انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2011-12-24 02:18 PM)hamed73 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
آقامسیح دوستان زحمت کشیدن و گفتن پیچ های ماشه هر کدوم چه کار میکنه
اگه میشه شما هم یک بار دیگه وظیفه سه تا پیچ رو به صورت کلی و مختصر بگید

یک سوال دیگه از at44 دارها
از 90 متری دوستمون taktaz نئوپان 2 سانتی رو سوراخ کرده ؟؟؟؟؟؟
ساچمه به دیوار میخورد پرچ میشد؟
اسلحه من از 18 متری چوب 1 سانتی رو نمیتونه سوراخ کنه(شاید 4 میل فرو بره . هم پرو مگنوم و هم ts22)
با پرو مگنوم از 20 متری به تیر آهن میزنم فقط سرش کمی پرچ میشد

دوستان قدرت اسلحه شما چطوره؟
فکر میکنید اسلحه من مشکل داره؟
اینکه نئوپان رو بخواد تو 90 متری سوراخ کنه از هاتسان بعیده
من از 15 متری بدون تیون سلاح تخته 2.5 سانتی رو سوراخ میکنم
تو 90 متری ساچمه jsb به اندازه 5 میلیمتر در تخته فرو میره
اینکه تفنگ شما از 20 متری فقط سر ساچمه رو پرچ میکنه یکم جای شک داره
ممکنه اورینگها ایراد داشته باشن
تفنگ رو غیر مسلح کنید و از سر لوله هوا رو بمکید اگه هوا راحت میومد اورینگها آببندی نمیکنه
افت تیر تو 90 متر چقدر هست؟
ضمنا از ساچمه مرغوب استفاده کنید و نتیجه رو بگید
(2011-12-24 12:52 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جا داره همین جا یک تشکر ویژه از عارف عزیز بکنم برای قرار دادن این کلیپ.
مسیح جان اول از همه که کاری من نکردم تازه هر کاری انجام شذه وظیفه بوده.ما بیشتر از اینها به شما زحمت میدیم.Khansariha (8)
سلام به داداشای گلم
من قصدم این نبود که دوستان فکر کنن من دارم متعصبانه ازتفنگ تعریف میکنم چون خودمم همچی توقعی از این تفنگ نداشتم موضوعو مطرح کردم فردا
عکس و فیلم واستون میذارم بصورت زنده
بعدشم تخته مقاومتر از نئوپان هس تخته رو هم تست میکنم
من خودمم تعجب کردم ازقدرت و صداش
سلام دوستان بالاخره فیلمهایی رو که گفتم واستون میزارم
این شلیکها بدون دوربین با قلق وبدون مگسک اصلی وبدون دقت بوده پس خواهشا در باره دقتش نظر ندین
این کلیپها رو واستون میزارم فاصله 100 متری

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-12-25 05:12 PM)TAKTAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان بالاخره فیلمهایی رو که گفتم واستون میزارم
این شلیکها بدون دوربین با قلق وبدون مگسک اصلی وبدون دقت بوده پس خواهشا در باره دقتش نظر ندین
این کلیپها رو واستون میزارم فاصله 100 متری

دوست عزیز از پستهای دوستان سو برداشت شده!
کسی نگفت که شما خدای ناکرده دروغ گفتید که تو فیلم به دوستان اعتراض میکنید! فقط چیزهایی که به صورت تجربی دیده بودیم رو گفتیم
در ضمن شما قرار شد از چوب سخت تر استفاده کنید و نتیجه رو بگید
چوبی که شما استفاده کردید نئوپان 15 میلیمتری هست
من گفتم در 90 متری با ساچمه جی اس بی 5 میلیمتر در تخته فرو میره و مسلما استحکام تخته از نئوپان خیلی بیشتره
در صورت امکان یه تست با تخته بگیرید و نتیجه رو بگید
سوال دیگه اینکه در هر شلیک چند بار از فشار کم میشه؟
ممنونKhansariha (8)
بابا تکتاز
واقعا تکتازی کردی
آقا ما کجا گفتیم خالی می بندی که تو فیلم آبروی مارو می خوای ببری؟؟؟؟؟

