انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر: dahsbrd6ldamzsbwj8li.jpg]
(2013-01-28 08:03 PM)Hossein-AT44 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احسان منم دیشب زنگ زدم طرف گفت 1-2 هفته طول میکشه تا پورت تخلیه بشه !!
.
.
ماهم که تا حالا تجربه تعویض 3 تا شرکت اینترنتی رو داشتیم،گفتم مگه میخواید کوه بکنید! بهش گفتم من کارم اینه،کافی شما یه ایمیل بفرستید واسه مخابرات مرکزی (قصرالدشت) .اونجا هم من از طریق امور دیتا پیگیری میکنم. Khansariha (290)
تا طرف فهمید نمیتونه سر ما رو شیره بماله گفت شما درست میگید ولی اگه بتونید فردا صبح که ساعت اداری هست تماس بگیرید تا مسئول فروشمون هم باشه.
.
.
ما هم امروز صبح زنگ زدیم و دوباره با توپ پر همون حرفها رو تحویل نفر بعد دادیم!!
خلاصه طرف گفت دستور رو براتون ارسال کردم. الان هم رفتم توی سایت بیست نت نوشته بود "درخواست جمع آوری ارسال شده" Khansariha (256)
به محض اینکه خالی کنن میرم همیارنت قرار داد می بندم.
لااقل این شبها که بیداریم بذاریم دانلود رایگان شبانه، استفاده ببریم. Khansariha (399)

حسین جان اگه قصدت همیاره زودتر برو قرارداد ببند...تا زود تر بری تو نوبت....عیبی نداره اگه بیست نت تخلیه نکرده هنوز...در مورد زنگ زدن در ساعت اداره هم راست گفته...

من 4 روز بود ردخواست از طریق سایت زده بودم ولی جمع نمیکردن...زنگ زدم به مسئول فروششون ( مسئول انداختن سرویس های اعصاب خورد کنشون ) گگفتم...اون هم برام ارسال زد....بعد از 24 ساعت هم جمع شد..همیار هم که درخواست رانژه فرستاده بود قبلش...برا همین به محض تخلیه پورت همیار نت رو برام رانژه کردن...

خواستی بگیری 512 ماهیانه بگیر به صرفه تره ...سه ماهه ها نمی ارزه....خط 1 مگ هم فکر نکنم لازمت بشه...همین 512 داره ثابت 230 کیلو به من سرعت میده هم شب هم روز

خودش گفت 1 مگ بردار..ماهی 5 تومن اختلاف قیمتش بود..گفتم اگه این سرویس 512 رو خوب دادید و اذیت نکردید میکنمش 1 مگ...امیدوارم اذیت نکنند...یا علیKhansariha (8)
احسان از اینها بهت دادن؟
[تصویر: wivo3s80e55t5uz43gsl.jpg]
(2013-01-28 08:08 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: dahsbrd6ldamzsbwj8li.jpg]
امان از بیکاری..ببین بعضیا از بیکاری چه چیزا میزارن تو سایت؟؟؟.....خخخخخخخخخخخخخخخخ
(2013-01-28 08:10 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احسان از اینها بهت دادن؟
[تصویر: wivo3s80e55t5uz43gsl.jpg]

نه...این چی هست؟؟؟کاغذ یادداشته؟؟
گفتم تاپیک فارسی ها خشک نباشه چون فقط 5شنبه ها یه چندتا پیام میذارید و تموم

یه کلیپ فوق العاده شیک از عشق من !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (48)
بر و بچ شیراز
سلام
آقا یه موقعیت پیش اومد و ما فردا عصر عازم شیراز می شیم ، یه دو روزی مهمون شهر شما ، خوشحال می شم با دوستان ملاقاتی داشته باشم
دوستان شیرازی
من یه سر به دهنادی هم می خوام بزنم ، فروشگاه های مهم و البته کمی نیمه ابری با انصاف کیا هستن
آدرس و اسم دارین بگین ، ممنون می شم
سلام صادق جان...
من فردا می خوام برم کرمان وگرنه میرسیم خدمتتون.
دهنادی هم از لحاظ قیمت بهترین ها: عارف و کاوه
از لحاظ تنوع جنس: آصف و یه مغازه که اسمش رو یادم نیست ولی کل اجناس فروشنده های دهنادی رو اون تامین می کنه که ته خیابان هستش...
مشکلی هم پیش اومد شمارم رو که دارید می تونید تماس بگیرید...
امیر حسین عزیز
ممنون بابت راهنمایی تون
حتما ، فقط گوشی قبلیم شکست و کلی شماره رو از دست دادم ، می تونی شماره تو برام پی ام کنی !!!
لینک مرجع