنگ دوستم جابجا کردم بازم مشکل پا برجاست . دوستان به نظرتون مشکل از کجاست ؟

دوسته عزیز این مشکلی نیست بخاطر نو بودن فنر چکش عملکرده قویتری داره، خودبخود شاتهاتون میاد رو سی، ولی اگه میخواهید فردا این اتفاق بیفته گلن رو بکشید عقب و بر نگردونید . بزاریدش رو پایه تا فردا درست میشه
در حالت عادی طوله فنر تو ایتی ۷ سانته،
دوست عزیز خیلی ممنون ولی ی چیزی رو نفهمیدم آخرای عمراورینگه تویه لوله هست یعنی چه یعنی باید عوض بشهو اینکه بعد 30 تا شلیک درست میشه یعنی دیگه با خشابم هوا عبور نمیکنه آخه تفنگ من نو نوه آخر عمر اورینگشه رو متوجه نشدم
بازممنون خیلی لطف میکنید جواب میدید
لینک مرجع