انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام.کسی از دوستان یک جایی سراغ داره بریم دو تا کبوتر یا قمری یا سار بزنیم؟جای خوبا .مرسی
سلام دوستان شیرازی:
تو خیابون دهنادی یک مغازه ای به نام وسایل شکارصخره وجود داره.
لطف میکنید یک شماره تلفنی تو خصوصی یا برام اس ام اس کنید ازاین شماره.
09187635321 صالحی
یا اگر تشریف بردید یک قیمتی از at44 برام بگیرید و اس کنید.
ممنونم از شماKhansariha (8)Khansariha (48)
سلام دوستان...
خوب از اونجایی که تاپیک بحث متفرقه رو پلمپ کردن ما باید حرف های بیربطمون رو توی خونه ی خودمون بزنیم...
آقا یه توصیه دارم هیچوقت کاری رو با عجله انجام ندید و سیمی که نمی دونید مال چی هست رو قطع نکنید...Khansariha (368)
من هدفونم خش خش می کرد بازش کردم ببینم چه مرگیشه؟!؟! سیستمش ساده بود و راحت درستش کردم فقط رگ الکتریسینیم گرفت و گفتم اینکه میکروفونش کار نمیکنه خوب بذار فیش میکروفونش رو ببرم...چشتون روز بد نبینه بدون اینکه نگاه کنم یکی از فیش ها رو چیدم و نگاه کردم دیدم مال گوشی ها رو چیدمKhansariha (118)
خلاصه با کلی بدبختی نشستیم دوباره اون سه تا سیم ظریفش رو به هم چسبوندیمKhansariha (92)
این بود انشای من! خخخخـ! Khansariha (266)
وزارت محيط زيست آلمان برای زيباسازی شهرهای اين كشور از تابلوهايی استفاده كرده كه حديثی از پيامبر اسلام(ص) بر روی آن‌ها نقش بسته است.

وزارت محيط‌ زيست آلمان كه وظیفه زيباسازی فضای شهر را بر عهده دارد، در یکی از تازه‌ترين اقداماتش، حديث نبوی «لبخند شما صدقه‌ای است كه به برادرتان تقديم می‌كنيد» را در برخی از شهرهای بزرگ اين كشور نصب كرده است.

اين حديث به زبان آلمانی بر روی تابلوها و بنرهای اماكن عمومی شهرهای بزرگ آلمان نصب شده و در زير آن نام مبارک پيامبر اسلام(ص) نوشته شده است.

[تصویر: 130638_615.jpg]

گفته می‌شود كه اين اقدام وزارت محيط زيست آلمان با هدف معرفی اسلام به شهروندان غيرمسلمان و مبارزه با اسلام‌هراسی صورت گرفته است.

همچنين طی ماه گذشته نيز، يك شركت استراليايی توليدكننده آب معدنی، بر روی بطری‌های آب حديثی از پيامبر(ص) را حك كرده بود كه بر مبنای آن هدر دادن آب گناه شمرده شده است.
دوستان شیرازی سلام علیکم
برای روز جمعه پس فردا کی میاد بریم شکار
من دوست دارم بیام ولی وسیله ندارمKhansariha (399)
از دوستان هر کس وسیله داشته باشه بیاره هزینه سوختش رو هم تامین میکینم
ما انقدر گفتیم بیاید بریم بیرون هیچکس گوش نکرد...حالا که درس های من جدی شد؟
من تا بعد از خرداد هیچ جمعه ای بیکار نیستم...تا ساعت 10 کلاس دارم...ولی بعد از اون شاید بتونم بیام...Khansariha (226)
منم با آقا سعید موافقم، هر کس داره بیاره ما هزینه سوخت رو متقبل میشیمKhansariha (8)
خب به قول خودشون اولین باشگاه تراپ جنوب کشور در شیراز افتتاح شد.
به به.چه شاخ ها که تو این باشگاه شکسته نخواهد شد . خخخخKhansariha (214)
لینک مرجع