انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
نه، گفتم که، امتحان دارم...
راستی، چرا هر چی اس میزنم جواب نمیدی؟
رفتم قآنی هیچ کدومشون حتی پیچ و مهره هم نداشتن...
(2012-10-09 08:04 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه، گفتم که، امتحان دارم...
راستی، چرا هر چی اس میزنم جواب نمیدی؟
رفتم قآنی هیچ کدومشون حتی پیچ و مهره هم نداشتن...

از قاآنی که کناره خیابان شمس هست باید بگیری...یه 100 متر از سمت دروازه کازرون تو حاشیه سمت راست قاآنی برو جلو...گذاشته دم در...

اس ام اس هم شرمنده.....انقدر گیر بودم که نتونستم .....( شارز هم کم داشتم )

یا علی
انشالله روز جمعه همه دوستان گل را ببینیم Khansariha (219)
انشا الله.....سیامک جان دعا کن حالا که داریم 120 کیلومتر راه رو میایم تا دور هم باشیم به هممون به اندازه شکار 120 تا کبک خوش بگذره....

دوستان شیراز......تقسیم کار رو شروع کنیم...چه لوازمی لازمه و کی چیها بیاره تا همه راحت باشیم.....؟

سیخ...آب...یخ...زیرانداز.....ظرف.....چای...کتری.....

راستی خوراک ببریم یا همونجا بزنیم؟؟؟؟خخخخخخخخخخخ

به نظرتون چی بهتره؟؟؟؟؟؟مرغ تکه تکه کنیم یا از این جوجه آماده های خورد شده بگیریم؟؟؟؟
آقا احسان تاجایی که بشه باید سبک سفر کرد آخه اونجا قراره بزنیم به دل کوه . Khansariha (8)
اما این وسایلی که گفتید هم تقریبا لازمه.
من خودم یه زیر انداز پلاستیکی دارم اما بدرد 3-4 نفر میخوره ولی میارمش.
کلمن هم یدونه از این کوچولوهای مسافرتی دارم اما اونم بدرد این جمعیت نمیخوره اما میارمش.
________________________________________________________________________________​________________________________________________________
راستی واسه ناهار من میگم همون مرغ ببریم ، میترسم یه وقت چیز درستی نصیبمون نشه یا شاید به مزاج دوستان گوشت شکار مناسب نیاد. Khansariha (256)
دوستان من با حسین جان در خصوصی یه مشورت اولیه کردم...البته هنوز جوابش رو دریافت نکردم.....خخخخخخخ......مشورت یک طرفه.....آقا اگه پیشنهاداتی دارید تا زوده بیان کنید.....

حسین جان به نظرت علاوه بر اون مواردی که گفتم میارم کنسرو هم نیاز هست تهیه کنم در کنارشون؟؟؟؟؟؟
احسان کاکو کوتاه بیو...عامو بنظرم من یه ساندویچی با خودتون ببرید...مرغ و سیخ و اینها دست و پا گیره...انشاالله که خوش بگذره...
اگه نظر من رو هم بخوایین منم بردن چند کنسرو رو پیشنهاد میکنم...البته همش به نظر دوستان بر میگرده...ولی خوب جوجه تو دشت و کوه میچسبه...کلا یه چیز دیگست
با سلام.
من پیشنهاد میدم فقط آب بیارین چون قرار اونجا کولاک کنیم و ناهار گوشت کبک بخوریم خخخخخ.یکم نمک هم باشه بد نیست.خخخ
من که اسلحه و فشنگ ساچمه میارم و البته چاقو خخخ.ادم باید سبک سفر کنه.
خخخخخخ.
ببخشید بیشتر جهت شوخی و مزاح بود .ان شا اله فردا دوستان ملاقات کنیم.
Khansariha (8)
خوش به حال بر و بچ فارس... Khansariha (226)
خوش بگذره دوستان... Khansariha (219)

عکس یادتون نره... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع