انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
قابل توجه بچه های استان فارس
جهرم یکی از فروشگاه ها داره فشنگ سهمیه ای توزیع می کنه
اگه کسی نگرفته می تونه بره گیره
فشنگ هم فکر کنم از نوع عقاب باشه
سلام خدمت هم استانی های عزیز
خوش میگذره.بارندگی حال کردین.
سلام به هم استانی های با حال(در اصل بی حال) Khansariha (48)
صبح بخیر آقا جلال خخخ
بچه ها همینجوری خوابن چه برسه به اینکه بارندگی هم باشه که لذت خواب رو چندین برابر میکنه. فک نکنم کسی بارندگی رو دیده باشه نهایتا صداشو شنیدن در حالی که تو رختخواب بودن.
بچه ها دیگه بیدار شین که کامروا باشین(آخه میگن: سحرخیز باش تا کامروا شوی)
یا علی
سلام دوستان، یه برنامه شکار دست جمعی بزارید بریم حالش و ببریم :-D
زندگی ها صرف صرف و نحو شد
راه حق در غربت حق ، محو شد

هر که در بند شکم محصور شد
دیده مولا شناسش کور شد

باز هم تکرار مکر عام و خاص
یک علی با بی نهایت عمر و عاص

یک علی مظلوم همچون جدّ خویش
ظلم هایی دیده اندر حدّ خویش

کیستند این عمر و عاصان شقی؟
کفر کیشانی به ظاهر متقی !

ای که هر دم دم ز حیدر می زنید !
بر یتیمان علی سر می زنید؟

بر یتیمان علی پرداختن
بهتر از هفتاد مسجد ساختن

یا علی ! امشب تنور آماده کن
امّتت را امتحانی ساده کن

تا شود معلوم خاص الخاص کیست
در دل دریای خون ، غوّاص کیست

این نماز و روزه و حج و زکات
بی ولایت چیست ؟ غیر از منکرات

جز ولایت ، وادی ایمن کجاست ؟
ایمنی از شرّ اهریمن کجاست ؟

بر ولای مرتضی مؤمن شوید
کز عذاب قهر حق ایمن شوید

وادی ایمن تولّای علی است
توتیا، خاکِ کفِ پای علی است

گفت احمد با علی بیعت کنید؟
یا که در دین خدا بدعت کنید؟

از چه رو چون کوفیان بی ولی
خرده می گیرید بر کار علی ؟

ای خداوندان ملک عافیت
والیان مسند اشرافیت

ای خداوندان رنگین نامه ها
صاحبان مکر در هنگامه ها

من یقین دارم مسلمان نیستید
چون ولی را تحت فرمان نیستید

من در این آشفته بازار شما
پرده بر می دارم از کار شما

نقش خود را خوب بازی می کنید
هرزه گردی را شکوفا می کنید

بوقتان پر گشته است از قیل و قال
تا شود خون شهیدان پایمال؟

دم ز تضعیف ولایت می زنید !
تا مگر از ریشه دین را بر کنید

بر سر ما سایه دست خداست
سینه ما گوشه ای از کربلاست

حافظ این ملک ، تیغ حیدر است
تیغ او از تیغتان برّا تر است

مُهر این امنیت از مِهر علی است
جان ما آینه امر ولی است

همشهریان عزیز این جمعه قصد دارم برم مرودشت مهمون یکی از ذوستان گل برای دور هم نشینی و اگر قسمت بود شکار.....دوستان اعلام وضعیت کنند ببینیم کیا پایه هستند....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من جمعه رو بعید میدونم بتونم بیام ولی 5شنبه رو به احتمال قوی میتونم بیام.
جمعه هم اگر فقط صبح تا ظهر(حدود 12-1) بریم شاید بتونم بیام.
Khansariha (8)
سگینگ (یا به اصلاح خودمان تنبان افتاده ) نام نوعی فشن عجیب و غیر عادی و زشت است وبه حالتی از پوشیدن شلوار و یا شلوارک میگویند که شلوار از حالت عادی خودشپایین تر بشته و محکم شود بطوریکه زیر شلواریبصورت زننده ای پیدا باشد.
این عمل در بعضی کشور های با اصطلاح لو رایدینگ یا پایین رانی (راندن در پایین) اتلاق میگردد. این نوع فشنعجیب و غیر عادی از زمانی مورد پسند عده ای قرار گرفت که لباس های زیر مارک دار و پر زرق و برق مد شد.
در این صورت با پایین تر بستن کمربند شلوار باعث پیدا شدن مارک و یا رنگ های لباس زیر میگشت. اما این روند به مرور جای خود را به افراط و تفریط کشاند و مواردی دیده شده که حتی شلوار روی قوزک پا بسته میشود.

