انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-08-13 06:44 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان باراکودا با 256 متر به طور میانگین شلیک میشه اما جی اس 18 واسه شکار بهتره از نظر تخریب.....10 روز پیش رفتم واسه خزگوش.....کاری ترین اصابت های ممکن رو داشتم اما 3تا خرگوش فرار کرد....به این نتیجه رسیدم که تخریب باراکودا کمه....اما با جی اس 18 کبوتر که زدم حتی با اصابت به بالش هم کبوترو میترکوند.....!...من خودم باراکودارو دوس دارم حتی بیشتر از جی اس 18 اما باید قبول کنم که واسه شکار جی اس بهتره......
.
.
.
.
.
Khansariha (256)

تخریب باراکودا بیشتره عرفان جان.من هر دو تا شو تست کردم
باراكودا براي فاصله هاي بالاي 40 متر خيلي خوبه.
تشکر می کنم از دوستان که راهنمایی کردند.
اگه کسی از دوستان گروپ باراکودا رو تو فاصله زیاد (100 متر به بالا ) رو دارن اگه بذارن ممنون میشم .
Khansariha (8)
دوستان کسی میدونه قیمت فعلی این سلاح چنده؟!
یه at44-pa هست که نشتی زیادی دارخ طوری که وقتی شب 150 بار بادش میکنم فردا صبح تقریبا به 20 بار رسیده Khansariha (21) بنظر شما کجاشو باید باز کنم و نشتی معمولا از کجاش هست
(2012-08-16 01:59 AM)Arashmoghaddas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی میدونه قیمت فعلی این سلاح چنده؟!
هرچند اینجا جاش نیست جواب قیمت بازاری بگیم Khansariha (8)
ولی اینو بگم که الان چون این سلاح مدتی هست که وارد نشده قیمتهاش پراکنده و بالا رفته (حدود 1700 تا 1900) در اصل قیمت این سلاح با همین ارز و دلار بالای 2000 برای وارد کننده میافته 800 تومن و برای فروش قطعا زیر 1 میلیون تومن میافته این گفته نماینده ترکیه در ایران و یکی از واردکنندگان هاتسان AT44 در دوروز گذشته هست که از نزدیک با هاشون صحبت کردیم . Khansariha (214)
(2012-08-16 09:53 AM)saeedglx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه at44-pa هست که نشتی زیادی دارخ طوری که وقتی شب 150 بار بادش میکنم فردا صبح تقریبا به 20 بار رسیده Khansariha (21) بنظر شما کجاشو باید باز کنم و نشتی معمولا از کجاش هست
داداش واسه منم نشتی داشت اما نه در این حد. مثلا هر 5روز 10 بار از فشار مخزن کم میشد.
.
.
راه حلش هم این بود که اومدم مخزن رو از سلاح جدا کردم و تا فشار 150 بادش کردم بعدش سوزنش رو روی کاشی حیات گذاشتم و با فشار دادنش، باد مخزن رو خالی کردم . (البته حواستون باشه که صدای زیادی هنگام تخلیه باد داره )
.
.
2 یا 3 بار این کار رو انجام بدید انشاالله درست میشه. مخزن تفنگم بعد از این کار تا حالا اصلا نشتی نداشته.
.
.
اگه مشکلتون حل نشد دیگه باید سیلندر رو باز کنید که من تا حالا اینکار رو انجام ندادم اما اساتیدی مثل آقا مسیح و دیگر دوستان میتونند در این رابطه راهنماییتون کنند.
.
.
موفق باشید ...
بنده یه at44 دارم که وقی مخزن هوا روی تفنگ نصبه شارژ نمی گیره و هر تلمبه ای که میزنم هوا مستقیم از لوله میاد بیرون و وقی مخزن را باز میکنم و به اندازهی چن تلمبه بهش باد میدم بعد از نصب مخزن و اولین شلیک کل مخزن خالی میشه واسه همین ترسیدم مخزن رو پرش کنم و فقط بهاندازه ی چند تلمبه بادش کردم
دوستان و اساتید به نظر شما مشکلش حاده یا زنده میمونه ؟ Khansariha (21)
مطمئنا چکشش گیر کرده است یا گیر میکند باید قسمت چکش را باز کنی و ببینی مشکل از کجاس
(2012-08-17 06:54 AM)janahi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنده یه at44 دارم که وقی مخزن هوا روی تفنگ نصبه شارژ نمی گیره و هر تلمبه ای که میزنم هوا مستقیم از لوله میاد بیرون و وقی مخزن را باز میکنم و به اندازهی چن تلمبه بهش باد میدم بعد از نصب مخزن و اولین شلیک کل مخزن خالی میشه واسه همین ترسیدم مخزن رو پرش کنم و فقط بهاندازه ی چند تلمبه بادش کردم
دوستان و اساتید به نظر شما مشکلش حاده یا زنده میمونه ؟ Khansariha (21)
سلاح شما هیچ ایرادی نداره فقط وقتی کپسول روی سلاح نصبه تفنگ رو در حالت مسلح قرار بدید تا چکش از شوزن والو جدا بشه تا باد خالی نشه و فشار رو تا 200 بار بالا ببرید و استفاده کنید دیگه مشکلی پیش نمیاد.
علت تخلیه ناگهانی هم فشار کمی هست که داخل مخزن دارید که با بالا رفتن فشار مشکل حل میشه.
لینک مرجع