انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دیگه با اومدن داش محسن ماشین هم جور شد!
اون هم چه ماشینی! باب شکاره! میشه مثل این مستند ها بشینی پشتش بذاری دنبال گوزن ها بهشون بیهوشی بزنی! خخخخخـ!
احسان جون من یه شارژ بخر...مردم از بس بهت پیام بی پاسخ دادم!
خونه ای؟
(2012-12-05 04:26 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اوه اوه.....امیر حسین وجدانا عجب سوماترایی بود.....دمش گرم....با تلنبه هیل و دوربین 8*32*50 و دوپایه طرح هریس کلا میداد 6 میلیون....ای کاش 6 میلیون پول بی زبون داشتم...امون نمیدادم.....
شما برو از نزدیک ببینش این سوماترا خیلی خط و خش داره و معلومه صاحبش حسابی ازش کار کشیده
بعد در کمال وقاحت میگن آکبنده
من یک شلیک باهاش کردم کل تفنگ انگار لق بود
حیف پول
باور کن اینجوری که تفنگ با این وضعیت را بجای آکبند قالب میکنن دیانا 52 و 54 و ویسپر سی اف آر منو میشد دوبله آکبند معرفی کرد .خداوکیلی با هرکدومشون یک بسته تیر هم نزده بودم
بعضی از این فروشنده ها واقعا بویی از وجدان و انسانیت نبردن
(2012-12-05 04:47 PM)amiremadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-12-05 04:26 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اوه اوه.....امیر حسین وجدانا عجب سوماترایی بود.....دمش گرم....با تلنبه هیل و دوربین 8*32*50 و دوپایه طرح هریس کلا میداد 6 میلیون....ای کاش 6 میلیون پول بی زبون داشتم...امون نمیدادم.....
شما برو از نزدیک ببینش این سوماترا خیلی خط و خش داره و معلومه صاحبش حسابی ازش کار کشیده
بعد در کمال وقاحت میگن آکبنده
من یک شلیک باهاش کردم کل تفنگ انگار لق بود
حیف پول
باور کن اینجوری که تفنگ با این وضعیت را بجای آکبند قالب میکنن دیانا 52 و 54 و ویسپر سی اف آر منو میشد دوبله آکبند معرفی کرد .خداوکیلی با هرکدومشون یک بسته تیر هم نزده بودم
بعضی از این فروشنده ها واقعا بویی از وجدان و انسانیت نبردن

مهندس جون میدونم داداش...این آقا شهره خاص و عامه تو راسته دهنادی.....ولی فکر کنم تنها کسی که پی سی پی داره تو شیراز این باشه.....اون هم سوماترا...لامذهب خیلی نازه....

البته خط و خشش رو دیدم...معلوم بود کار کرده...ولی دست نگرفتم ببینم چند مرده حلاجه

ای خداااا...به ما هم یه پولی برسون بتونیم به مراد دلمون برسیم

یا علیKhansariha (8)
(2012-12-04 10:52 PM)mkmk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره،رفتیم ده نادی خریدیم و درستش کردیم.
4-16 هم به آقا مسیح گفتم.تا دوروز دیگه احتمالا گیرم میات... Khansariha (20)

