انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر: 13907361001.jpg]
[تصویر: 13907361002.jpg]
[تصویر: 13907361003.jpg]
[تصویر: 13907361004.jpg]
[تصویر: 13907363171.jpg]

تقدیم به بچه های استان فارس

[تصویر: 13907364341.jpg]
(2014-01-26 09:32 AM)shekarchikoohestan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته نرخ های چند سال قبله
[تصویر: 27.jpg]

یه دوستی دارم که خیلی با من صمیمی هست...این دوست ما دقیقا شب تولد امام رضا جشن ازدواجش رو گرفت...من وقتی ریز خرجش رو دیدم شاخم در اومد...فقط 2.5 میلیون کل خرجش با تالار و شام و غیره شده بود....

میگفت تو این 1 ساله که از شروع خاستگاری و نامزدی تا ازدواج میگذره کلا 6 تومن خرجش شده

خدا کنه انسان قناعت کنه...اگر همه یاد میگرفتند قناعت کنند و چشم و هم چشمی نکنند خیلی چیزها درست میشد

متاسفانه توکلمون کم رنگ شده

دیشب حرف ازدواج رو کشیدم وسط...اولین حرفی که به من میزنن تو خونه اینه که با 500 تومن میخوای چکار کنی...اصلا نمیگن آیا کسی رو در نظر داری؟؟؟چطور دختریه؟؟

حتی پیشنهاد هم نمیدن...فقط نفوس بد میزنند...

البته مشکل همه خانواده ها همین شده

خدا آخر و عاقبت هممون رو ختم به خیر کنه

یا علی
اره قبول دارم چشم هم چشمی کل جامعه رو خراب کرده
دوستان اطراف شیراز کجا خرگوش واسه شکار گیر میاد؟؟؟
سلام
ما اخر نفهمیدیم تفنگ بادی 5/5 تو استان فارس مجوز میخواد یانه
کلا 5.5 جواز نمیخاد.
سلام و درووود به بروبچ شیراز.آقا کسی میدونه ماسبقات تراپ کشوری در چه تاریخی و در کجای شیراز برگذار میشه؟؟؟اگه میدونید لطفا یه آدرس دقیق بدید.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-02-04 08:56 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درووود به بروبچ شیراز.آقا کسی میدونه ماسبقات تراپ کشوری در چه تاریخی و در کجای شیراز برگذار میشه؟؟؟اگه میدونید لطفا یه آدرس دقیق بدید.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام
تاریخش رو نمیدونم ولی محل برگزاریش سایت تراپ نمایشگاه بین الملل واقع در شهرک گلستان هست..

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
سلام
24 و 25 بهمن ماه تاریخ برگزاریشهKhansariha (8)
توتاکسی بودیم,دوستم گفت:بریم قلیون بکشیـــــــم..
راننده پیرمرد بود,برگشت گفت:جوونم,جوونای قـــــــــدیم...تفریــــــحات سالـــــــم بکنید.! :|
دوستم برگشت گفت:با2هـــزار تومن چه تفریح سالمی میشه کرد؟!بگو انجام بدیـــــــم....:|
هیچی دیه راننده لال شــــــــــدKhansariha (367)Khansariha (226)
لینک مرجع