انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-12-11 05:00 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ها...پر شکار...میکنیمش پر هوا!

اینو خوب اومدی... Khansariha (106)
امیر جان غصه سایه و درخت هم نخور.....هر جا آب هست آبادی هم هست...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیو عامو معلم که یکم لاغر شی...خخخـ!
فقط بگم دوربین من صفر نیست...باید تو راه یه جا وایسیم دوربینامون رو بصفریم! فعل جدید رو حال کردید؟ خخخـ!
(2012-12-11 05:04 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا؟؟

مسیر حرکت از صنلیع میگذره...خو منم سر راهم دیگه

آره،میایم همونجا،نمیخوات بری جای دیگه...
خوب پس محسن جون قربون دستت در خونه ما که اومدی یه بوق بزن تا بیام بیرون! خخخـ!
راستی تو تویوتا هایلوکس شما هفت نفرمون جا میشیم؟
(2012-12-11 05:06 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیو عامو معلم که یکم لاغر شی...خخخـ!
فقط بگم دوربین من صفر نیست...باید تو راه یه جا وایسیم دوربینامون رو بصفریم! فعل جدید رو حال کردید؟ خخخـ!

بهونه نیار...همین امروز فردا برو رو پشت بوم صفرش کن......

امیر حسین بیسیمات هم بیار...لازم میشه..منطقه وسیعه...
نمیشه...تازه دوربین محسن هم که صفر نیست...
حالو خودت هم میگی مال من صفره ولی موقعی که یه کفتر نه کیلویی رو پروندی یادت میاد یه ذره قلق داشت!
خوراک هم به نظر من از خونه چندتا ساندویچ یا کنسرو ببریم که هم سبک باشه هم راحت...نظرتون چیه؟
باشه فقط یکیش یکم صداش ضعیفه...
تو هم قاب سیبلت رو یادت نره...
محسن جون از لحاظ جا و میزان بار که مشکلی نداری, نه؟
(2012-12-11 05:18 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باشه فقط یکیش یکم صداش ضعیفه...
تو هم قاب سیبلت رو یادت نره...
محسن جون از لحاظ جا و میزان بار که مشکلی نداری, نه؟

بستگی داره کجا بخوای بشینی.....اگه بخوای بشینی تو بار که هیچ مشکلی نیست...ولی جلو با راننده 3 نفر بیشتر جا نمیشهKhansariha (399)Khansariha (399)Khansariha (399)
لینک مرجع