انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام علیکم جمیعاً
ما که امتحانتمون شروع شده ولی انشا الله بعد از خرداد فرصت بشه همگی دور هم جمع شیم....
راستی برچسب طرح استتار کجا گیر میاد؟
پیدا کردی یه ندا هم به من بده دنبالشمKhansariha (8)
خب مثل اینکه من پنج شنبه نمی تونم بیام، امتحان کنکور ارشد دانشگاه آزاد دارم روز پنج شنبه ساعت 4 عصر
ولی واسه روز جمعه در خدمتم
(2012-05-06 11:33 AM)Hamed_HW80 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب مثل اینکه من پنج شنبه نمی تونم بیام، امتحان کنکور ارشد دانشگاه آزاد دارم روز پنج شنبه ساعت 4 عصر
ولی واسه روز جمعه در خدمتم

ای ووی....چرو؟

من احتمالا جمعه نیستم....الان رفتم سه بسته ساچمه خریدم...1 بسته دنیا ایرانی یر تیز...یه بسته جت نخجیر...یه بسته هم TS 10

خو ایشا الله موفق باشی...حالو فرصت زیاده
Khansariha (48)Khansariha (48)
Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام جناب severus snape
امروز دو تا دوربین چشمم رو گرفت که خیلی زیبا و در سایز بزرگ بودن یکی بوشنل بود البته صد در صد غیر اصل دیگری هم گامو
منتهی هر دو شون مجهز به تنظیمات شبیه به دوربین های سنتر پوینت و همچنین پارالکس و زوم بودند البته گامو ال ای دی هم داشت
هر دو رو به قیمت اعجاب انگیز 80 معرفی کرد میخواستم ببینم جریانش چیه
بستگی داره تا تفنگت چی باشه روی دیانا 27 یه بوشل بدون آرم بوشل از عارف گرفتم شبیه سنتر پوینته
توضیحاتشم اینجا هست
[تصویر: %D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B10330.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان عزیز هم استانی کسی هست ar6 یا سلاح مشابه از نظر قدرت داشته باشه ؟
جمعه قصد دارم چند مدل سلاح pcp رو با سوماترا توی گروپ گیری مقایسه کنم و بد نیست چند مدل هم رده با سوماترا هم باشه ! (از نظر قدرت)
از دوستان کسی هست ما رو همراهی کنه ؟؟؟
امروز خیلی باد میاد فردا بعد از ظهر میخوام دوربین والتر رو تنظیم کنم یه جا سراغ دارم خواستی تو هم بیا سوماترات هم بیار ببینم چه طورهKhansariha (8)
(2012-05-18 03:50 PM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز خیلی باد میاد فردا بعد از ظهر میخوام دوربین والتر رو تنظیم کنم یه جا سراغ دارم خواستی تو هم بیا سوماترات هم بیار ببینم چه طورهKhansariha (8)

خوبه ! هستم , حتما میام .
توی پ خ هماهنگ میکنم باهات
لینک مرجع