انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان شیرازی گل مخصوصا حامد جون..سید جون ..شاهین خان و علی آقا . بالاخص جلال آقا اگه ما و دیانا 45 سن بالای مارو قابل بدونن یه قرار میزاریم ایشا الله یه آخر هفته میریم همگی با هم بیرون یه صفایی کنیم
یه جای خوب سراغ دارم به اسم روستای کره بس..بعد از کهمره سرخی هست...خیلی صفا داره....یه جنگل بلوط داره با رودخونه فکر کنم قره آقاج....
ایشا الله به زودی نقشه مسیرش رو برای دوستان میزارم تا اگه دوستان خواستن با خانواده تشریف ببرن....جای خیلی جذاب و دیدنی هست

فاصله محل تفریگاه با همه پیچ در پیچیش از پلیس راه امیر کبیر فقط 52 کیلومتره
سلام به همگی.من هادی هستم بچه تهران ولی الان شیراز زندگی میکنم خوشحال میشم با شما آشنا بشم منم تفنگم وایرخ 80 هستش از دهنادی خریدمش.
سلام آقا هادی....امیدوارم در کنار شیرازی های گل اوقات خوشی داشته باشی....به این تاپیک سر بزن چون اینجا قرار ملاقات میزاریم و میریم بیرون با هم و با هم بیشتر آشنا میشیم
مثل من و آقا حامد و همینطور شاهین و علی

ایشا الله اگه بشه یه قرار میزاریم اگه دوستان قابل بدونن دسته جمعی بریم بیرون صفا سیتی
علی آقا خوش به حالت...ما که هر چی به شاهین گفتیم بریم بیرون نمی اومد! ازم می ترسید!Khansariha (399) شاهین خان شمارتو تو پ.خ. بهم میدی؟ اگر باز نمی ترسی یـ بلایی سرت بیارم!
فکر نکنم بحث ترس یا چنین چیزایی باشه دوست عزیز تا اونجایی که من ایشون رو شناختم !!!
از من غریب تر و جدید تر که توی این تاپیک نیست ولی ایشون خیلی خوب من رو تحویل گرفتن , پس نباید ندونسته چنین حرفی رو زد !
البته حتما آقا شاهین هم دلایل خاص خودشون رو دارن ...
(2012-05-20 10:52 AM)AliBB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر نکنم بحث ترس یا چنین چیزایی باشه دوست عزیز تا اونجایی که من ایشون رو شناختم !!!
از من غریب تر و جدید تر که توی این تاپیک نیست ولی ایشون خیلی خوب من رو تحویل گرفتن , پس نباید ندونسته چنین حرفی رو زد !
البته حتما آقا شاهین هم دلایل خاص خودشون رو دارن ...

من ندونسته حرفی نزدم دوست عزیز...Khansariha (367)
شاهین پسر گلیه...ولی نمی دونم برای چی اینکار ها رو می کنهKhansariha (399)
انشا الله فرصت بشه تو تابستون همگی (همه ی بچه های شیراز) بریم تیر اندازیKhansariha (256) بنظر من همونجایی که آقا احسان و حامد خان رفته بودند جای خوبیهKhansariha (226)
راستی علی آقا: کجا رفتید برای گروپ گیری؟ میشه گروپ هایی که با فنری گرفتید رو هم بذاریدKhansariha (226)
اسم جاشو نمیدونم . یه باغ بود ولی اسم منطقش رو نمیدونم !!
از آقا شاهین بپرسین کجا بود چون من شیراز رو فقط آدرس داخل شهرش بلدم نه خارجشو ...
گروپ ها هم همه پیش شاهین هست میگم بذاره . من فقط عکس گروپای pcp رو دارم . شاهین یه 52 آورده بود منم با 350 خودم گروپ گرفتم ولی زیاد جالب نشد
سلام امیر حسین گیر امتحانام این روزا تا بستون یه سفری میخوام برم یه جایی قبل یه بعدش
جور بشه پایه هستم
علی جا اونجا باغ عموم هست مال پسر عمومه همون که باهامون اومده بود
Khansariha (8)
آه خدای من اصلا باورم نمیشه ظرف مدت یه روز، 2 صفحه به این تاپیک اضافه شده باشه اینو حتما باید توی گینس ثبتش کنن (خخخخ)
آقا جلال تحویل بگیر داداش . این دیگه دست شما رو میبوسه که به عنوان بزرگتر و پیشکسوت جمع ، یه میتینگ مشتی راه بندازید که با دوستان استان فارسیمون بیشتر آشنا بشیم که انشاالله فصل شکار در معیت دوستان بترکونیم...
دوستان خیلی مخلصیما . اگه قابل بدونید یه کارت عضویت هم واسه ما صادر کنید بیایم شاگردیتون رو کنیم ...
یا علی
نقل قول :تا بستون یه سفری میخوام برم یه جایی قبل یه بعدش
جور بشه پایه هستم
کی شیرازی؟
در ضمن از همین الان برنامه ریزی کنیم بهتره...من که به احتمال قوی از 25 خرداد تا 10 تیر هستم. البته بهتره فقط یـ دور آشنایی باشه چون برای کل کل و گروپ در فواصل بالا من حرفی برا گفتن ندارم...بخصوص که هنوز دوربین هم نخریدمKhansariha (226)
در ضمن، بحث مکان هم هست...بنظر من همون جایی که احسان خان و آقا حامد رفته بودن خوبه...نظرتون چیه؟
لینک مرجع