انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان یه هماهنگی کنید ببینیم برا کدوم جمعه برنامه بریزیم....
(2013-01-16 09:06 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کجاست محمد آقا؟ من شاید بیام…

حاجی جون تشریف بیارید در خدمتم.مسیرش براتون سر راسته.فقط باید بندازید تو اتوبان شیراز اصفهان.ببین اگه کسه دیگه هم میخواد بیاد بیارش.افتادی تو اتوبان نرسیده به مرودشت یه زنگ به کاکات بزنوزمانش فردا جمعه 29 م ساعت 8:30
در خدمتم.
نامه تمام
سلام دوستان
شرمنده محمد جان پستت رو دیر دیدم...
بنظرم یه برنامه واسه نیمه ی دوم بهمن بریزیم...
ولی همین جمعه هم میشه یه مانووری رفت...Khansariha (399)
سلام.یه پیشنهاد دارم.
بیاید تا وقتی فصل شکار هست یه برنامه بریزیم و هماهنگ کنیم که همه دور هم یه شکار هرچند یه گنجشک بریم.بخصوص اونایی که حتی برای جمعه ها هم برنامه کاری دارم(منظورم حسین نبود اصلا)!!!!!!!!!!!!!
از دست ندیم امسال رو.
واسه این جمعه کی ها پایه هستن؟
سربازان و سرداران گردان فارس, آقایان:
جلال
حسین
احسان
سعید
حامد
محمد
نخودی(خودم)
خبرررررررررر دااااار!
سلام... Khansariha (8)

مطمئنین این جمعه میخواین برین بیرون؟ Khansariha (292) ساعت 3 داربی هستاااا...!!!! Khansariha (272)
Khansariha (244) Khansariha (173) Khansariha (328) Khansariha (48)
عامو داربی چی چیه؟ طبیعت و تفنگ و شکار رو دریاب!
اگر پایه هستید که اعلام کنید تا برنامه ریزی کنیم وگرنه بگید الکی دلمون رو خوش نکنیم…
من این جمعه شرمنده ولی هفته بعد هستم.
آقا ما فردا می خوایم بریم چمران برای تیراندازی و اگر هم بود شکار...
هر کسی پایه هست پیام خصوصی بذاره…
به به...میبینم که 1 هفته نبودم این تاپیک هم رفته زیر گرد و خاک....بابا یه چیزی بزارید تو تاپیک یکم بیاد بالا....زشته تاپیک فارس خاک بخوره ها
لینک مرجع