انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
بله درست ميفرماييد طبيعت خيلي بهتره. اگر كسي باغي چيزي داره يا جايي رو بلده لطفاً اعلام كنه
سلام هم استانی های عزیز Khansariha (48)
با این که من شیراز نیستم و پی سی پی هم ندارم، ولی تا حد امکان سعی میکنم اگه برنامه ای باشه، واسه دیدن دوستان هم که شده، خدمت برسم و از نزدیک زیارتشون کنم.
به امید برگزاری هرچه زودتر و بهتر مسابقات تو استان پهناور فارس، مخصوصا تو یکی دو ماه آینده که بهترین هوا رو داره
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
چیزی که سرنوشت انسان را می سازد “استعدادهایش” نیست ، “انتخابهایش” است … برای زیبا زندگی نکردن ، کوتاهی عمر را بهانه نکن ؛ عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی می کنیم !......... هنگامی که کسی آگاهانه تورا نمی فهمد خودت را برای توجیه او خسته نکن .........… برآنچه گذشت آنچه شکست آنچه نشد آنچه ریخت حسرت نخور زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ......... تحمل کردن آدمهایی که ادعای منطقی بودن دارند سخت تر از تحمل آدمهای بی منطق است ...... . .موانع آن چیزهای وحشتناکی هستند که وقتی چشممان را از روی هدف بر می‌داریم به نظرمان میرسند !.........اگر میخواهی دروغی نشنوی ، اصراری برای شنیدن حقیقت مکن . . . به خاطر داشته باش هرگاه به قله رسیدی همزمان در کنار دره ای عمیق ایستاده اى....... هرگز با یک آدم نادان مجادله نکنید تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند .....
ߑϰߑ
ﺻﺎﺩﻕ ﻫﺪﺍﯾﺖ ﭼﻪ ﻗﺸﻨﮓ ﮔﻔﺖ :
ﺣﺎﻝ ﻣﺎ ﺑﺎ ﺩﻭﺩ ﻭ ﺍﻟﮑﻞ ﺟﺎ ﻧﻤﯿﺎﯾﺪ ﺭﻓﯿﻖ ....
ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﺮﺩﻥ ﺑﻪ ﻋﺎﺷﻖ ﻫﺎ ﻧﻤﯿﺎﯾﺪ ﺭﻓﯿﻖ ...
ﺭﻭﺣﻤﺎﻥ ﺁﺑﺴﺘﻦ ﯾﮏ ﻗﺮﻥ ﺗﻨﻬﺎ ﺑﻮﺩﻥ ﺍﺳﺖ ....
ﻃﻔﻞ ﺣﺴﺮﺕ ﻧﻮﺵ ﻣﺎ ﺩﻧﯿﺎ ﻧﻤﯿﺎﯾﺪ ﺭﻓﯿﻖ ....
ﺩﺳﺖ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺧﻮﺩﺕ "ﻫﺎ " ﮐﻦ ﺍﮔﺮ ﯾﺦ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ ...
ﺍﺯ ﻟﺐ ﻣﻌﺸﻮﻗﻪ ﻫﺎﻣﺎﻥ "ﻫﺎ " ﻧﻤﯿﺎﯾﺪ ﺭﻓﯿﻖ ...
ﻫﻀﻢ ﺩﻟﺘﻨﮕﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﻮﺝ ﺁﺳﺎﻥ ﻧﯿﺴﺖ ...
ﺁﺏ ﺩﺭﯾﺎ ﺑﯽ ﺳﺒﺐ ﺑﺎﻻ ﻧﻤﯿﺎﯾﺪ ﺭﻓﯿﻖ ...
ﯾﺎ ﺷﺒﯿﻪ ﺍﯾﻦ ﺟﻤﺎﻋﺖ ﺑﺎﺵ ﯾﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﺑﻤﺎﻥ ...
ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺳﻤﺖ ﺩﻝ ﺯﯾﺒﺎ ﻧﻤﯽ ﺁﯾﺪ ﺭﻓﯿﻖ .
بهترین آدم های زندگی ؛
همان کسانی هستند که
وقتی کنار شان می نشینی
چایی ات سرد و دلت گرم میشه.
دوستان شيرازي دارم براي مسابقه برنامه ريزي ميكنم. دوستاني كه قصد شركت كردن دارن توي پيام خصوصي اعلام آمادگي كنن. شمارشون رو هم بگذارن تا باهاشون تماس بگيرم.
در هیاهوی زندگی دریافتم 
چه دویدن هایی که فقط پاهایم را از من گرفت 
در حالی که گویی ایستاده بودم 
و چه غصه هایی که سپیدی موهایم را حاصل شد 
در حالی که قصه ای کودکانه بیش نبود
دریافتم کسی هست که اگر بخواهد می شود
و اگر نه
نمی شود
به همین سادگی…
داوینچی موقع کشیدن تابلوی "شام آخر" دچار مشکل شد،
میبایست "نیکی"را به شکل عیسی و"بدی" را به شکل یهودا به تصویر میکشید.

روزی در یک مراسم ربانی تصویر مسیح را در چهره ی یکی از جوانان گروه كركليسا یافت.
از چهره ی او الگو برداشت.
سه سال گذشت...
تابلوی شام آخر تقریبا تمام شده بود
اما داوینچی هنوز برای یهودا مدل مناسبی پیدا نکرده بود.
کاردینال کم کم به او فشار آورد که نقاشی دیواری را زودتر تمام کند.
نقاش پس از روزها جستجو جوان شکسته و ژنده پوشٍ مستی را در جوی آبی یافت.
از دستیارانش خواست تااورا به کلیسا بیاورند.
دستیارانش اورا سر پا نگه داشتند و در همان وضع داوینچی از خطوط بی تقوایی گناه که به خوبی بر آن چهره نقش بسته بود نسخه برداری کرد.
وقتی کارش تمام شد
گدا که دیگر مستی از سرش رفته بود،
با آمیزه ای از شگفتی گفت: من این تابلو را قبلا دیده ام!!!
داوینچی پرسید:کی؟
گدا گفت:سه سال قبل پیش از آنکه همه چیزم را از دست بدهم زمانی که درگروه كر كليسا بودم و هنرمندی از من دعوت کرد مدل عیسی بشوم!!!

میتوان گفت: "نیکی"و"بدی" دو روی یک سکه هستند.
(همه چیز به این بسته است که کی دركدام مسير قرار بگيريم.)
دوستان عزیز شیرازی
ساچمه با قیمت مناسب کجای شیراز گیر میاد؟ jsb , h&n
سلام فراوان خدمت دوستان فوق با حال و فعال هم استانی.تایپیک همه استانها هر روز پست جدید داره جز تایپیک استان ما.

بنده بیشتر ساچمه را از دهنادی و مغازه آقای عارف میخریدم.البته دوبار چند هزارتایی از کیش آوردم و به همین خاطر مدتها هست جهت تهیه ساچمه به دهنادی نرفتم.Khansariha (219)

از دوستان کسی به تازگی دفترچه شناسایی شکارچی گرفته؟////من زنگ زدم گفتن صدور دفترچه به تاریخ پیوسته.
لینک مرجع