انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-07-01 08:29 PM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی جایی اطراف شیراز هست که کفتر باشه بریم کفتر بزنیم؟؟Khansariha (48)

کاکو شما هم خودت رو معرفی کن...
فعلاً که فصل شکار نیست ولی جا برا کفر زیاده لکن شاتگان لازم داره...Khansariha (226)
(2013-07-01 08:32 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-01 08:29 PM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی جایی اطراف شیراز هست که کفتر باشه بریم کفتر بزنیم؟؟Khansariha (48)

کاکو شما هم خودت رو معرفی کن...
فعلاً که فصل شکار نیست ولی جا برا کفر زیاده لکن شاتگان لازم داره...Khansariha (226)

سلام کاکو
کوچیک شومو سالار هستم
Khansariha (214)
ارادت خدمت همه بروچه های استان فارس
بچه ها این تاپیک رو شلوغ کنیم که از جاهای دیگه عقب نیفتیم
جهرمیها صلواتگ
چطوری امیر خان؟ ما ارادت داریما. داداش کجا بریم؟
(2013-07-01 06:49 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)
دوستان پایه باشید جمعه بریم یکم هدف زنی...یک ماه باید خونه نشین بشیم حداقل این جمعه ی آخر رو استفاده کنیم...
(2013-06-20 07:20 AM)akhahir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
كجا بريم ؟
Khansariha (48)

دوست عزیز خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر باهاتون آشنا بشیم...

با سلام
چشم
من در شیراز هستم
یه وایرخ 30 و یه دونه هم 80 دارم
حالا اگه سئوالی هست درخدمتم
دوستان لطفا اگر امکان داره شماره مغازه هایی که در شیراز PCP میفروشند را برام با اسمشون قرار بدید یا برام پیغام کنید .
مثلا این فروشکاه دهناری و ...
(2013-07-06 11:19 AM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان لطفا اگر امکان داره شماره مغازه هایی که در شیراز PCP میفروشند را برام با اسمشون قرار بدید یا برام پیغام کنید .

امیر جان دهنادی یه راسته هست مثل فردوسی...انشا الله اگر رفتم یه لیست شماره برات تهیه میکنم

امیر حسین اونورا زیاد میره
(2013-07-06 11:19 AM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزيز اگر پي سي پي آمريكايي يا اروپايي مي خواهيد شيراز ارزونه
ولي اگه تركيه اي مي خواهيد از تبريز و اروميه سراغ بگيريد خيلي ارزونتره
خدمت بچه های استان فارس خیلی ارادت داریم
قیمت اسلحه دولول نخجیر تو شیراز چنده ؟ چطور اسلحه ای است ؟از بچه های جهرم هم کسی تو این تاپیک هست ؟خودشو معرفی کنه؟
سلام
فقط ميدونم اسلحه خوبي هست.قيمت ندارم.
لینک مرجع