انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-02-19 11:10 AM)kakatoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب به قول خودشون اولین باشگاه تراپ جنوب کشور در شیراز افتتاح شد.
به به.چه شاخ ها که تو این باشگاه شکسته نخواهد شد . خخخخKhansariha (214)

Khansariha (94)Khansariha (94)Khansariha (94)Khansariha (94)Khansariha (94)

محمد جون شاخ اون دختره رو هم می خوای بشکونی؟؟؟؟؟
اون خودش شکسته خدایی بودا....خخخخخخKhansariha (76)Khansariha (76)Khansariha (76)Khansariha (76)
(2013-02-19 01:35 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-19 11:10 AM)kakatoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون خودش شکسته خدایی بودا....خخخخخخKhansariha (76)Khansariha (76)Khansariha (76)Khansariha (76)

سلام
امان از دست شما بچه هاي گل شيراز Khansariha (8)

کو؟ کجا؟ کی؟ کیـ؟ کیـــــــــــــــــــــــه؟Khansariha (85)
(2013-02-19 01:41 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-19 01:35 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
امان از دست شما بچه هاي گل شيراز Khansariha (8)

آرش جان آخه نمیدونی چه فیگوری میگرفت.....یه برتا دو لول سوار 30-40 میلیونی گرفته بود دستش....همچین تو خط هدف میگرفت که بیا و ببین...آخرش هم از 10 تا بشقاب 2 تا رو زد....اون هم از فاصله خیلی نزدیک
( امیدوارم اگر به این تاپیک سری زد و این نظر رو دید من رو حلال کنه...ولی آخه با اسلحه برتا سوار 30-40 میلیونی و اون فشنگ های دونه ای 5000 تومن آدم اینجوری تیر میزنه؟؟؟!!!؟!!!! )
(2013-02-19 01:49 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کو؟ کجا؟ کی؟ کیـ؟ کیـــــــــــــــــــــــه؟Khansariha (85)

دیروز...ساعت 4 بعد از ظهر نمایشگاه بین المللی گلستان....از سر کار اومدم و داشتم لباس عوض میکردم که محمد زنگ زد گفت تو راهه گلستان تو کمربندیه...میای افتاحیه؟؟؟من هم گفتم آره....به همین سادگی....رفتیم و کلی خندیدیم و کلی یخ کردیم.... و البته کلی هم حسرت اون سلاح ها رو خوردیم....
عجب آدمهای با معرفتی!
انگار اینجا من غریبه ام!Khansariha (21) هیچ وقت بهم یه خبر نمی دی ولی من دهنادی هم که می خوام برم بهت میگم...Khansariha (368)
(2013-02-19 02:17 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجب آدمهای با معرفتی!
انگار اینجا من غریبه ام!Khansariha (21) هیچ وقت بهم یه خبر نمی دی ولی من دهنادی هم که می خوام برم بهت میگم...Khansariha (368)

ای بابا..این چه حرفیه؟؟؟؟یه 405 با 5 نفر آدم توش...جا که نداشت...بعد از اون من هم یهویی خبردار شدم و رفتم با محمد...ایشا الله برا تمرین جلسه بعد شما هم هستی
سلام بچه ها
استان فارسیا کجایید پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (48)
من که اینجام، طبق معمول هیچ کسی حوصله گشت و گذار رو نداره
(2013-02-19 11:44 PM)Hamed_HW80 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که اینجام، طبق معمول هیچ کسی حوصله گشت و گذار رو نداره

حامد جون ما هم هستیم و شدیداً هم حوصلش رو دارم ولی وقتش رو ندارم...فعلاً امتحانات مستمرم شروع شده...انشاالله بعدش یه برنامه میریزیم...
Khansariha (48)
لینک مرجع