انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
به به...مثل اینکه دوستان همه مسافرند

خوب خدا رو شکر...ایشا الله که به همتون خوش بگذره....ما که اینجا موندگاریم با کلی بدبختی و بیچارگی

دوستان یه قرار بزارن....ما هم اگه خدا قسمت کرد میرسیم خدمتتون
(2012-05-20 06:33 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول :تا بستون یه سفری میخوام برم یه جایی قبل یه بعدش
جور بشه پایه هستم
کی شیرازی؟
در ضمن از همین الان برنامه ریزی کنیم بهتره...من که به احتمال قوی از 25 خرداد تا 10 تیر هستم. البته بهتره فقط یـ دور آشنایی باشه چون برای کل کل و گروپ در فواصل بالا من حرفی برا گفتن ندارم...بخصوص که هنوز دوربین هم نخریدمKhansariha (226)
در ضمن، بحث مکان هم هست...بنظر من همون جایی که احسان خان و آقا حامد رفته بودن خوبه...نظرتون چیه؟
آخه کار ما برنامه خاصی نداره اگه جور شد و بتونم میام تا بستون به احتمال زیاد یه ماهی نیستم
این روزام که تو امتحاناست من هم که دو سال جهشی خوندم ... مظلوم... خیلی گرفتارم
Khansariha (226)
نقل قول :این روزام که تو امتحاناست من هم که دو سال جهشی خوندم ... مظلوم... خیلی گرفتارم
یعنی داری برا دیپلم می خونی؟
سلام بر دوستان شیرازی و استان فارسی عزیز.
خیلی خوشحالم که این تاپیک هم جونی گرفته.
در خصوص برنامه ریزی به روی چشم اما این روزا خیلی گرفتارم که ان شا اله خبراش در آینده ای نزدیک به گوشتون خواهد رسید به محض فراغت از مشکلات در خدمتتون هستم.
یا علیKhansariha (8)
سلام دوستان
کسی می دونه سالن تیراندازی تو شیراز کجا هست؟(می خوام با اسلحه خودم تیراندازی کنم)
(2012-05-20 08:31 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان شیرازی و استان فارسی عزیز.
خیلی خوشحالم که این تاپیک هم جونی گرفته.
در خصوص برنامه ریزی به روی چشم اما این روزا خیلی گرفتارم که ان شا اله خبراش در آینده ای نزدیک به گوشتون خواهد رسید به محض فراغت از مشکلات در خدمتتون هستم.
یا علیKhansariha (8)

شیطون بلا داری بمبی چیزی میسازی که بعدا خبراش بهمون میرسه؟

نکنه داری نیسان بدون سرنشین میسازی یا RQ-170 رو مهندسی معکوس میکنی؟
خخخخخخخخخخخخخ

مهندسان از روش مهندسی معکوس استفاده و سرنشین بدون هواپیما ساختند...خخخخخخ

بعد از گرفتن هواپیمای بدون سرنشین RQ-170 آمریکا...یک ایرانی نیسان بدون سرنشین با نام خداکرم 83 را جهت جاسوسی به آمریکا اعزام کرد
خخخخخخخخخخ
سلام به همگی.آقا این تفنگ ما داره کنار خونه خاک میخوره دیگه خسته شدم که لوله پلیکا و بخاری زدم .یه قراری بزارین یه کلکل درست حساب باهم بندازیم .بیشتر شما دوستان کجا قرار میزارین تا منم به شما بپیوندم؟Khansariha (219)Khansariha (48)
(2012-05-20 07:20 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول :این روزام که تو امتحاناست من هم که دو سال جهشی خوندم ... مظلوم... خیلی گرفتارم
یعنی داری برا دیپلم می خونی؟

بله
(2012-05-20 10:40 PM)hadilove نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی.آقا این تفنگ ما داره کنار خونه خاک میخوره دیگه خسته شدم که لوله پلیکا و بخاری زدم .یه قراری بزارین یه کلکل درست حساب باهم بندازیم .بیشتر شما دوستان کجا قرار میزارین تا منم به شما بپیوندم؟Khansariha (219)Khansariha (48)

هادی جان خوش به حالت حداقل چندتا لوله بخاری میزنی

من که تو مجتمع آپارتمانی ساکن هستم و مجبورم تو طول پذیرایی که 10 مت میشه گروپ بگیرم

البته اگه از قطر پذیرایی استفاده کنم فاصله به 12 متر هم میرسه
جون داداش وقتی ملت میرن بیرون و تنها میشم پذیراییمون میشه میدون جنگ....یه کتاب دارم 300 صفحه ای...سیبل میچسبونم بهش و بنگ

فکر کنم تا الان نیم کیلو سرب توش باشه خخخخخخخخخ

البته ساچمه هام تموم شده و وقت خرید هم ندارم....یه اهرم هم برا اسلحم میخوام بگیرم که برای اون هم پول ندارم...کلا اوضام پیچیده تو هم

آخه یکی نبود به این افسانه ما بگه الان وقت اهرم ساب رفتن بود؟ خخخخخخخ
با سلام . دوستان نبينم تفنگ باديشون خاك بخوره . آدرس پستي بده هر ساچمه اي خواستي بفرستم .مخلص Khansariha (8)
لینک مرجع