انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
عامو یه صبح تا ظهر بیشتر اونجا نیستیم.
من اهل چویی هستم ولی بارمون سنگین میشه.
چاقو هام هم بدرد نمی خورن.
سلام. Khansariha (386)
چشم،نون هم میارم،چاقو هم میارم،زیراندازهم میارم،بطری آب هم میارم و ... هم میارم... Khansariha (331)
ساعت 5:30 (حدودا) هم سر شیخی هستم،،،ایشالا...
چایی که چیزی نمیشه وزنش...من قوری میارم...آتیش هم اونجا درست میکنیم...فقط میمونه استکان....من 3 تا استکان بیارم یا هر کی مال خودش رو میاره؟؟؟؟؟؟
محسن جون کیف ها رو میذاریم عقب دیگه, آره؟
پس من انشاالله دیگه بین5:30 تا 5:40 دقیقه سر خیابونم...
استکان هم نمی خواد...می ریزیم کف دسمون!
بیاید مسنجر تا درست صحبت کنیم...
آره دیگه!! یا میتونیم وسایل رو بذاریم جلو خودمون بریم عقب...!!!؟Khansariha (266)

برای استکان هم،هرکی پیشنهادشو داده باید وسایلشم بیاره دیگه!!!نههه!!؟؟ Khansariha (266)
راستی من چی بیارم؟کنسروی؟ساندویجی؟کشکی؟دوغییی!!؟؟
محسن جون هر کسی غذا برای خودش بیاره.
من دو تا ساندویچ میارم.
یه لیوان هم میارم.
صبحونه هم یا بخورید یا بیارید.
دندون هاتون هم مسواک بزنید.
خخخخخخخخخخخ
بنده خدا اقا احسان.اقا احسان برادر این چه کاری که شما دارین انجام میدین؟؟؟اگه میخواهین کوه برین یا برای شکار که نباید این همه وسایل ببرین.
شوهر خالم جمعه تعریف میکرد(بعد از شکار ناکام)که یه بار با دوستانش رفته بوده کوه و برای این که دست پر بره توی کولش دو تا هندوانه و مقدار اب گذاشته بوده،خلاصه وست های راه میبره و مجبور میشه بزور به دوستاش هندوانه بخورونه.(اونم دو تا هندونه بزرگ 9،10 کیلویی)
حالا من ماندم شما میخواهی قوری چایی به سید بخورونی با استکان ها را خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
من یه سوال برام پیش اومده:این غذایی که میگین هر کسی برای خودش بیاره برای نهاره یا عصرونه؟
یا برای اینه که اگر از شکار چیزی نصیبمون نشد گشنه نمونیم؟
والا محراب جان قوری خالی که وزنی نداره.....آب هم که باید ببریم....اونجا هم کوه نیست....زمینش مسطحه.....

چایی هم تو طبیعت میچسبه ها....

امیر حسین سر راه تو گلدشت آش میخریم میبریم برا صبحونه...نظرت چیه؟؟؟؟
(2012-12-13 09:24 PM)mkmk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه سوال برام پیش اومده:این غذایی که میگین هر کسی برای خودش بیاره برای نهاره یا عصرونه؟

خخخخخخخخخخخخخ...محسن جان نهار...احتمالا زیاد نتونین بمونیم..باید ساعت 3-4 برگردیم...امیر حسین شنبه امتحان داره
(2012-12-13 09:27 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا محراب جان قوری خالی که وزنی نداره.....آب هم که باید ببریم....اونجا هم کوه نیست....زمینش مسطحه.....

چایی هم تو طبیعت میچسبه ها....

امیر حسین سر راه تو گلدشت آش میخریم میبریم برا صبحونه...نظرت چیه؟؟؟؟
(2012-12-13 09:24 PM)mkmk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخخخخخخخخخ...محسن جان نهار...احتمالا زیاد نتونین بمونیم..باید ساعت 3-4 برگردیم...امیر حسین شنبه امتحان داره

باشه اقا احسان اما از من گفتن بود.خخخخخخخخخخخخ
سید چه امتحانی داره؟خخخخخخخخخخ
لینک مرجع