اما با این تستی که شما گذاشتی واقعا به قدرت هاتسان ایمان آوردم

به احتمال زیاد اسلحه من مشکل داره
حیف الآن زمان امتحاناست
انشاالله تا آخر برج مواردی رو که دوستان میگند و خواهند گفت رو امتحان می کنم
راستی آقای tmr که زحمت جواب رو کشیدی . با چی باید هوا رو از سر اسلحه مکید؟
دوستان راهنمایی کنند
با اجازه آقای tmr جواب دوستمون رو بدم:
باید با دهان سر لوله رو بمکید.البته میتونید درجه فشار هوای مخزن رو هم کنترل کنید اگه هرروز کاهش پیدا میکنه مطمئنا از اورینگها هست که قیمتی زیادی هم ندارند.
در صورت چنین مشکلی میتونید با نمونه خارجی(وایتون) اورینگها رو تعویض کنید.
موفق باشید Khansariha (8)
سلام به همه داداشای گلم
من عذر خواهی میکنم منظورم از گفتن اون جمله همون آقایی بود که تو کلیپ یه لحظه تفنگ دستش بود که باید اون تیکشو سانسور میکردم بازم عذر میخوام

کلیپ دومی یه تخته دو سانتی از فاصله 20 متری بود که ساچمه ازش راحت رد میشد بر خلاف کلیپ اول که نئوپان بود

یه کلیپ سومی هم بود از فاصله 30متری که بازم ساچمه ازش به راحتی رد میشدکه متاسفانه وسط کار باطری گوشی مرحوم شد و کلیپ کامل نشد بگیرم البته ناقصش هس بعدشم حسش نبود برم عکس بگیرم شرمنده

ساچمه jsb ندارم که تستش کنم ولی قراره تا دو سه روز دیگه ساچمه فالکن به دستم برسه با اونا تست میکنم و نتیجه رو به داداشای گلم میگم
سایلنسر هم قراره همراه با ساچمه ها برام توسط استاد بزرک داداش مسیح ارسال بشه که اگه برسه قولمیدم درفضای بازتری کلییپهارو ارائه بدم

دوستان امشب موفق شدم دوربین رو در فاصله 8متری یعنی همون صفر دومی که بانرم افزار بدست آوردمرو بدون کوچکترین دستکاری به تنظیمات دوربین حتی یک تیک با شیم گذاری بدست بیارم که البته صفر اول رو با ساچمه ts-22در60متری تصمیم دارم بگیرم
اینم عکس البته یه سوال همینجوری خوبه یا بیشتر تنظیم کنم تا همه ساچمه ها وسط خال بخوره در جایی که سه ساچمه میزدم هر سه تا روی هم میخورد البته بعضی پرت زدنا فکر کنم مال ساچمه های بی کیفیت وجدید ts-22هس
[تصویر: 8_metr_ts_22.jpg]

حالا یه سوال از اساتید به نظرتون با این تنظیم امشب من فردا میشه بدون دستکاری به تنظیمات صفر در 60 متری رو هم به دست بیارم یانه
(2011-12-25 11:41 PM)Hossein-AT44 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بمیتونید درجه فشار هوای مخزن رو هم کنترل کنید اگه هرروز کاهش پیدا میکنه مطمئنا از اورینگها هست که قیمتی زیادی هم ندارند.
در صورت چنین مشکلی میتونید با نمونه خارجی(وایتون) اورینگها رو تعویض کنید.
موفق باشید Khansariha (8)
حسین آقا اینکه مخزن فشار کم کنه بر میگرده به اورینگهای خود مخزن و ربطی به مکیدن نداره.
با مکیدن فقط میشه متوجه شد از مسیر سر کپسول تا سر لوله آببندی هست یا نه که توی این مسیر 6 اورینگ وجود داره (2 تا دور لوله، یکی تو خزانه لوله ، یکی زیر سوراخ ورودی هوا به لوله و 2 تا هم سر کپسول ) که اگه هر کدوم خراب باشن باعث اتلاف هوا در موقع شلیک میشن و قدرت سلاح کم میشه
سلاح من از نویی در این قسمت مشکل داشت که با تعویض اورینگها قدرت به میزان چشمگیری زیاد شد.
داداش tmr ممنون.من این موضوع رو نمیدونستم ولی حالا یاد گرفتم. Khansariha (8)
یه سوال:
اگه بدون ساچمه با اسلحه شلیک کنیم مشکلی براش پیش نمیاد؟
لینک مرجع