محسن جان تا قبل از جمعه برسه به دستت عالی میشه.....جمعه میریم یاورش رو استاد میکنیم
یک ذره تلاش کنی اون هم به دست میاد.چه کنیم که مجبوریم این دولت را تحمل کنیم.همین سوماترا را پارسال همین موقع میدادند 1400 تازه با تلمبه.
فقط همینو بگم که این حق ما ایرانیها نیست که با ما اینجوری رفتار میکنند.
اینو براتون مقایسه کنم که یک کارگر در اروپا حداقل 3000 دلار حقوق میگیره و مارادور را میگیره 450 دلار یعنی حقوق 5 روزش.ولی اینجا به همت مسئولین محترم کارگر حقوقش 350 هزار تومنه و همون مارادور را باید بخره 4 میلیون
یعنی 10 ماه حقوقش.
حالا 10 ماه کجا و 5 روز کجا؟
کاش خدا به همه ما هم لطف کرده بود و ما هم در اروپا و آمریکا به دنیا میومدیم تا مثل آدم زندگی میکردیم
تو این مملکت هرچیزی که ذره ای به انسان حال بده و حکم تفریح داشته باشه حروم و غیر قانونی و غیر شرعیه البته برای مردم اینجوریه نه برا خودشون.به قول یکی از دوستان اگه قبلا میدونستن که شکستن قولنج چقدر حال میده همونم حروم اعلامش میکردن Khansariha (62)Khansariha (62)Khansariha (62)Khansariha (13)Khansariha (13)Khansariha (13)Khansariha (13)Khansariha (13)
اشتباه میگم؟
خیلی حرفهای دیگه هم تو دل هممون هست که نمیتونیم بکیم
بحث من هم بحث سیاسی نیست که .صحبت سر قیمت تفنگهاست
خوب خدا را شکر که راضی هستین
من واقعا دوست ندارم دوستان از دستم ناراحت بشن ولی خوب باید بعضی از واقعیات را هم قبول کنید
اگه از نظر شما مردم ایران مستحق همچین برخوردی هستن که من دیگه هیچ حرفی ندارم
بده که دوست دارن همه مردم کشورم در رفاه نسبی باشند؟ من تا حدود زیادی دینم را به کشورم ادا کردم و 12 سال در بیابونها و توی خاک و خل با کمک دوستان زحمتکش دیگر چند تا کارخونه سیمان و پالایشگاه و پتروشیمی ساختیم و از جوونیمون گذشتیم.واقعا از ماست که بر ماست
به هر حال اگه صحبتهام باعث رنجش هر کدام از دوستهای عزیز شده صمیمانه عذرخواهی میکنم
ای کاش میتونستیم عقاید مختلف را تحمل کنیم
مگه بچه هستیم که با دو کلمه حرف دلخور بشیم؟
بخدا وقتی میبینم چیزهایی که برای خارجیها پیش پا افتاده و سهل الوصوله برای خیلی از ما مردم ایران که روی گنج و نفت نشستیم شده آرزو ناراحت میشم.اگه دقت کرده باشی من به نفع شما صحبت کردم و قصدم حمایت از حقوق خود شما دوستان بود و امیدوارم ایرانیها به حداقل حقوق و خواسته هاشون برسن.
منم دیگه این بحث را ادامه نمیدم ولی ایکاش از حقتون دفاع کنید و نگذارید به بهانه دین و مذهب شما را بچاپن.
Khansariha (54) ...موافقم... Khansariha (20)
اگر بارون نیاد و برای دوستان کار پیش نیاد فعلاً سه نفر هستیم. دیگه کسی پایه نیست؟
می خوایم بریم طرف شهرک صدرا. به گفته احسان کاکلی و کبوتر زیاد داره.
محسن جان ما چشم امیدمون به شماست.
اگر نیای باید دوباره ولو شیم توکوه های چمران!
سلام دوستان
از دیروز یه سر داره بارون میاد...خدا رو شکر ولی موندم تو کار خدا!
همش آخر هفته بارون میفرسته که برنامه ما کنسل بشه!
خدا کنه تا آخر شب بند بیاد...
محسن جان چی شد؟ وضعیت چطوره؟
هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی خدا!
امون از دست...!Khansariha (367)
(2012-12-05 05:52 PM)amiremadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاش خدا به همه ما هم لطف کرده بود و ما هم در اروپا و آمریکا به دنیا میومدیم تا مثل آدم زندگی میکردیم
تو این مملکت هرچیزی که ذره ای به انسان حال بده و حکم تفریح داشته باشه حروم و غیر قانونی و غیر شرعیه البته برای مردم اینجوریه نه برا خودشون.به قول یکی از دوستان اگه قبلا میدونستن که شکستن قولنج چقدر حال میده همونم حروم اعلامش میکردن Khansariha (62)Khansariha (62)Khansariha (62)Khansariha (13)Khansariha (13)Khansariha (13)Khansariha (13)Khansariha (13)
اشتباه میگم؟
خیلی حرفهای دیگه هم تو دل هممون هست که نمیتونیم بکیم
(2012-12-05 07:19 PM)amiremadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.................واقعا از ماست که بر ماست
..................
ای کاش میتونستیم عقاید مختلف را تحمل کنیم
(2012-12-05 07:56 PM)amiremadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
................اگه دقت کرده باشی من به نفع شما صحبت کردم و قصدم حمایت از حقوق خود شما دوستان بود و امیدوارم ایرانیها به حداقل حقوق و خواسته هاشون برسن.
منم دیگه این بحث را ادامه نمیدم ولی ایکاش از حقتون دفاع کنید و نگذارید به بهانه دین و مذهب شما را بچاپن.
تذکر

دوست عزیز مباحث و کنایه های سیاسی و عقیدتی بر علیه نطام نزنید (خلاف قوانین انجمن و تعهد خودتون عمل کردین)
لینک مرجع