[تصویر: XgkGobNXJa.jpg][تصویر: YugSqfeyfc.jpg]
[تصویر: UTBU2D3fui.jpg][تصویر: FOTUTD0d30.jpg]
[تصویر: DjJ8UWNY3U.jpg][تصویر: rUO7kvy4Nz.jpg][تصویر: qIAmKcfhd4.jpg]
[تصویر: 7o1idP5KPP.jpg][تصویر: y4yCIedvWM.jpg][تصویر: IZjPAnoZQA.jpg]
[تصویر: prhbMiCLPe.jpg][تصویر: iqkBR4iVI8.jpg]
[تصویر: Y76tRLYMNZ.jpg][تصویر: eUvFHs12Hc.jpg]

خدا وکیلی چی بگم؟؟؟؟؟؟یکی به من بگه من باید چی بگم؟؟؟؟؟برم کلک رو بکوبم تو دیوار؟؟؟؟Khansariha (60)Khansariha (60)
هییییییییییی روزگار...........
داریم به کجا میریسیم!Khansariha (367)
اینارو باید بفرستیم ق... تا ادب شن!خخخخخخخخخKhansariha (126)Khansariha (214)اونقت میفهمن شلوارو باید کجا نگه دارن!!!!!Khansariha (95)
راستی امیر حسین دیگه به جا نمیارن!خخخخخخخخخخخKhansariha (226)Khansariha (290)
دوستان شیرازی ، کسی (الته نصیب هیچکی نکنه ) پاش به دکتر ارتوپد رسیده ؟ دکتر کامرا مظفریان کسی میشناسه ؟
(2013-12-09 03:27 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی امیر حسین دیگه به جا نمیارن!خخخخخخخخخخخKhansariha (226)Khansariha (290)

خخخخخـ! عامو گوشیم رو فروختم همه ی شماره هایی که دارم فقط اسم کوچیکشون به نمایش در میاد...مثلاً چند تا محمد داخل گوشیم هست.
چه خبر؟ بهتری؟
Khansariha (8)

شعر شیرازی

هي صبح شد و باز به اميد تو شُو شد.--------(پی در پی با امید و یاد تو صبح و شب ها گذشت)

هي از چيش من اشك به ياد تو ولو شد.-----(به یاد تو بار ها از چشمان من اشک جاری شد)

من لِـبدي مَـفلوك و تو بشكن بالو بنداز-----(من سرگشته و بی بند و بار در میان مردم هستم و تو شادی می کنی)

شفتش نميدم از حركاتت دلم اُو شد.-----(لفتش نمی دهم، از کار هایت دل من آب شد!!)

دل دُشتم و جز دل چي چي دشتم كه ز مردم،----(دل داشتم و جز دل چی داشتم که از مردم...)

يي عمر قايم كرده بودم، باز چپو شد.---(...یک عمر پنهان کردم و باز کار خراب شد.)

جِـر دادي و شِـر كردي و پيوند و پوكوندي،-----(پاره کردی و پیوندمان را قطع کردی)

اي اَرقِـه مالونديش و خودت گفتي يهو شد.-------(ای زیرک به هم زدی و خودت گفتی یک دفعه اتفاق افتاد)

گفتم يله شم تو شاچراغ تيرشه ببندم،-----(گفتم به حرم حضرت احمد بن موسی الکاظم (ع) و به ضریح پارچه ببندم تا حاجت بگیرم)

تا بلكه حاليم شه كه چطو شد كه ايطو شد؟!------(تا شاید متوجه شوم که چگونه این اتفاق افتاد)

پلكيدم و پلكيدم و افسوس ...ها بله،----(جان کندم و تلاش کردم اما افسوس که بله:)

تا مَشت شدي شيره ي جونم روِ رو شد.----(مترجم از ترجمه ی این بیت عاجز است! خخخخـ!)

در هر كِـر و هر سوك تو رو هي جار زدم من،----(در هر گوشه و کناری تو را صدا کردم)

يعني كه بدون تو دلم غرق اَلُو شد.-----(با خبر باش که درون قلب من آتشی درست شده است)

من شاپركم، بچه ي فلك از به چلُـوندُم،-----(من عاشق هستم و تو انقدر مرا اذیت کرده ای)

دل له شد و بازيچه واسي دس بچو شد.-----(که احساسات و عواطفم آسیب دید)

ديشو چغليت كرد سمندر، كاكو سي كن،-----(دیشب سمندر خبر چینیت را کرد، نگاه و توجه کن)

ئي بسه زبون از غم عشق تو قَـدُو شد.------(دیگر بس است، از شدت شعر گفتن برای غم عشق تو زبانم جزغاله شد)

شاعر: مرحوم بیژن سمندر

برگردان: خودمان!
لینک مرجع