انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-10-07 11:13 PM)ckerico نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان با حسین هماهنگ کنید من پیشنهاد چند جا را به داداش حسین دادم

صبح همگی متعالی....داداش ای جاهایی که فرمودید نزدیک هست؟
وضعیت شکارش در چه حده؟
آخرین باری که رفتید یا خیر گرفتید ازش کی بود؟

یه توضیح مختصر در مورد مکان ها بدید لطفا....

حسین جان داداش چریکو که کم میاد...اگه این جاهایی که چریکو گفتند رو رفتید یه مختصر توضیحی بدید....یا علی
منتظریما! Khansariha (85)

آقا زودتر تکلیف رو مشخص کنید چون اگر بخوایم بریم من باید کار هام رو هماهنگ کنم...Khansariha (8)
با بچه های شیراز از صبح زود بیدار شدن حرف نزنید که کلا برنامه به هم میریزه. راستی چند دست رخت خاب زاپاس هم ببرید. بلاخره کار از محکم کاری عیب نمیکنه.خخخخخخخ.
پوزیشن تیراندازی هم فقط درازکش هست.خخخ.
ما مخلص همه بچههای گل شیراز هستیم. یه وقت بدل نگیرید.
چاکر برو بچه های جنوب هم هستیم دربست.
از طرف بچه های شمال این Khansariha (8) تقدیم به بچه های جنوب.
شاد باشید.
دوستان مکان مورد نظر یافت شد.
سر سبز و آباد و بالاخره از لحاظ شکار هم عالیه.
فقط یه موردی هست که دوست دارم نه نیارید و اون مسئله راهش هست.
مکان مورد نظر در پاسارگاد هست و یک مقدار مسافتش زیاد هست.به همین خاطر باید صبح خیلی زود حرکت کنیم.
.
.
پس از همین حالا یک یا علی بگید که برنامه رو ببندیم که تا روز جمعه چیزی باقی نمونده.
یاعلی
________________________________________________________________________________​​​_____________________________________
راستی آقا امیر حسین رفتن ما که حتمیه پس از همین الان هماهنگش کن. Khansariha (8)
به به ، داداش خیلی مخلصیما.
ببخشید من اسم شریف شما رو یادم رفته؟
.
.

حالا انشاالله تشریف میاریم توی تاپیک برو و بچ اصفهان از خجالتتون در میایم.(خخخ) Khansariha (8)
.
.
اما داداش اینو در گوشی بهت میگم که به کسی نگی!
من گفتم صبح زود که دیگه لااقل ساعت 10 و 11 از خونه بزنیم بیرون. Khansariha (172) (خخخ)
.
.
(آقا احسان و امیر حسین ، خوب نیست فال گوش وای میسیدا. به جان خودم اگه نماز صبح دروازه قرآن نبودید اون روی من بالا میاد (خخخخخ))
آقا
من که ساعت 3 هم باشه میام ولی گفته باشم من وسیله ندارم باید بیاید دم در خونمون دنبالم، فقط هم جلو میشینم، یه 7-8 تا گونی وسیله هم همرامه...اینها رو گفتم که بعد قر نزنید...Khansariha (115)
جمعه قبلی هم حتمی بود ولی یهو یکی عروسی رفتنش گرفت که همه چیز کنسل شد...
علیرضا جان فردا ما یه چند تا پست مهمونتون هستیم....خخخخخـ!
حسین جان سر راه که اومدی جلال حتما بیاریا Khansariha (48)
حسین جان نکنه همون فرعی میگی که میخوره به پاسارگاد...اگر اون باشه جمعه داشتیم با احسان درموردش حرف میزدیم....اگر بریم اونجا چه دلی از عذا در میاریم...فکر کنم بیشترین تراکم جمعیت زاغی ها توی استان فارس مال اونجا باشه...پس باید بریم یه چند بکس ساچمه بخرم...Khansariha (399)
حالا کی ماشین داره که من و احسان باهاش بیایم؟
اوه اوه...راستی من شنبه امتحان دارم...Khansariha (368)Khansariha (368)
حالا چیکار کنم؟Khansariha (330)
ای خدا....
Khansariha (258)Khansariha (330)Khansariha (181)
با عرض سلام.
امیر حسین جان حالا دیگه تیکه میندازی خخخخ.
اقا جان اگر عمری باقی باشه بنده هم هستم.من احتمال داره با پسر داییم بیام اگر قرار شد با اون بیام خودم ماشین میارم اما اگه قرار شد تنها باشم سر راه ما رو هم بندازین تو صندوق عقبی رو بار بندی جایی بعد بریم.
من ممکنه اینترنتم تموم بشه با احسان هماهنگ میکنم.

راستی دوستان سیخ هم بیارن خخخخخ نه برای سیخ و سنگ خخخخخخخخ برای کباب خخخخ.
یا علی
لینک مرجع