انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ممنون از راهنماییتون،
اورینگهایه داخل لوله دوتاس یا سه تا؟
لوله رو باز کردم دو تاش کاملا مشخصه اما در قسمت ضخیم شدن لوله یه جایه اورینگ خیلی نازک میبینم ولی اورینگی نداره
نه دوست عزیز اورینگ داخل لوله یک عدد هست ولی دور لوله دو تا هست . اونها رو چک کن اگر معیوب باشن عوضشون کن و حتما از ساچمه مناسب استفاده کن
یکی از اورینگهای رویه لوله زدگی داشت که تعویضش میکنم ولی اورینگ داخل لوله نمیدونم کجاست؟احتمالا اورینگی که در ورودی لوله هست رو میفرمایید،اورینگ ورودی هوارو هم چک کردم سالم بود،
من برای هدف زنی از تفنگ استفاده میکنم هرچند تابحال با هزینهایه بالایی که انجام دادم توفیقی نداشتم اما اگه ممکنه یه ساچمه مقرون به صرفه معرفی کنید jsb واقعا گرونه برای هدف زنی،
اگه قدرتو کمتر کنم میتونم از مگنوم و پرو مگنوم استفاده کنم؟
برای فواصل تا ۴۰ متر همین پرومگنوم هم خوبه.

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk
عرض ارادت خدمت دوستان
ساچمه ارزون قیمت مناسب ای تی رنجر ۱۸/۵ و ۲۲ گرین هست،
اساتید لطفا راهنمایی کنید:
برای کم کردن قدرت هرچی پیچ فنر چکش سفت بشه(موافق عقربه های ساعت چرخونده بشه) قدرت کم میشه؟ درسته؟
چون در این حالت فنر بازتر میشه
(2015-10-11 12:49 AM)ake نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اساتید لطفا راهنمایی کنید:
برای کم کردن قدرت هرچی پیچ فنر چکش سفت بشه(موافق عقربه های ساعت چرخونده بشه) قدرت کم میشه؟ درسته؟
چون در این حالت فنر بازتر میشه

درسته دادا موافق عقربه ساعت باعث باز تر شدن فنر در نتیجه بالاتر رفتن شات میشه.
یه پیچ چهارسو خور هست که کارش مهار و استپ کردن چکش هست.آیا با سوراخ زدن(حالا یا یکم جلوتر یا یکم عقب تر) میشه قدرتو کم و زیاد کرد؟تا حالا کسی امتحان کرده؟
سلام اساتید محترم میخام فنر چکش ای تی قویتر کنم یعنی قدرت تفنگ بیشتر بشه ولی نمیدونم کجاست و چجوری اینکارا انجام بدم اگه راهنمایی بفرمایین ممنون میشم اموزش تصویری هم باشه بهتر
(2015-10-11 10:58 PM)Gohn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اساتید محترم میخام فنر چکش ای تی قویتر کنم یعنی قدرت تفنگ بیشتر بشه ولی نمیدونم کجاست و چجوری اینکارا انجام بدم اگه راهنمایی بفرمایین ممنون میشم اموزش تصویری هم باشه بهتر

دوست عزیز سلام
شما کافیه پیچ داخل چکش رو خلاف عقربه های ساعت بچرخونید تا قدرت زیاد شه و نیازی به تعویض فنر نیست
لینک مرجع