انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
هادی جون والا سلاح های کمر شکن زیاد مناسب نصب پابه نیستند مگر اینکه پایه دست ساز بسازید و رو بدنه نصب کنید

روش گذاشتم عکس هم به شرح زیر است

ابتدا برو به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ثبت نام کن

بقیه کارها رو به ترتیب عکس ها نشون دادم....

[تصویر: 13380476691.jpg]
[تصویر: 13380476692.jpg]
[تصویر: 13380476693.jpg]

ایشا الله به زودی می خوام اقدام به ساخت دوپایه ارزون و همینطور نصب بند بر روی افسانه بکنم.....البته بدون سوراخ کردن قنداق

خدا توفیق بده حتما اینا هم برا استفاده دوستان میزارم

فعلا یا علی
مرسی از راهنمایی شما.میگم این دوپایرو پیکار کنم پس توی دهنادی ازم میخرن یا اطلسی؟کلی پولشو دادمKhansariha (367)
اگه دوپایت جای پیچ برا نصب داره نگهش دار...شاید یه 52 یا 54 یا 56 خریدی
این دو پایه رو 52 و 54 و 56 محشره...مخصوصا 56 خیلی ناز میشه با این دو پایه
به نظرشما دوستان اگه میخام یه پی سی پی بگیرم بین سوماترا مثل اینکه چند مدل داره و ویندی سیتی کدامو به من پیشنهاد میدین و چرا؟Khansariha (256)
کار کردن با سوماترا یکم تجربه و تخصص میخواد ولی ویندی سیتی نه.
سوماترا پر قدرت و با دقته و ساچمه مناسبش هم کمی گرون Khansariha (8)
یا لا یالا با اجازه با اجازه آقا مهمون نمیخواید.
آقا جلال سلام و علیکم برادر.
این تلمبه شما پایانش چی شد.من از آقا اسماعیل پرسیدم گفت قراره بیارید با خودتون تهران ولی بعدش گفت کنسل شده و خلاصه من نفهمیدم کی شما میاید.
عرض کنم خدمت شما ما به داخل تلمبه اصلا کاری نداشتیم و بازش نکردیم استاد رودستگاه تاب گیری کردن و امیدوارم که خیلی بهتر شده باشه.یه اورینگم داخل سر سیلندر دوم بود که به سمت دسته است که با بکس باز میشه.اونم عوض شد ودر آخر هم اون پیچ تخلیه برنجی زیر که کج شده بود در آورده شد که شکست و من پیچ جایگزین با همون گام پیچ جایگزین کردم که در نهایت با تفلون آببندی شد و سیل کامل کرد.بعدشم باد زدم در حد تست.
به نظر من تلمبه ای هست که میشه ازش استفاده کرد.اگر ایرادی داشت یا اورینگی خواست بگو برات صمیمانه ارسال کنم.شما عزیزی.Khansariha (8)
Khansariha (256)
فردا یه سری میخوام برم دهنادی مهماتم تموم شده از بچه ها کسی نمیدونه سامیانگ کجا شیراز گیرم میاد؟
(2012-05-29 09:29 PM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فردا یه سری میخوام برم دهنادی مهماتم تموم شده از بچه ها کسی نمیدونه سامیانگ کجا شیراز گیرم میاد؟
سلام
شاهین جان من میام
صبح باهات تماس میگیرم
منم دنبال سامیانگ 28 هستم !!!
کسی سراغ داشت خبر بده
با دوستم میخوام برم ولی عیبی نداره تو هم بیا
Khansariha (8)
(2012-05-29 09:45 PM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با دوستم میخوام برم ولی عیبی نداره تو هم بیا
Khansariha (8)
اها
پس هماهنگی با تو ! 1ساعت قبل رفتن خبر بده تا بیام اونجا . میبینمت شاهین جان
لینک مرجع